Ягодка - обсъждане на продукти 2

  • 19 848
  • 438
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 847
Ами аз вчера казах,че  започнах да си почиствам фДТ с лосион- в случая на Payot. И след него  продължавам с трите стъпки. Защото имаче с геловете за  сваляне  с отмиване на клиник напр.. в комбинация със сапуна- много ми се изсушаваше кожата.
Можеш с някакво тоалетно мляко  също да сваляш..имам едно на Диор, което е много приятно..или този с чая на Payot.  Или някакъв друг, но който да е измиващ.
Благодаря - връщам се назад да чета за Payot. Иначе и на мен ми се струва, че ще ми дойде множко първо да се измия с гел, после със сапуна от трите стъпки, като се има предвид, че кожата ми е суха...
Хайде лека нощ, че отидоха хубавите кожи  Mr. Green

# 436
  • Мнения: 13 512
Благодаря - връщам се назад да чета за Payot.
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=34010&goChar=P]Payot
Dior Supreme Oil

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 23:35 от monda

# 437
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
... Да, наистина в САЩ повечето неща са на по- ниски цени в сравнение с тази прословута тук Ягодка.  Wink
За ментета- сигурно не са, обаче аз имам теория (естествено, може въобще да не съм права), че част от стоките са залежали. Защо мисля така- едно момиче тук беше пуснало линк към една чанта пепит+ козм. чантичка на Estee Lauder- ами на мен същата ми я бяха дали като бонус подарък преди 3 или 4 год. на щанд на Estee Lauder. Та не знам...
Но пък от друга страна предполагам, че си има срок на годност на опаковките на купените от всички вас продукти, нали, така че, ако там пише валидна дата, са ОК.  Но за чантите- нали ви казвам, поне тази, която аз видях тук, е стара.  Peace

Аз точно си мислех да кажа, че ниските цени може би идват от това, че тези сетове тук се дават без пари като подарък към покупка от определената марка в магазина.

# 438
  • Мнения: 13 512
Аз точно си мислех да кажа, че ниските цени може би идват от това, че тези сетове тук се дават без пари като подарък към покупка от определената марка в магазина.
Ами те повечето сетове са съставени от мостри, но обикновенно има и  1 продукт, който е в нормален размер и тогава сета е на цената на  продукта. Оикновенно така се прави промоция на нови продукти. А останалите продукти са мостри- от по 7 мл. и 4 мл.
Иначе и в Щатите се продават такива сетове, и в Европа. Сега като бях в Испания- имаше трите стъпки в малки разфасовки- травъл сет- 11-12 евро мисля,че бяха..

Общи условия

Активация на акаунт