Споделете впечатленията си от фирмите за дограма.

  • 9 437
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
Доволна съм от фирма " Юнипласт ". Дограмата е Къомерлинг, поставиха ми я 3 дена след поръчката.  Peace
Peace Peace
И при мен е същото положение!
Дограмата е австрийска, работещите там са страхотно отзивчиви.
Малко по-скъпа е от другите дограми, но си струва!  Peace

Дограмата Кьомерлинг може да се води че е австрийска, но се изработва тук в Бургас в Алтест. Както казах и на лични такива чужди уж профили дето се изработват в Бг, да кажем Алтест изработват уж няколко вида профили, а всичкото е един и същи профил с различни лепенки!

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние си я правихме в "Ролпласт", там имаме познат и затова, но чух доста отрицателни мнения тук за тях!

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
[quote author=megata link=topic=160153.msg3120180#msg3120180 Дограмата Кьомерлинг може да се води че е австрийска, но се изработва тук в Бургас в Алтест. Както казах и на лични такива чужди уж профили дето се изработват в Бг, да кажем Алтест изработват уж няколко вида профили, а всичкото е един и същи профил с различни лепенки!
[/quote]

Алтест произвеждат профилите KMG. Да не си се объркала нещо?
Или пък си лепят лепенки на Кьомерлинг върху профилите newsm78

# 18
  • Мнения: 139
Лейди Чарм, сега точно ще те излъжа за кой профил става въпрос, имам познат който има рекламна агенция и Алтест си поръчват на него стикерите,  и това от него го знам.

# 19
  • Мнения: 139
За KMG верно съм ги пообъркала с Кьомерлинг сори  Embarassed

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ние сме с Мултитех, с профили Рехау и съм много доволна, чакахме повече от месец за поръчката, но за мен това означава че имат прекалено много поръчки, а това е показателно че са добри, при майка ми слагахме Блик... Confused без коментар

# 21
  • Мнения: 382
Ние поръчахме нашата дограма в "БОАЛ" изключително доволни сме.Нашата е ПВЦ-Рехау-имитация на дърво.Все още е от скоро и нямам забележки.Цените са нормални,като на повечето фирми Peace

# 22
  • в семейството
  • Мнения: 404
Аз съм много доволна от "СТРОЙИНВЕСТ".....

И аз! Peace

Общи условия

Активация на акаунт