Как се оправяте с малките ЗАЩОТКОВЦИ???

  • 1 247
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 261
Много е готина тази фаза, но и адски изнервяща е. Сега сме на такава вълна:
- Чуй сега какво ще ти кажа, кога ще ходим на София ленд?
- През лятото.
- Защо през лятото?
- Тогава ще е топло?
- А сега какво е
- Сега е зима
- Защо е зима
- Защото е студено
- Защо е студено
- Защото е зима
- Защо е зима
 и така до безкрайност.  Simple Smile Simple Smile
В един момент обаче се усеща, че двамата си говорим едно и също нещо и започва следващата серия защо.

# 16
  • Мнения: 2 978
Аз съм с дебилско спокойствие и си отговарям до безкрай.
Пък и понякога става интересно Joy

Ние сме на фразата: А кой купи ..еди кое си? Laughing

Онзи ден ме разби.

Тя: - "Мамо, кой ми купи креватчето?"
Аз: - "Мама и тати"
Тя: - "А кой те купи теб?" Laughing
Аз: - "Тати"
Тя: - "А кой ми купи коремчето?" хахаха Laughing

И така до безкрай кой какво е купил и : А защооо? Joy

# 17
  • Мнения: 3 861
оооох, липсва ми на мене дебилското спокойствие, направо ставам луда като започне да пита и да ми заявява някакви неща... ooooh!

# 18
  • Мнения: 4 451
Момичета, радвайте се, че си имате такива сладки защотковци у дома. Отговаряйте им търпеливо и им се радвайте, че са здравички. Е-е-ех, и аз как си мечтая моята 4,5-годишна принцеска да ме попита : "Мамо, защо..." Но Бог ме е наказал жестоко, борим се със заболяване от аутистичния спектър и няма по-голяма мъка на света... Бъдете щастливи! Завиждам ви, благородно.   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 881
Mari_Anka, страшно много се надявам да чуеш и ти вълшебните думички. Имай вяра и се бори Hug Heart Eyes



.....Моето момиченце още не е на фаза "защо", но открила магията на диалога, постоянно пита нещо. В повечето случаи сама си отговаря, като всеки нейн отговор завършва с "така ли".

На мен все още ми е много радостно и забавно от този тип общуването, макар по 100 пъти да пита едно и също нещо, чиито отговор сама знае!

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 23:16 от Небесна

# 20
  • Мнения: 1 512
Аз отговарям. Понякога като ми писне, казвам "ами защото така". Кристина обаче се дразни и казва: "Това не е отговор!". Понякога, като прекали със "Защо"-тата, аз й връщам "А ти защо питаш" и тя спира.
Любимото ми- един ден пита баба си: "Бабо, това какво е? - "Очила." -" ЗАЩО"? Mr. Green Crazy

# 21
  • Мнения: 3 861
Мари_анка, много съжалявам да го прочета...Дано се оправят нещата и да започне да те засипва с много въпроси защо. Пожелавам ти го от сърце. Бъди силна и не се предавай.

Общи условия

Активация на акаунт