Обувките това лято

  • 8 741
  • 121
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето какво получих на пощата покрай едни сайтове за мода, та рекох да споделя с другарчетата.
Какви обувчици ще се носят тази година:
http://www.piperlime.com/browse/category.do?cid=26656&tid=St … C&DI=41429962

# 1
  • Мнения: 2 492
Ето какво получих на пощата покрай едни сайтове за мода, та рекох да споделя с другарчетата.
Какви обувчици ще се носят тази година:
http://www.piperlime.com/browse/category.do?cid=26656&tid=St … C&DI=41429962

 Heart EyesТози модел много ми хареса , но естествено в София едва ли ще намеря подобен !

# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
Всичко, което видях беше отвратително  #2gunfire Страшно грубо..Що за крака трябва да има човек да обуе подобна грозотия  newsm78
Добре, че със сигурност няма да се продават само такива модели. Пък и в България, както винаги модата ще си върви малко назад

# 3
  • Мнения: 1 813
Може би не съм в настроение,но ... нищо не ми допадна  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 331
На мен пък ми харесаха доста неща. Ето тези обувки например бих носила с огромно удоволствие:

       
А имаше и други, които ми харесаха, но да не бъда нахална все пак - и тези ми стигат Blush

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 14:15 от {Тони}

# 5
  • София
  • Мнения: 6 768
Наистина има страхотни модели.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 736
Червеничките и на мен много ми харесват.. Въобще не продължих да гледам след първата страничка с обувки, но тези са красиви, които си постнала.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 477
Бих носила тези с кеф :


Но като цяло не ми харесва идеята за закрита пета и открити пръсти.

# 8
  • Мнения: 1 354
Никак не ми харесаха изложените модели.Въобще не ми се нрави идеята да ми стърчат два пръста,а иначе да са ми захлупени петите.Все пак говорим за лятна обувка трябва да е отворено,а не вакумирано и да се вмерисва. Sick
Много ми харесаха сандалите с високия ток на втората страница,които се закопчават покрай глезена.Това вече е добро предложение. Peace

# 9
  • Мнения: 5 140
тези бих носила     

Ето и един с виско ток за цвят

# 10
  • Мнения: 293
 Twisted Evil

Нема да ти се вмерише кракът, ако не ти се вмерисва по принцип.

Ей тва е, като не ви харесват, сал ние с Василиса ще сме модерни Mr. Green
Аз лично се радвам, че пак ще тропкам с платформи, не - танкове, правилно! - хем съм висока, хем ми е удобно.

Т.е. нищо ново, но мерси за темата Laughing

Нужни ли са някому емотикончета повръщни, недоумявам.

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 15:04 от Чесън

# 11
  • Мнения: 1 354
Twisted Evil

Нема да ти се вмерише кракът, ако не ти се вмерисва по принцип.
Струва ми се,че има някой не твърде запознат.Краката меришат в зависимост от материала от,който е изработена обувката,ако са ти дълго на влага също,а когато се изпотят на никого не се разминава. Naughty

# 12
  • Мнения: 3 331
Никак не ми харесаха изложените модели.Въобще не ми се нрави идеята да ми стърчат два пръста,а иначе да са ми захлупени петите.Все пак говорим за лятна обувка трябва да е отворено,а не вакумирано и да се вмерисва. Sick


Веси, как си представяш елегантен костюм с изцяло отворена обувка?
Аз - никак - да не кажа смешно.

# 13
  • Мнения: 1 403
Някой модели ми харесват от 11, 12 и 13 стр. ама тия високите  Sick хи4 не ми харесват

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 14:54 от dorotey

# 14
  • Мнения: 13 512
Страхотни модели,браво василиса....тенденцията на танковете продължава-много удобнен е.

Общи условия

Активация на акаунт