Дойде и моят ред да стана мама.

  • 3 279
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 792
малииииииии.аз чак сега виждам.лелеее какво съм изпуснала-ей голям кухизан съм ooooh!
миличка желая ти вълнуваща и безпроблемна бременност.а след 9 месеца един здрав бебок  bouquet

# 46
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ау, чудесна новина!!!   bouquet Честито!!! Желая ти най-леката бременност и най-сладкото бебче накрая!! Сега и трите сте бременни  Laughing - болногледачката и двете болни Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 959
...надявам и моля този път всичко да е наред...
Берина, честито и от мен, бъдещо Майче. И тоз път всичко ще е наред, ще видиш! И септември ще Ти честитим едно сладко малко бебоче! Лека и безпроблемна бременност Ти желая!

# 48
  • Мнения: 27 524
честито  Hug
лека и безпроблемна, здраво бебче накрая  Hug

# 49
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито, мила  bouquet! Само хубави неща оттук нататък!

# 50
  • Мнения: 2 120
Берина, голямо честито и от мен.
Много се зарадвах като ти видях темичката. Вярно, че ти се разкъсваше от тичане този месец, ама виждаш ли като не си го мислила много, то взе че стана. Сега се пази  и почивай повече. Hug

# 51
  • Мнения: 1 425
Много,много ви благодаря момичета дано всичко което сте ми пожелали да се сбъдне и да ви се върне тапкано......... Hug Praynig

# 52
  • Мнения: 5 468
Честито Hug!!!
Пожелавам ти лека бременност и здраво бебе най-накрая Mr. Green.

# 53
  • Мнения: 5 317
Честитоооооооооооооо.
 Hug


Лека и безпроблемна.

# 54
  • Мнения: 565
Малеее, Берина май само аз съм те пропуснала тук! Моля за извинение! Честито и лека и безпроблемна бременност и най сладкото и здраво бебче!  newsm32 newsm51

# 55
Честито мамче!  bouquet  bouquet  bouquet
Лека и безпроблемна бременност! Дай Боже всичко да е наред и да родиш сладък бебок! Praynig Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Миличка, толкова много се зарадвах като видях заглавието и отстрани - ти си пуснала темичката. Чак днес го видях, но пък наистина ми напълни душата с много радост и усмивки. Искам да ти пожелая най-прекрасната бременност, никакви проблеми да нямаш докрая, само положителни емоции и усмиваката да не слиза от лицето ти. Бебо да те слушка и да изкараш лека бременност. А когато му дойде времето след 8-9 месеца да гушнеш здраво, сладурско и усмихнато бебоче  newsm32

Още веднъж честито за най-голямото щастие.   bouquet Hug

П.С. Трябва да ти кажа, че специално влизам в Искам бебе и заради теб, за да видя няма ли да ни зарадваш с хубава новина, защото миналия път много се натъжих, тъй като аз бях една от тези, които те уверяваше за бременността. И сега съм много много щастлива, че се получи и то толкова скоро.  Hug

# 57
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Честито!   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 425
Миличка, толкова много се зарадвах като видях заглавието и отстрани - ти си пуснала темичката. Чак днес го видях, но пък наистина ми напълни душата с много радост и усмивки. Искам да ти пожелая най-прекрасната бременност, никакви проблеми да нямаш докрая, само положителни емоции и усмиваката да не слиза от лицето ти. Бебо да те слушка и да изкараш лека бременност. А когато му дойде времето след 8-9 месеца да гушнеш здраво, сладурско и усмихнато бебоче  newsm32

Още веднъж честито за най-голямото щастие.   bouquet Hug

П.С. Трябва да ти кажа, че специално влизам в Искам бебе и заради теб, за да видя няма ли да ни зарадваш с хубава новина, защото миналия път много се натъжих, тъй като аз бях една от тези, които те уверяваше за бременността. И сега съм много много щастлива, че се получи и то толкова скоро.  Hug
Благодаря ти мила за хубавите думи.На теб пожелавам същото,което си ми пожелала и дано на всички които влизаме в този форум да ни се сбъдне едничката мечта да имаме бебе!Благодаря ви момичета. Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 191
Честито много здраве, спокойтвие и изпълнена с хубави емоции бременност Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт