Търся детско легло, подобно на тези

  • 2 669
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 106


Размерите не са стандартните за ширина 90 см., а по-широко - над 110 см.

Искам да взема за дъщеря ми нещо подобно. Гледах ги тези на сайта на Айко, но бих искала ако сте виждали нещо подобно някъде другаде (за София става въпрос) да ме ориетнирате къде да търся.

И още един въпрос свързан с това. В Скай Сити, на втория етаж (ако не се лъжа), до детският кът има магазин за мебели, в който също мернах такъв тип легла. Има ли някой информация как се казва магазина или дали имат сайт и изобщо някакви координати  Praynig?

# 1
  • Мнения: 103
Преличат ми на тези мебели  http://www.carlodanielli.com/indexswf.html     bouquet

# 2
  • Мнения: 110
В "Айко"има.Влез в страницата им и ще видиш няколко варианта на пълно детско обзавеждане

# 3
  • Мнения: 522
Абе момичето казва,че ги е гледало в Айко.И на мен ми приличат на Карло Даниели Peace.

# 4
  • Мнения: 472
Какво им пречи на Айко да продават и Кало Даниели .

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какво им пречи на Айко да продават и Кало Даниели .

ми да... елементарно, Уотсън Wink
http://www.carlodanielli.com/dealers.php

# 6
  • Мнения: 7 106
Благодаря на всички за включването.
Видях на линка на Шани, че имат представител и в моят град. Аз днес иманно тук във Видин ги видях в каталога на една мебелна къща. На цена от 600 лв. нагоре, само за леглото.
Затова се разтърсих в нета и попаднах на сайта на Айко, където ми падна шапката като видях, че цената на първото легълце от снимките дето съм показала е 353 лв. а тук го продават за 650лв.  #Crazy. Ами че аз да отида до София , за да си го взема, да преспя една нощ там, да отида на ресторант и да се върна, ще ми излезе по-ефтино това легло, отколкото да си го поръчам от тук, а сигурно ще ме одрусат тук и със доставката, най-вероятно.
По всяка вероятност ще си избера някое от тези, имаме идване скоро до София, затова ми се искаше ако някой е виждал други подобни на тези да каже къде да ги огледам. Иска ми се да имам по-голям избор  Hug.

# 7
  • Мнения: 1 102
www.cilek.com.tr
тук има много хубави, Нов  Дом Симеонов им е представител.

# 8
  • Мнения: 7 106
www.cilek.com.tr
тук има много хубави, Нов  Дом Симеонов им е представител.

Наистина са страхотни, благодаря много за линка.

Общи условия

Активация на акаунт