При разтройство - каква диета прилагате?

  • 2 367
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Първите 3 дни само Хумана!!!!

спри абсолютно всяка друга храна!

течности-оризова вода,шипков чай



Изключително вярно!!!
Спри всяка друга храна

# 16
  • Мнения: 1 893
Олеееееееее, ти ме уплаши много. Ние сме и на кухня, но всички около нас също са. И ние сме добре околните... Толкова много време ли ще чакаме за тази проба??? Ти ме срази. Значи се очертава ужасна седмица, ако не му мине. Как се лекува саломонелата - не е ли сложно и продължително?
Не исках да те уплаша. Салмонелата се лекува с антибиотик пет дни. След това ако покаже три поредни чисти проби, значи всичко е наред. По принцип изследването трябва да е готово за три дни, но покрай тоя грип не го провериха директно за салмонела. По въжмост дай пробата направо в ХЕИ. Междувременно си пазете диетата/дори и да спре разстройството/. Стискам палци всичко да е наред.

# 17
  • Мнения: 600
С риск да ме нападнат че действам много агресивно ще кажа че аз правя така (предварително казвам, че аз съм лекувана така и това е съвет от лекар) - в една лъжичка вода се слагат две капки йодна тинктура и детето трябва да ги изпие, а след това още вода, колкото иска. Не е приятно, но действа. Успех!

# 18
  • Мнения: 2 089
йод на бебе в никакъв случай не се дава-може да предизвика алергична реакция!

# 19
  • Мнения: 772
каква хумана даваш? ние се оправихме с HN25 на милупа според лекарите с които говорих е най-добрата.бях спряла всичко друго.

# 20
  • Мнения: 4 668
Моят син е с разстройство повече от една седмица - давах лечебна Хумана , оризова вода , банани , ентерол ... и всякакви диетични храни . Нищо  Confused
Правихме изследвания - нищо и там  ooooh! не знам какво да правя вече ...
Колкото и да не вярвам на тези неща , започнах и аз да мисля , че е от зъбите  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт