Сайтове за Online Shoping

  • 33 483
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 371
Тази тема да се заключи и изтрие! За да няма бедстващи семейства заради шопинг адиктед майки Laughing
Никой не обърна внимание на най-важния пост в темата Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 786
laredoute.fr шипват до българия, таксата е 5 евро
  как се плаща и 5 евро не е ли малко за доставката????

Плащам с кредитна карта. Дори като е за БГ и правят някаква отстъпка от цялата сума и да 5 евро е доставката.

# 18
  • Мнения: 13 512
Тази тема да се заключи и изтрие! За да няма бедстващи семейства заради шопинг адиктед майки Laughing
Никой не обърна внимание на най-важния пост в темата Crazy
ама аз подклаждам огъня и пускам линкове Wink

# 19
  • Мнения: 2 414
Аз досега го разглеждам и цените на декоратимната козметика ми изглеждат просто нереално ниски... Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 290
Аз досега го разглеждам и цените на декоратимната козметика ми изглеждат просто нереално ниски... Embarassed
С шипинга идват солено,а някой са начални цени,тоест за наддаване  Whistling

# 21
  • Мнения: 13 512
ползвайте ebay.co.uk    или други европейски- доставката от европа не е скъпа в повечето случаи.

# 22
  • Мнения: 6 900
ползвайте ebay.co.uk    или други европейски- доставката от европа не е скъпа в повечето случаи.
Аз преди няколко месеца търсех mp3 плейър и пробвах в няколко европейски страни и навсякъде ми излизаше доста скъпо. Но предполагам, че не за всички неща е така.

# 23
  • Мнения: 1 290
Аз от ибей си взех ipod с видео,в Бг беше с 200 лв повече  #Crazy

# 24
  • Мнения: 13 512
 аз си намерих в английския PDA  за 900 лева, което тук е 1400.

# 25
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
При такива покупки не се ли плащат пак разни мита и такси ?

# 26
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
аз си намерих в английския PDA  за 900 лева, което тук е 1400.

Плащането може ли да е с дебитна карта.

# 27
  • Мнения: 13 512
аз си намерих в английския PDA  за 900 лева, което тук е 1400.
Плащането може ли да е с дебитна карта.
не, не може...и с кредитна  не става. В повечето случаи искат регистрация в pay pal , която от БГ не става и остава банков превод, но има  такси по превода.

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 00:35 от monda

# 28
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
не, не може...и с кредитна  не става

Моля те, дай малко повече информация за плащане, разноски ( освен доставка), получаване..

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 415
не, не може...и с кредитна  не става

Моля те, дай малко повече информация за плащане, разноски ( освен доставка), получаване..

Според зависи. Ако имат начин как да те такуват (ПОС терминал) става с кредитна карта, и дори с дебитна карта Виза Електрон! Има доста он-лайн магазини, които продават в и-бей (и не само там де). Те имат начин да те таксуват през картата, и плащането става бързо и лесно. Също може да се разплащаш чрез чек (ако не се лъжа струваше 9 евро тази операция)..
Има доста начини за плащане,и по принцип са изписани приетите такива!

Общи условия

Активация на акаунт