Дъщеря ми глътна стотинки...

  • 1 000
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
...в сряда вечерта, докато я преобличах, най-нахално гледайки ме в очи взе 10 ст., които и бяха в близост и ги глътна. Оттогава не ги е изакала, макар че е ходила по голяма нужда.
Случвали ли са се такива инциденти с вас и колко да се тревожа?

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Rebeka, мисля, че трябва да се обадиш на педиатърката и да говориш с нея.

# 2
  • Мнения: 238
Вече съм се обадила. Каза, че по принцип до 3 дни трябва да я изака.
И сега чакаме...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 042
И аз съм яла стотинки, излизат си по каналния ред.
Спокойно, днес-утре ще ги изака.  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 238
Памполина, жива да си!

И аз знам, че ще излезнат, ама взех да се изнервям вече от чакане дъщеря ми да спре да е с 10 ст. по-ценна.

# 5
  • Мнения: 15 203
Дай и картофено пюре, изобщо нещо за повече обем на а.... Ние бяхме глътнали метално топче на 5г. Ще излязат.

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
най-нахално гледайки ме в очи

убедена съм Rolling Eyes, че си го написала с много хумор Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм в очакване  Praynig Калина днес е глътнала топченце от гердан и обедното и вечерното й меню се състои от картофи...
Стискам палци скоро да се похвалим с добра "реколта"... Praynig

# 8
  • Мнения: 872
Опасно е, да не спрат горе в гърлото и трахеята, явно не са.Не се притеснявай,ще излязат. Дъщеря ми лятото,гледайки най-нахално баща си ,дали ще и направи забележка,глътна 20 ст. Ходихме на хирург,  пратиха ни на ренген,като видяха ,че е в стомаха, започнаха да я майтапят и да се смеят.Излезе по каналния ред.Давай и картофено пюре. За какви ли неща не чухме после, че са гълтали децата-капачка от бира,гвоздей...Предполага се ,че като е с кръгла форма няма да се забие някъде. Едно дете лъжичка за кафе глътнало...за това вече се било наложило операция...Но е цяла лъжичка за кафе все пак, не 10 ст.
Дано по-бързо да излезе ,да не я мислиш...

# 9
  • Мнения: 1 485
Моята дъщеря глътна метално копче тик-так(от големите)когато беше на 8 месеца.Правиха снимка,за да се види къде е попаднало,т.к се притеснявахме да не би да е глътнала режещата част,защото го нямаше цялото копче.Слава богу-беше попаднало в стомаха и лекарите в бърза помощ се шегуваха дори,че до 2 дни трябва да го чакаме на митницата.Ядеше само картофено пюре и така и стана.Но какво преживях само аз си знам.Разбирам притесненията ти,но вярвам,че всичко ще е наред(ако вече не е).

Общи условия

Активация на акаунт