Pola take - home или избелване на зъбките в къщи

  • 2 225
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Седя си значи с едни шини с гел на зъбите и се чудя има ли други луди като мен. До сега си бях избелвала зъбите само в стоматологичен кабинет, но времеви ограничения наложиха да се справям сама.  Някой ползвал ли е Pola - night по специално и доволен ли е от резултатите?  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 914
Я кажи повече: цена, откъде научи за тожа и такива неща Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 238
ХМММ......?? Thinking

# 3
  • Мнения: 1 813
За първи път го чувам. Хайде сподели,като спиш ли се носи?

# 4
  • Мнения: 577
и аз за прьви пьт го чувам

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Това да не е онази джаджа от телевизионната реклама? Мажеш си зъбите с нещо и захапваш нещо друго което ти свети в устата. Малко шантаво го обясних, дано се сетиш за какво става дума. Не съм пробвала, но много искам да си избеля зъбите и ще следя за отзиви.

# 6
  • Мнения: 1 813
Това да не е онази джаджа от телевизионната реклама? Мажеш си зъбите с нещо и захапваш нещо друго което ти свети в устата. Малко шантаво го обясних, дано се сетиш за какво става дума. Не съм пробвала, но много искам да си избеля зъбите и ще следя за отзиви.
Охххх дано не е това.Пак е реклама на теле..  ooooh!

# 7
  • Мнения: 10 758
И аз да се наредя на опашката за тия зъбки, бели като гъбки Mr. Green

# 8
  • Мнения: 630
Този тип избелване е пригоден за домашни условия. Поръчах си го от стоматолога. Струва 100лв. Представлява 4 спринцовки с избелващ гел, който се слага в шини/ имам направени пак от стоматолог при предишното избелване/, слагат се на зъбките и...чакаш 45мин - до час. Неприятното, е че текат слюнки. Sick
Това се прави 5 поредни вечери. Ако се увеличи чувствителността на зъбите, се слага гел с флуор/отделно се купува - 20 лв./
Преди 6 месеца си избелвах зъбите при стоматолог. Струваше около 250лв, но сега не мога да намеря време, а и като има алтернативен вариант. Снощи ми беше първата процедура - ще информирам дали има резултат след 2-3 дена. По време на избелването - 5-6 дена не се приемат оцветяващи храни и напитки - червено цвекло, червено вино, боровинки,КАФЕ, черен чай ...
Много хаотично пиша - извинете, но съм на работа и като влезе шефа изгубвам нишката hahaha
До скоро

# 9
  • Мнения: 10 758
Звучи добре...а цигари трябва ли да се пушат през тия 5 дни?

# 10
  • Мнения: 505
Има видим добър резултат. Не зная как си с кафето и цигарите, но при всички случай ефект ще има.
Аз съм до известна степен скептична към този вид избелване, но всеки сам си решава и все пак дали не се подлагаш прекалено често на подобни манипулации?
Поздрави

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Кажи след това има ли ефект.
Аз като изявих желание при моята стоматоложка и тя каза, че не ми го препоръчва въобще.
Трябвало да са много здрави, защото емайлът се развалял и други неща някакви.

# 12
  • Мнения: 636
О и аз ще следя с интерес темата. Колко тона избелват тези шини??
А онова избелване, което си правила при стоматолога какво точно беше. Не вярвам да е с лампа и да струва само 250лв. На мен ми обявиха доста по-голяма цифра Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 630
Хм - аз не пуша и не питах за цигарите. Малко ще ми е ляво без кафе, но една седмица ще издържа. Много дълго се чудих дали въобще да започна избелване - стоматолозите по принцип не препоръчват, защото се нарушавал емайла. Всички кариеси трябва да са оправени - особено шийните. За сега нямам поражения, ефекта беше много добър и се запази близо 6 месеца, а и цяла Америка се избелва. При тях е въпрос на лична хигиена да са с блестяща усмивка/дано не подразня някой с това/. Мислих си да си сложа светулки, но при тях има отнемане на част от емайла, а и зъбите са ми добре подредени. Затова се спрях пак на избелване.

# 14
  • Мнения: 630
О и аз ще следя с интерес темата. Колко тона избелват тези шини??
А онова избелване, което си правила при стоматолога какво точно беше. Не вярвам да е с лампа и да струва само 250лв. На мен ми обявиха доста по-голяма цифра Rolling Eyes
Избелването при стоматолога беше пак с гел, но процента на активната съставка беше по-висок. Не беше с лампа. Не можахме да преценим точно колко тона се избелиха, но влязох в най-бялата гама и се забелязваше разликата - 4 - 5

Общи условия

Активация на акаунт