Диета на Пиер Дюкан - 8 част

  • 22 559
  • 453
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 950
Минавам да ви кажа здрасти! Намам с какво да се похваля  Cry

# 16
Здравейте мацки!
За пръв път попадам на тази темичка и имам няколко въпросчета!Имам да свалям около 15кг и да ви попитам зс тази диетка лесно ли се свалят и за колко време?И също ,доколкото разбрах през първия етап не се ядат зеленчуци нали?
Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 900
Добър вечер  сладурки HugДобре дошла Суит  тук при нас  bouquetНяма лесно сваляне  на килограми по принцип според мен.Всеки организъм реагира различно ,в зависимост от това на какви диети  е бил подлаган ,от типа метаболизъм от възрастта.В началото се сваля между 3 и 5кг(в ударната фаза) ,после като минеш във втори етап, по плавно с около 1 кг на 10дни.Във всеки един режим е нужна проява на твърда воля .Хубаво е да се съчетава със спортна дейност ,тогава резултатите могат да бъдат още по-добри.Да през първия етап не се приемат зеленчуци.Прочети внимателно всичко за режима преди да започнеш, за да можеш да си подготвена-набави си предварително необходимите храни .  bowuu  bouquet
Аз днес свърших 5 дневния протеинов цикъл без никакви издънки .Утре и в неделя ще съм на смесен , от понеделник ще ги въртя 3протеини на 4 смесени.
лЕКА нощ и приятни отслабващи сънища !  bouquet

# 18
  • Мнения: 900
Добро утро момичета!Къде изчезнахте всички,да не зарязахте режима.?  Rolling EyesПреди малко закусих с дюкански палачнки,отдавна не бях си правила.  food002Гляма вкусотия.Изпих вода около1л ,а кафето още се ди недопито.. kaffeetrmker_2Днес трябва да мисля какви зеленчуци да си спретна,пък може и на вариант супа да се спра(крем супа с броколи например..ммммммм).Сутринта като се качих на кантара goodscaleтака ги бях заковала килограмитие-64.00кг нито грам отгоре или отдолу,таквоз чудо отдавна не бях виждала на мойта елктронна техника..Успешен и по-малко грешен ден Mr. Green  на всички дюканки желая ,довечера пак ще прескоча. smile3503

# 19
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Всички ли се излежавате!
Аз съм будна отдавна, ама защото не можех да дишам и съм с болки в гърлото. Сега ще се лекувам, но се надявам да не си наруша режима. Само някое и друго хапче за смучене.
Приятни събота и неделя на всички!

# 20
Здравейте и от мен, бойци  Heart Eyes
Аз вече от 3 дена наново държа фронта и не се поддавам, но за съжаление нямам възможността да ви посещавам по-често  Sad
Имам едно въпросче.. какви са тези Дюкански палачинки?

Танита, един съвет от мен ..внимавай с болестите.. аз така бях свалила 2 килограма преди да ме тресне грипа, а след него .. с 4 килограма нагоре  Shocked. Дано с теб не се случи същия ужас..
Е, лек ден и от мен  Hug

# 21
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Здравейте красавици  Hug

Тук съм , ама от работа  Twisted Evil В къщи хич и не се вреждам на компютъра  Close
Танитка  Hug оздравявай  Heart Eyes Повече чайчета . Сина ми го лекувах с нео ангин - хапчета . Гледай да го пресечеш гадния грип
Може и пилешката супичка на Айя да си спретнеш

sweet_angel аз си разпечатах началния пост когато започнах и го чета като Библия   Laughing

Лу аз пък още не съм ги пробвала тия палачинки  newsm78 Но сега поне си имам овесени трици и не мога да си предтавя вече друго да ям сутрин 0.Иначе на моите им правих печена палачинка ( по мързеливия начин Simple Smile )

Хайде малко да поработя  Crazy

# 22
  • Мнения: 1 058
Здравейте и от мен.
Танита оправяй се бързо, че грипа е много гаден.
Аз съм -0,200гр, но не се радвам да не се качат отново. Започнах много да го обичам този Дюкан newsm51. Всеки, който ме види ми повтаря колко много съм отслабнала newsm44. Ще взема да се възгордея.
Днес съм на домати с пилешко и лук и малко пуешко филе. За разлика от Luzoro аз първо пия кафето/ без захър разбира се/ после другите неща. Ей без кафе не мога сутрин. Сега се настройвам, че трябва да започна работа и накрая ще взема да напусна и да си гледам детето до третата годинка.
Айде лек ден и отслабвайте.

# 23
  • Мнения: 3 360
Здравейте отслабващи FlutterОще един ден мина чудесно и засега без  издънки HugЧувствам се вече по- добре и свиквам с малкото храна....
 tanita_ko ,оздравявай бързо!

# 24
  • Мнения: 900
Добър вечер!цял ден изкарах край печката. Mr. GreenВода до тук 4литра #CrazyПалаченките ги има в рецептитие на Деската,но аз сутринта ги направих на око по мое въображение-2яйца ,3с.л.трици+малко пр.мляко(около50гр Rolling Eyes)+1-2с.л.извара и малко течен  подсладител.На обяд си спретнах крем супа от броколи ,застроена със кисело мляко(3-4с.л. )+ 3 яйца,резнах си 3тънки парченца пуешко филе..От супата ядох и следобяд за закуска.А вечерята няма да я вписвам,щото не е за тук(направих си гала вечер извън Дюканските норми,без алкохол но с нещо определено тестено и въглехидратно)Сега пъшкам малко, даже още бих хапнала от същото ,ама стига ми толкоз.Надявам се достатъчно да е бил тоз стрес за моето крехко тялото за сега... #Cussing out JoyСега май още вода ще пийвам... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 84
Добро утро милички   bouquet Тръшнала ме е мигрена от два дни и не съм наминавала да ви поздравя.Не мога да се похваля с постижения.Направих 5 протеинови дни и сега съм на смесени и нищо Tired но не се отказвам,знам ли може при мен да подейства със закъснение.Желая на всички усмихнат ден Grinning

# 26
  • Мнения: 1 058
Maqi горе главата. Ще дойдат резултатите. Аз колко време не мърдах на долу, а сантиметрите слизат. Мериш ли си ханша и талията да видиш как вървят надолу. Хубавите работи стават бавно.
Аз скоро ако продължа така ще премина на трета фаза. Вчера ми беше празник. Два месеца на Дюкан и съм забравила. Направо съм за убиване. Както вече писах килограмите не са много , но на мен това са ми последните и те най-трудно се свалят. Обаче в сантиметрите направо достигнах страхотни резултати. Талията и ханша са ми по-малки от преди да забременея. Тогава все исках да ги достигна, но ходех гладна и дебела. Прегрешения правя не мога да лъжа.
Лек ден момичета.

# 27
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Лу, и аз като теб, изкарах цял ден в кухнята, готвих какво ли не за домочадието. Те някак си очакват, че когато мама си е в къщи, ще има нещо по-специално за хапване. И на мен ми е приятно да ги поглезя.
Иначе, моята настинка или грип, мима в друга фаза - не мога да определя дали е към оправяне или не. Всичко ме боли, всяка част от тялото, и косата включително. Много благодаря на всички за пожеланията за бързо оздравяване и обещавам да се взема в ръце!Днес съм 86,5 - намалявам, но от днес пак включвам зеленчуцуте и се подготвям да задържа още малко със цифрата 87.
Още не са станали децата и съм на компа, после не се знае кога!
За всички -  Hug

Ради, понеже си нямаш лентичка и малко съм позабравила... Embarassed  От колко тръгна и колко свали? Какви са ти сега мерките, и на какъв ръст? Разбира се, не е задължително да ми отговаряш! Wink

# 28
  • Мнения: 3 360
Добро утро красавици  bouquet
Трети смесен ден ми е  и мисля днес да спретна една хубава салатка за вечеря LaughingОт това пилешко вече до гуша ми дойде Mr. GreenЯ ми кажете каква извара и по колко хапвате?Кашкавалена може ли?

# 29
  • Мнения: 4 447
Тути, аз купувам една на Маджаров. Кашкавалената е по-маслена. И изобщо избягвам да ям извара. Веднъж така И се бях нахвърлила, че после ми се ревеше. Млечните са ми проблем (няма опитване - винаги е свързано с прекаляване) Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт