"Горещо" с Мира Добрева

  • 10 762
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Гледайте утре вечер Мира Добрева в "Горещо".  Shocked

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Едва ли ще я гледам - не съм й фен,
а на Венета още повече.

# 3
  • Мнения: 6 417
Тук във форума не е на почит май, ама жената си е купила обувки "Версаче" специално за снимките на предаването  Joy

# 4
  • Мнения: 1 149
Ще ми бъде много интересно.Чакам го с нетърпение.После ще коментираме Peace

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не я ли даваха вече ......

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма пък да го гледам, имам и по-забавни неща за правене.  Mr. Green
Мира е много мила, дано да й дадат обувките в близък план.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 210
С удоволстие ще гледам как ще изразява високите си претенции и изисквания. Ако може да обясни и на какво ги гради-добре, ако не-нали поне е хубава Joy

# 8
  • Мнения: 7 186
А, пак ли за чалгата ще бистрят Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 403
Ще го гледам и още как, това е любимото ми предаване  Peace

# 10
  • Мнения: 803
В миналата тема за бебето на Азис, някой коментираше, че Мира Добрева била много интелигентна.
Аз днес в дир-а прочетох, че имала комплекси поради факта, че не била родена в София Rolling Eyes Което лично за мен е пълна глупост - според мен родното място не би трябвало по никакъв начин да бъде повод за срам или комплекси и един интелигентен човек би трябвало да е осъзнал този факт и да не се притеснява, че е роден в малко градче (Златоград, в случая с Добрева).

http://life.dir.bg/2007/01/26/news1247041.html

# 11
  • Мнения: 1 149
Според мен би трябвало  да се гордее че е родена в Златоград/като Виктор Калев/.Златоград е страхотно китно градче. NaughtyВъобще не мога да го сравня с шумната столица.

# 12
  • Мнения: 1 063
Прекрасен човек е. Ако срещах в живота повече добри хора като нея... Whistling

# 13
  • Мнения: 5 140
Като визия ми харесва, но като човек не. Naughty
Но от любопитство мога да хвърля едно око да и видя обувките.

# 14
  • Мнения: 3 251
Като визия -допада ми, като човек-не я познавам персонално, за да преценя.
Но ако ще е продължение на предаването, започнато от миналата събота, едва ли ще го гледам...На всяка дума се спрягаше :"...как това да го обясня на дъщеря си?!"
Хайде сега,  ние също имаме деца и все пак се справяме - кой по-зле, кой по-добре с тези или други обяснения и разговори с децата си, но не отегчаваме зрителите /или поне приятелите си/, че най-трудното обяснение е това, свързано с чалгата и с изпълнителите й.

Общи условия

Активация на акаунт