Спрях да пуша

  • 3 668
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Преди точно една седмица се събудих адски болна, не можех да стана, камо ли нещо друго, та от тогава не пуша, вече 1 седмица, и най-интересното е, че ми се допушва много рядко, а допуши ли ми се просто си намирам друго занимание, не се тъпча и се чувствам много добре, дано устискам Praynig

# 1
  • Мнения: 1 798
Бързам да те уверя, че това е похвална промяна и недей да пропушваш пак...Ще видиш разликата скоро-и в цвета на ръцете, на зъбите... Peace
Браво за решението!!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 448
Най-голямото изкушение според мен ще е на някоя софра - ракийка, шопска, мезета  Laughing Успех в начинанието   bouquet

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е много похвално. Желая ти да устискаш и повече да не посягаш към цигарата. Flutter

# 4
  • Мнения: 990
Браво за решението  Peace

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Браво на тебе! Така ми се иска и аз да мога да се похваля,но уви за сега не ми се получава отказването.

# 6
  • Мнения: 1 983
Най-голямото изкушение според мен ще е на някоя софра - ракийка, шопска, мезета  Laughing Успех в начинанието   bouquet

Ох, от това най-много ме е страх  Confused, все още си спомням с кеф вечерите на винце с цигара в ръка Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 615
Поздравления  bouquet

# 8
  • Мнения: 12 571
Браво!
Това наистина е похвално и много добре си се възползвала от момента - така де, нека и нещо хубаво да имаш от цялата работа с боледуването Wink
Много добре са ти казали другите, че най-голямото изкушение е на маса с компания и салати. Най-важното сега е да не започнеш да се изкушаваш дот време на време с мисълта, че вече не си зависима и че няма да ти стане нищо ако изпушиш една-две цигари с другите. Повярвай ми, след това е много по-лесно да го направиш пак, но с убеждението, че ти не си пушачка, а просто запалваш за в момента... аз самата съм в този омагьосан кръг в момента, затова говоря от опит  Sad Опитай се и на маса да устискаш, нищо че пак ще дишаш дима на другите, важното е да отвикнеш в ръката ти да има постоянно цигара, че иначе нещата лесно излизат от контрол...  Stop
Пожелавам ти това да не ти се случи и да съумееш да издържиш по-дълго време. От там нататък ще става се по-лесно  Hug

# 9
  • Мнения: 2 229
Успех!  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 085
Браво smile3501
Ако след шест месеца все още не пушиш, значи си ги отказала наистина  Peace

# 11
  • Мнения: 2 028
успех ти желая  Hug, още повече, че и аз от 20-ти този месец ги спрях (за пореден път  Embarassed) все си повтарям, че като не пуша кожата на лицето ми ще се пооправи, зъбите ще се белнат... демек, намирам си стимули:))) и отрих, че имам мнооооого повече свободно време като не пуша, онова време, което досега губех в пушене, сега го запълвам с какво ли не Hug

# 12
  • Мнения: 13 512
Успех ти желая! Не се поддавай на моментна слабост и да посегнеш пак... след няколко седици още ще оцениш какво си спечелила. аз вече една година не пуша и много се гордея с факта.

# 13
  • Мнения: 2 498
Поздравления!
Аз не пуша от 3 години и се чувствам супер Peace

# 14
  • Мнения: 581
БРАВО! Hug

И аз спрях тази отрова и се чувствам чудесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт