Търся рецептата за крилцата с pepsi!

  • 4 300
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Гледах я скоро тук някъде но не си я записах .Благодаря предварително за помоща.

# 1
  • Мнения: 22 867
Гледах я скоро тук някъде но не си я записах .Благодаря предварително за помоща.

Ето ги! Непременно ги направи! Страшно вкусни са. Става и бутчета и всякакво пилешко.

# 2
  • Мнения: 3 647
Гледах я скоро тук някъде но не си я записах .Благодаря предварително за помоща.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152084.0

 наистина стават много добре
в нас много ги харесаха - без малко да се изкуша и аз да хапна (вегетарианец съм )

# 3
  • Мнения: 83
много жи благодаря!Сега тъкмо ги слагам да се готвят.

# 4
  • Мнения: 83
все още си облизвам пръстите

# 5
  • Мнения: 2 498
Някой би ли казал какво е количеството на Пепси-то и на соевия сос newsm78?!

# 6
  • Мнения: 22 867
Зависи от количеството на пилешкото. Аз заливам месото с кола, така че колата почти го покрива, а соев сос съм слагала 1/3 от шишенцето, 1/2 - когато крилцата са повече. Опитай един път, ще видиш какъв е вкусът на месото и сама ще си определиш по колко да слагаш.

# 7
  • Мнения: 83
и аз ги направих с кола коли4еството о-о 300мл за 16-17 крилца и 100мл соев сос време 40 минути

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
fifi777, чакаме отзиви после  Flutter

# 9
  • Мнения: 22 867
fifi777, чакаме отзиви после  Flutter

Отзивите са четири поста по-нагоре. Grinning

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
fifi777, чакаме отзиви после  Flutter

Отзивите са четири поста по-нагоре. Grinning
Извинявай, не съм видяла.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 5 299
Аз правих крилцата(още като излезе рецептата) - станаха идеални Mr. Green
3 тарелки(по около 300) крилца, някъде към 1 л Пепси налях и 1/3 соев сос.

Правих на скоро на майка ми, но тя не обича крилца, и пробвах с нарязано пилешко месо от филе. Rolling Eyes Соса попи в месото, и стана прекалено сладко Rolling Eyes Embarassed

# 12
  • Мнения: 127
ОХХХХ, МОМИЧЕТА ДА ВИ КАЖА КАТО СЛУШАХ КАК ПРАВИТЕ ТЕЗИ КРИЛЦА И КОЛКО ВИ ХАРЕСВАТ, СЪОТВЕТНО РЕШИХ И АЗ ДА ОПИТАМ, ОБАЧЕ вЪОБЩЕ НИ НИ ХАРЕСАХА  Laughing[/size], направо ни се сториха отвратителни  Laughing и ще ги изхварлям.Изпържих по 3 яйчица, нарязахме малко бабек и това хапнахме. Не ме е яд, защото те бяха само 5-6, пък и трябваше да се опита.

# 13
  • Мнения: 83
sorry ,но наистина имат малко извратен вкус smile3521

# 14
  • Мнения: 5 228
Тази вечер ги направих и много ни харесаха. Мерси за рецептата!

Общи условия

Активация на акаунт