Безсънието

  • 1 036
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 119
Здравейте, Мами! В девети месец съм и напоследък, особено като се ядосам, изобщо не мога да спя. Например вчера нещо ме изкара извън равновесие и цяла нощ не спах. Ималили сте подобни проблеми в края на бременността.

# 1
  • Мнения: 5 026
Не, аз спях по много и затова сега бебо ми го връща  Tired.

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
Не, аз спях по много и затова сега бебо ми го връща  Tired.
и ний сме така!! Tired Tired

# 3
  • Мнения: 2 663
Аз и без да се ядосам почти не можех да спя- ставах по 100 пъти да пишкам и се въртях по цели нощи в леглото, но за сметка на това гледах през деня да си наваксвам

# 4
  • Мнения: 374
Аз и без да се ядосам почти не можех да спя- ставах по 100 пъти да пишкам и се въртях
И аз бях така.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Едва издържах на безсънието накрая.Аз и през деня не можех да спя.Накрая отидох при доктора и му казах,че не издържам вече,и че искам да раждам.Бях във втората половина на 9м и родих.

# 6
  • Мнения: 4 621
Много добре си спинках даже Hug Е това ми е било, вече си имам биологичен будилник, който ме събужда най-късно в 9 часа Crazy

# 7
  • Мнения: 193
Към края на бременността изобщо не можех да спя - то не бе ставане по 10 пъти до тоалетна, то не бе въртене да се наместя, да не споменавам факта, че мъжът ми много често хърка и е имало моменти, когато от умора и безсъние ми е идвало да го хлопна с нещо по главата!

# 8
  • Мнения: 3 971
Спинках си Crazy

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Към края на бременността изобщо не можех да спя - то не бе ставане по 10 пъти до тоалетна, то не бе въртене да се наместя...
Отделно малкия такива кълбета правеше в корема ми нощно време, мислех, че ще изскочи през пъпа ми  Grinning
Но не съм се ядосвала, недей и ти, за бебчето не е хубаво и за самата теб   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 821
Подготви се за безсъния и занапред...аз вече незнам кога ще мога да се наспя...пак заради бременността, но и детето се буди често...абе не е същото спане вече..Но се свиква Peace

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, разбирам те чудесно!
През целият 9 - ти месец, почти нямам нощ през която да съм спала....

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Към края на бременността изобщо не можех да спя - то не бе ставане по 10 пъти до тоалетна, то не бе въртене да се наместя, да не споменавам факта, че мъжът ми много често хърка и е имало моменти, когато от умора и безсъние ми е идвало да го хлопна с нещо по главата!
Все едно аз съм го писала!Ще добавя само,че и аз добре си хърках тогава Embarassed-толкова добре,че мъжа ми прекара няколко нощи в детската стая за да не наспи,че ходеше на работа като пребит! Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 888
Аз си спя  непробудно цели осем часа, а понякога си поспивам и през деня. Напоследък даже ми се усили желанието за секс. А след секс как се спи не е истина Mr. GreenМъжа ми се чуди откъде тази сексуална енергия накрая. Какво да се прави - хормони.Дано да прилича бебето на мен по спане,също като каката Grinning

# 14
  • Мнения: 2 757
До 3я месец на настоящата си бременност си спах. От там насетне не спя ама хич - събуждам се посред нощ и се цъкля като бухал до сутринта. За това предполагам и много помогна шокиращата новина че очаквам близнаци - някак си съвпадат моментите. Не знам до кога ще изкарам така. През деня все се каня да си подремна и все се заседявам тук или гледам да свърша някоя работа по къщата и кога хоп - станало време да прибирам детето от ясла. И така си карам с по 3-4 часа спане вече втори месец.  Twisted Evil
А наистина е много важно бременната да спи. Трябва да се постарая поне дневната почивка да реализирам, защото нощем за сега не се получава. Ще ти трябват сили за раждането и за гледането на детето - повярвай ми. Дори и да не усещаш, че ти се спи, тялото ти си е уморено. Не веднъж съм казвала, че предната бременност именно поради недоспиване не можах да родя - съвсем отговорно ти го заявявам - докторите ми го казаха по-точно.

# 15
  • Мнения: 1 183
Аз спях добре,но сега малката неиска да спи и ми се връща.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
имам 2 деца.
И с 2-мата не съм спала нощно време през 9-те месеца на бременността...  Confused Отвратително е, но аз не посмях да взимам никакви препарати за сън.
Оцелях  Flutter

Стискай зъби мила, още малко ти остава.  Peace

# 17
  • Мнения: 522
И аз не можех да спя добре в края на бременноста.От както съм родила също не се наспивам заради дечко,но не се чувствам изтощена Peace,организмът явно ми е привикнал.Така,че споко  Grinning сега се започва,но ще свикнеш Hug.

# 18
  • Мнения: 1 671
И аз не можех да спя добре накрая на бременността.  Явно това са тренировки преди появата на бебето.

# 19
  • Мнения: 689
Особено последните 2 седмици преди да родя, постоянно се будех нощем и трудно заспивах. Място не можех да си намеря. А не е да не ми се спеше.

# 20
  • Мнения: 439
Аз също не можех да спя.Мислех си какви ли не неща-как ще родя,ще боли ли,ще се справя ли,всичко наред ли ще е с бебчо и много моного такива въпросчета ме измъчваха????? newsm78
Бих те посъветвала да не се нервиш,защото сега това е излишно,а и за бебчо не е хубаво(бабите казват,че после бебчо и той ще е нервен и ще плаче много).
Сега е момента да хъркаш,колкото душа ти иска,че после няма такъв филм Shocked Shocked Shocked

# 21
  • Мнения: 227
Аз също много се ядосвах в деветия месец има много проблеми,и също не можех да спя,отделно ме измъчваха мисли за предстоящото раждане,именно от толкоз нерви нямах кърма.За това трябва да си много спокойна заради бебчо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт