Какъв хляб консумирате...?

  • 4 482
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Какъв хляб консумирате, какви са ви впечатленията от него и какви резултати има:)? Grinning
Аз съм на ръжен-пълнозърнест от скоро и не мога все още да изкажа окончателно мнение. Била съм и на "бонус" 5 мес и определено бях доволна.

# 1
  • Мнения: 537
Всякакъв ям. Много обичам ръчен, пресен, мек и топъл.

# 2
  • Мнения: 3 622
Избягвам консумацията на всякакъв хляб - какъвто и да е все е хляб. Е ако много ми се дояде хапвам, но то се случва не повече от веднъж седмично.

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Черен всякакъв, пълнозърнест, грахам, без брашно, тостерен и т.н. Сменям ги. Като карам известно време с 1 ми омръзва и въртя с друг.  Peace

# 4
  • Мнения: 91
Черен,типов или ръжен,стига наистина да са такива,а не оцветени Twisted Evilобаче няма как да разберем Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
За мен и мъжа ми редуваме датски (80% ръж) на нилана, руски черен с кимион на нилана (ръж 80%), ръжени земели с поръска или без поръска, за децата само бели земели и бяла резина - всичко от щанда на нилана в халите.
От Билла - пълнозърнести питки.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 973
Основно черен и пълнозърнест. В момента сме на вълна хляб "ВИТА" всякакви видове - 4 брашна, с трици, с микс от семена , с пшеничен зародиш. Не знам какъв ефект очакваш, ако е отслабване, с черен хляб няма да го постигнеш. Калориите на видовете хляб са почти еднакви. Аз свикнах с черните хлябове откакто имах запек, преди 5-6 години, ако това е питането ти, смятам, че и хляба помогна за излекуването му.

# 7
  • Мнения: 346
Само Бонус във всичките му разновидности. Бял хляб в къщи не се яде, изключение правят домашно приготвените питки.

# 8
  • Мнения: 4 916
На "Лагард", провадат го във Фантастико на отделен щанд.   chef и много съжалявам, че не провават и сладките неща на същата фирма.

# 9
  • Мнения: 4 546
хляб ям много рядко, но ако ям е бял. черните хлябове не са от съответното брашно за което уж се продават, а са натъпкани с оцветители. затова не мисля, че има смисъл да купувам от тях, ако съм на диета

# 10
  • София
  • Мнения: 4 746
Обичам хубав, бял, топъл хляб  Heart Eyes
Хляб ям рядко, 3-4 пъти в седмицата. Просто рядко ми се дояжда, повечето случаи забравям за него.
Харесва ми също царевичния хляб от някои фурни.
Черен хляб не купувам, пълнят ги с оцветители наистина.

# 11
  • Мнения: 5 659
Аз ям сравнително малко хляб ,но  винаги черен.Любимият ми хляб е руски ,мисля ,че е на Нилана.Мъжът ми и децата се хранят с бял хляб.(не можах да ги науча да ядат черен  за съжаление)

# 12
  • Мнения: 780
аз ям бял хляб не мисля и аз като др момичета че наистина ръжения черния или какъвто е там са истински и няма смисъл мъжът в къщи не яде никакъв хляб или  в много редки случаи бонус или вита без брашно Sick

# 13
  • Мнения: X
Царевичният ни е много вкусен, но ако няма в супермаркета - типов. Интересното е, че аз съм слабичка, а от 1 месец консумация на бял хляб така бях подпухнала откъм корем, че хората си мислех, че съм бременна #Crazy. Сменихме го и всичко си дойде на мястото. bowuu

# 14
  • Мнения: 1 424
По принцип гледам да избягвам хляба, хапвам само черен или пълнозърнест  Peace

Общи условия

Активация на акаунт