въпрос към бременните (и бивши бременни) шофьорки

  • 2 533
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
Все още шофирам,надявам се до края  на бременността да мога Simple SmileГледам да избягвам дупките и тъпанарите,но е почти невъзможно Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
Не съм спирала да шофирам до края, даже щях да се самозакарам до болницата, но мъжът ми не ми даде Simple Smile

# 17
  • Мнения: 289
До към началото на деветия месец карах, но ми беше трудно да се надигна да превключа скоростта, защото бях по-скоро легнала на седалката  ooooh! Много напълнях, и коремчето ми беше голямо, и дори качването и слизането от колата ми бяха мъка голяма  Grinning

# 18
  • Мнения: 223
Въпроса ми е до кой месец шофирахте активно? Чудя се дали да не спирам вече. Принципно не ми пречи особено освен в случаите, когато някой олигофрен не ми изкара акъла с някоя откачена маневра (а в София такива колкото искаш).

след като разбрах, че съм бременна незабавно спрях...и то заради всички нерви които хабя докато шофирам....пълно е със всякакви шофьори - некадърници за съжаление...

# 19
  • Мнения: 959
Карах до последно. Корема не ми пречеше въобще , а пък и не се притеснявах да карам, което е най-важното. По себе си трябва да съдиш. Ако се чувстваш напрегната и не на мястото си по-добре спри. Peace

 Peace

# 20
  • Мнения: 316
zdraweite, имах една позната си караше почти до края, и аз така щях да бъда, ако един простак не ме беше  блъснал страни4но вдясно преди 2 седмици, бях в 10 сед. и слава богу нищо ми няма,на бъдещото бебе също, само където колата ми за нишо не става вече, или поне има нужда от голям ремонт,дано застаховката да покрие. А сащо и стреса не беше малък.
Така че внимавайте много, в Пловдив на колелото на панаира, кадето вси4ки пловди4ани знаят е мн. ужасно, и без да сте виновни ,без дори да о4аквате, да видите или да можете да реагирате, то си е малко на касмет даже,какво да ви кажа, просто внимавайте, защото наистина се води война на пътя !!!
Иначе сега ако имах кола, пак бих си карала, то по градския транспорт кихат ,кашлят и шофьора кара като луд... просто исках да споделя малко опит;  късмет на всички на пътя  Simple Smile

# 21
Здравейте и от мен!

Аз родих в началото на 9 месец и до последно си карах колата. По принцип ми беше неудобно, но след като направих опит да се придвижвам с градския транспорт - категорично бях ЗА колата. Е въртях се като пумпал по светофарите да се намествам, но поне знаех, че няма да ми вони на каво ли не, няма да вися като "бременна мама горила" на дръжките по автобусите и съответно да ги чакам толкова много. Въпреки,че накрая е доста неудобничко - определено е по-спокойния вариант. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 393
Шофирах до последно. Не ми пречеше корема, само колан не слагах.

# 23
  • Мнения: X
Шофирам ежедневно и в момента - 33 г.с. Пловдив не е София, но и тук е пълно с тъпанари и задръствания, затова по възможност избягвам пиковите часове. Същото така от 3-я месец не съм шофирала извън града /лежах за задържане и ме посъветваха да не се "тръскам" на по-дълги разстояния/.

# 24
  • Мнения: 5 362
Ако няма какво да те притеснява с бременността ти-шофирай!Не виждам нищо нередно.

# 25
  • София
  • Мнения: 8 932
Последно шофирах седмица преди да родя. Просто нямах избор, родителите ми живеят далече и като ходехме с малкия друг начин нямаше. Но аз не изпитвам никакъв страх от шофирането, така че не съм се притеснявала. Ако имаш притеснения, не се чувстваш уверена, или лесно се стряскаш и "панираш", по-добре спри с шофирането. Laughing

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
ме също ме блъснаха , бях във 2ри месец, после лежах по болниците. Tired след това карах, но със страх

# 27
  • Мнения: 339
Карах до последно, дори така се случи, че се закарах до болницата в деня на раждането Joy

# 28
  • Мнения: 62
Шофирах ежедневно до края. Мислех и да се самозакарам до болницата, ама не ми разрешиха...
Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Спрях в 8-ия, защото татито ми забрани.
На мен ми забрани от самото начало Sad. Имах проблеми и трябваше да лежа. После ме нави да не карам, най-вече заради стреса. Много ми липсва... Но пък и няма кой знае къде да ходя с нея т.к. съм в болнични.

Общи условия

Активация на акаунт