Ядете ли сурови печурки?

  • 16 857
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами не съм им голям фен......

# 31
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да - с мъка се удържам да не изхрупам половината, когато правя нещо с гъби. Нищо не им слагам, така ги хрупам и са ми ужасно вкусни.
И сурова кайма (ама истинска, не от готовите!) без подправки мога да омахам поне половин кило ей така Embarassed Немците имат един специалитет от сурова кайма - адски вкусно Peace

# 32
  • Мнения: 27 524
хедра, а суровото месо докато кърми една жена не е ли рисковано?  Thinking

# 33
  • Мнения: 5 140
Блонди те в овчарската салата (ако говорим за Бг), не слагат ли гъбки от буркан newsm78

По принцип да, но в по-хубавите заведения, където поддържат някакъв стил и качество, ги слагат сурови  Peace

А, тук суровата кайма е класика, яде се на садвичи, не мога да си представя да го ям  Sick
И телешко месо сурово, много на тънко нарязано  Sick

Аз гъби не мога да си представя, та камо ли кайма или месо Sick

# 34
  • Мнения: 1 202
Не ! И за първи път виждам, че има хора които ги обичат сурови.

# 35
  • Мнения: 7 091
Аз тука се научих да ги ям сурови, ама все със страх Wink ( не заради друго, ами знам ли дали ще се събудя на другия ден  Joy). Определено ми харесват повече от консервираните.
Ям и сурови тиквички на салата ( направо умирам за тях), сурови броколи, карфиол, цвекло. Въобще в къщи сме маса суровоядци  Joy Месо обаче не Stop Не се съмнявам във вкусовите качества, само съм помирисвала и наистина изглежда вкусно, познавам хора, които хапват и сурови телешки много тънко нарязани парчета, но изключително се притеснявам от болести и бактерии, за това не бих си позволила да опитам.

# 36
  • Мнения: 27 524
Аз тука се научих да ги ям сурови, ама все със страх Wink ( не заради друго, ами знам ли дали ще се събудя на другия ден  Joy).

Ще се събудиш   Heart Eyes Гъбите са парникови  Peace

# 37
  • Мнения: 7 091
Аз тука се научих да ги ям сурови, ама все със страх Wink ( не заради друго, ами знам ли дали ще се събудя на другия ден  Joy).

Ще се събудиш   Heart Eyes Гъбите са парникови  Peace

Я кажи вие какви неща ядете по Брюксел традиционно, че ми е интересно, малко да поспамя темата Simple Smile Embarassed

# 38
  • Мнения: 27 524
Я кажи вие какви неща ядете по Брюксел традиционно, че ми е интересно, малко да поспамя темата Simple Smile Embarassed

Ти пък, те освен пържени картофи с майонеза, дргуо не признават  Grinning
Ние си ядем като у нас  Hug

# 39
  • Мнения: 7 091
Ти пък, те освен пържени картофи с майонеза, дргуо не признават  Grinning
Ние си ядем като у нас  Hug

Като каза пържени картофи Simple Smile Аз ги хапвам откакто бяхме в Индия с черен пипер, сол и оцет  Joy

# 40
  • Мнения: 27 524
Като каза пържени картофи Simple Smile Аз ги хапвам откакто бяхме в Индия с черен пипер, сол и оцет  Joy

Братовчедка ми ги яде с лимон  Confused

# 41
  • Мнения: 7 091
Братовчедка ми ги яде с лимон  Confused

Я, даде ми идея! Ще се пробва! bowuu

# 42
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
хедра, а суровото месо докато кърми една жена не е ли рисковано?  Thinking
По време на бременност е рисковано заради листериоза евентуално - при кърмене тези ограничения отпадат, може да се ядат и меките сирена, и морските дарове и т.н.

# 43
  • Мнения: 12 705
Я, аз пък си мислех, че почти никой освен мъжа ми ну яде сурове гъби  newsm78 Когато купя печурки, винаги му оставям по няколко, хапва си ги със сол само. Направо като малко дете им се радва. На мен ми изглеждаше странно, но явно не е чак толкова необичайно. Аз не ям сурови гъби, а той - само култивирани печурки. Абе кой както му е сладко

# 44
  • Мнения: 269
В "Годзила"правят една салата "Пайза" със сурови гъби - обожавам я. Аз си я поливам щедро с оцет, олио и сол и се развихрям като Таз из купата Mr. Green
Вкусно! smile3521 eat

Общи условия

Активация на акаунт