Отзиви за д-р Костова, "Света София"...

  • 5 117
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 972
Днес се записах на ЖК там, пое ме д-р Костова. Някой има ли отзиви за нея? Приема в МЦ "Вяра, Надежда и любов"...Млада е, на около 32-33 години ( да не я състаря жената)...

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
ИМААААААААААААААААААААААААААААААААААААААМ! #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper
 Бих я застреляла с удоволствие и после бих я инквизирала с още по-голямо удоволствие!!!!!Ходих при нея на женска консултация.От службата ползвам услугите на Закрила,....няма значение-водим се ВИП услуги.Отидах при нея с направление!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тя ми каза че е желателно да платя 700лв.,ако искам да ми обръщат внимание?!?!Прегледа ме и каза,че имам УЖАСНО голяма миома!!!!!!Сети се как в 4-ия месец ме шашна.На ултра звук ме гледаше Савова вече 4-ти път нищо не каза.Изплаших се и отидах в Шейново,баях си правила изследвания и Чалманов се хвана за главата,каза"Няма миома,нали пак те преглеждам".На другия път казах всичко на Савова и тя полудя-голям скандал и направи и за 750-те лв. и за миомата.След това дойде една жена от управата на болницата и се извини-на Костова това не е било първото искане на пари.
 като бях в 8 месец,Савова на море,а Костова се прави на ударена,аз с контракции-тя на видеозон не иска да ме погледне(не ми и говореше ,всеки път само сестрата се занимаваше с мен).Аз и направих един скандал ,тя ме видя на монитора и каза вечерта да отида да раждам_тогава беше 11ч.сутринта.Каза че МИОМАТАстанала още по-голяма.Е не родих вечерта,а с след месец.
Преди 2 дни си взех резултата от изследванията-МИОМА НЯМА.В този момент Костова мина покрай мен,погледна ме,обърна си главата нацупено,а на мен ми идваше да я #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #Sniper  #Sniper

# 2
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз не съм особено доволна от нея.Отидох при д-р Костова по направление.Първо ми направи вагинален преглед (бил задължителен) и ми откри раничка.А аз преди 1 месец бях ходила на гинеколог и той не ми каза такова нещо.Още незнам дали имам, защото не съм ходила на преглед, но все пак се притеснявам.После ми каза,че имам обилно те4ние( аз си помислих, че е от бремеността) и щяло да се види на резултатите, е те ми бяха - ок. По време на консултациите ме претупваше, добре,че ми беше безпроблемна бремеността и се осведомявах за всичко най вече от форумите.Към 6-7 месец не можех нещо да спя нощем от запушен нос, но това си го обяснявах, че по време на бремеността има отоци на лигавиците, но все пак реших да я питам и тя ми вика -нещо си настинала, капи си капки, може всякакви!!!!Мене ме беше страх и си капек солена вода и много ми помагаше и така докрая на 9 месец.После като наближи да раждам стана по мила и ми каза,че вече и тя израждала и ако искам било хубаво тя води раждането, защото съм била при нея на консултация.Как пък ли не!!!! Тя мене въобще не ме понеше-нито името ми, нито несъвместимостта с кръвните ни групи с мъжа ми и т.н....., а отгоре на това да се упражнява на мене и да и плащам за това!Айде бе!След като родих(при друг естествено) не и се обадих нито я черпих, защото не бях доволна от нея.

# 3
Аз бях при Гергов на консултации,раздах при Киров-много сам доволна,само дето жсе нямаха жреме да се задалбо4ажат на ехографа,разбрах пола на бебо едва ж края на 8-миа месец!!!! Sad ....гледай да се уреди6 при друг доктор да райда6,4е като 4ужам отзижите за тази... Shocked

# 4
  • Мнения: 920
И аз се женско консултирам при нея - за сега съм доволна.

# 5
  • Мнения: 5 713
Цитат на: biliana333
ИМААААААААААААААААААААААААААААААААААААААМ! #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper
 Бих я застреляла с удоволствие и после бих я инквизирала с още по-голямо удоволствие!!!!!Ходих при нея на женска консултация.От службата ползвам услугите на Закрила,....няма значение-водим се ВИП услуги.

Извинявай, че се намесвам излишно може би, но да те питам:от работата щом сте към Закрила защо не ползва техните услуги? Там има един гинеколог- д-р Цанов се казва, който и със здравната каса работи. На мен той ми следеше бременността, доволна бях, а и май работи към " Св. София ", но за това не съм много сигурна.

# 6
Леле, защо не прочетох всичко това по-рано... и аз се записах при нея на ЖК. Още не си бяхме казали "добър ден" и се почна- 500 лева за това ЧЕ МЕ ИЗБИРАТЕ, 200 лева за онова... тарифи, които са ми известни, но аз не съм и казала "Избирам Ви да ми водите раждането!!!" Сега се чудя вече какво да правя, нямам и Бог знае колко време за "маневри", т.е. да се ориентирам към друг, който да ми води ЖК. Скоро трябва да ми даде т.нар. обменна карта, чудя се след това да се появявам ли повече при нея лил да ходя при някой друг и при кого.... като всеки почва моментално да ти говори за 500 лева, повтаря ти го по 80 пъти, все едно съм малоумна, уточнява, че трябва да платя 2 седмици преди термина... нещо, което аз въобще не съм склонна да правя... най-малко пък на нея!!! В същото време ме е страх от момента на отмъщение, ако когато дойде моментът се падне точно тя на смяна. Дали няма да има "аааа, ти ли не искаше да ме "избереш"?!?!" Дайте съвет!

# 7
  • София
  • Мнения: 255
Премести се при Гергов. Аз по интуиция се записах при него и не съжалявам. Мил и добър е! Била съм в кабинета докато тя преглежда и.... не ми направи добро впечатление!

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: verri_77
[.

Извинявай, че се намесвам излишно може би, но да те питам:от работата щом сте към Закрила защо не ползва техните услуги? Там има един гинеколог- д-р Цанов се казва, който и със здравната каса работи. На мен той ми следеше бременността, доволна бях, а и май работи към " Св. София ", но за това не съм много сигурна.[/quote]
   Аз ги ползвах,малко объркано беше.Савова ме гледаше всеки месец на трииизмерен видеозон, но тя не мереше тегло и кръвно.За това трябваше да ходя при Костова.Не че не можех да я сменя, но трябваше пак ново направление и т.н.Все пак не бях зависима от нея,а от Савова.Другият лекар,който водеше женска консултация беше след обяд,т.е. се разминаваше със Савова.Общо взето с Костова 5 месеца си калявахме нервите.Но след скандала на мои колежки не е споменавала думи за пари.

# 9
  • Мнения: 5 713
Цитат на: ljonka
Леле, защо не прочетох всичко това по-рано... и аз се записах при нея на ЖК. Още не си бяхме казали "добър ден" и се почна- 500 лева за това ЧЕ МЕ ИЗБИРАТЕ, 200 лева за онова... тарифи, които са ми известни, но аз не съм и казала "Избирам Ви да ми водите раждането!!!" Сега се чудя вече какво да правя, нямам и Бог знае колко време за "маневри", т.е. да се ориентирам към друг, който да ми води ЖК. Скоро трябва да ми даде т.нар. обменна карта, чудя се след това да се появявам ли повече при нея лил да ходя при някой друг и при кого.... като всеки почва моментално да ти говори за 500 лева, повтаря ти го по 80 пъти, все едно съм малоумна, уточнява, че трябва да платя 2 седмици преди термина... нещо, което аз въобще не съм склонна да правя... най-малко пък на нея!!! В същото време ме е страх от момента на отмъщение, ако когато дойде моментът се падне точно тя на смяна. Дали няма да има "аааа, ти ли не искаше да ме "избереш"?!?!" Дайте съвет!

Ами ако искаш изкарай си там ЖК пък се ориентирай към друг да те изражда и най-добре в друга болница. Знам, че е кофти така в последния момент/ от личен опит го казвам/, но човек има ли желание всичко става. Някой някъде спомена/ вече не помня/, че в Окръжна боница, сега Св. Анна все още нямали " тарифи ".
Аз лично трябваше да си раждам в София, но лятото мъжът ми дойде да бачка във Варна, та и аз с него. В началото на 9-ия месец стана цялото ми местене и намирането тук на гинеколог, който да ме наблюдава и по-късно изражда.
Успех

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
ljonka,не се притеснявай,тя нищо лошо не може да ти направи.Най-много да не ти обръща сериозно внимание.Но можеш да отидеш при личния ти лекар за ново направление и да се запишеш при нейния колега Гергов.Всичко се поема от здравната каса,нищо няма да плащаш.Аз само казах при мен как бяха нещата, не исках да плаша никого,съжалявам,ако така се е получило Sad От Гергов девойките са много доволни,само хубави неща се чувам за него.

# 11
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За пореден път препоръчвам Михайлов и акушерка Квачева в Трета градска. Перфектни са. Гледат те много повече отколкото им се плаща от касата. Изследвания, Ехограф -всичко - всеки месец.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Не е толкова страшно, ако нямаш сериозни проблеми оставия тя да ти води консултацията.Аз  накрая и казах, че ще раждам при доктор Ташков и тя не стана по-зла, даже напротив стана като че ли по-мила.За пари на мен не ми  споменаваше въобще. Но аз реших да не  радждам при нея, защото го прави отскоро и не ми обръщаше особено .Все пак съм на 35 години и това се води рискова бременност.Слава Богу , че всичко мина наред.

# 13
  • Мнения: 3 200
Цитат на: biliana333
ИМААААААААААААААААААААААААААААААААААААААМ! #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Sniper
 Бих я застреляла с удоволствие и после бих я инквизирала с още по-голямо удоволствие!!!!!Ходих при нея на женска консултация.От службата ползвам услугите на Закрила,....няма значение-водим се ВИП услуги.Отидах при нея с направление!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Тя ми каза че е желателно да платя 700лв.,ако искам да ми обръщат внимание?!?!Прегледа ме и каза,че имам УЖАСНО голяма миома!!!!!!Сети се как в 4-ия месец ме шашна.На ултра звук ме гледаше Савова вече 4-ти път нищо не каза.Изплаших се и отидах в Шейново,баях си правила изследвания и Чалманов се хвана за главата,каза"Няма миома,нали пак те преглеждам".На другия път казах всичко на Савова и тя полудя-голям скандал и направи и за 750-те лв. и за миомата.След това дойде една жена от управата на болницата и се извини-на Костова това не е било първото искане на пари.
 като бях в 8 месец,Савова на море,а Костова се прави на ударена,аз с контракции-тя на видеозон не иска да ме погледне(не ми и говореше ,всеки път само сестрата се занимаваше с мен).Аз и направих един скандал ,тя ме видя на монитора и каза вечерта да отида да раждам_тогава беше 11ч.сутринта.Каза че МИОМАТАстанала още по-голяма.Е не родих вечерта,а с след месец.
Преди 2 дни си взех резултата от изследванията-МИОМА НЯМА.В този момент Костова мина покрай мен,погледна ме,обърна си главата нацупено,а на мен ми идваше да я #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #Sniper  #Sniper


И аз се чудя защо не ползваш услугите на Закрила, на мен ЖК и раждането ми беше изцяло по здравната ми застраховка при тях и съм много доволна.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 972
И на мен вчера ми каза, че тя може да ме изроди, ама трябва да платя 500 лева...Аз попитах, ама сега като съм при вас на консултация, при вас ли трябва да раждам, а тя ми каза, че било желателно. Аз на тая консултация се записах само проформа, да съм със стадото, ама ....Няма проблем, че е некомпетентна, само да не вреди...Значи по-предпазливо с нея...
А за раждане при нея не съм си и помислила даже....
Абе само тъпотии.

Общи условия

Активация на акаунт