Да си направя ли ноктопластика???

  • 3 741
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 677
Може ли да използвам темата и да попитам нещо Praynig
Ако си сложа гел или акрил,може ли сама с обикновен лакочестител и обикновен лак да си променям маникюра?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Може ли да използвам темата и да попитам нещо Praynig
Ако си сложа гел или акрил,може ли сама с обикновен лакочестител и обикновен лак да си променям маникюра?

Можеш,разбира се.Но лакочистителя трябва да е без ацетон.
И все пак трябва да си ходиш на подръжка веднъж на 2/3седмици да ти оправят гела.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 677
Може ли да използвам темата и да попитам нещо Praynig
Ако си сложа гел или акрил,може ли сама с обикновен лакочестител и обикновен лак да си променям маникюра?

Можеш,разбира се.Но лакочистителя трябва да е без ацетон.
И все пак трябва да си ходиш на подръжка веднъж на 2/3седмици да ти оправят гела.
Благодаря Hug

# 18
  • Мнения: 4 733
Ноктопластиката изисква поддръжка. Подлъгах се да си сложа преди време и трябваше дори чнии да мия с ръкавици, какво да говорим да изпера нещо на ръка Confused

# 19
  • Мнения: 1 540
Ако ноктите ти са здрави, по-добре не ги съсипвай с тая гадост. Така или иначе изисква да отделиш време и пари - за същото време и по-малко пари можеш да имаш добре поддържан от маникюрист естествен маникюр!   bouquet
Peace

# 20
  • Мнения: 5 103
Аз съм с гел и съм много доволна, ходя на 3 седмици на подръжка, лака ми е без грешка, а ноктите ми изглеждат сравнително добре като махам гела.

# 21
  • Мнения: 2 152
Mного ми е грозно това нещо на мен Sick
Лично не съм си слагала, но моя приятелка си сложи.Кза, че след като я махне, ноктите са трагични и й е трябвало 5-6 месеца докато израстат напълно, за да се оправят. Гадна работа...и всичко това заради единия лак,. Няма нищо по-хубаво за мен де, от къс маникюр, лакиран само с безцветен лак  или заздравител. Изсъхва много бързо и е полезно Peace

# 22
  • Мнения: 9 095
преди да се преместя във Варна имах страшна маникюристка, дойдох тука и останах без нокти, щото отидох във Финес, и така ги направи тая че на втория ден ми се сцепи гела, а имам много слаби нокти и немога да си имам собствен маникюр, преди да ида при нея, ноктите ми бяха сбъднатата мечта и тая #Cussing out, та кажете ако има във Варна някоя кадърна маникюристка, с гел ми бяха ноктите, и да не е много скъпо де, че ако остана недоволна #2gunfire Crazy

# 23
  • Мнения: 3 248
От доооста време съм с ноктопластика. Естествено си правя почивки на ноктите, които и без това не са кой знае колко прекрасни. Определено съм доволна и не съжалявам. Съвсем скоро за първи път си сложих с акрил ... получи се доста по-плътен нокът, в сравнение с гела, но пък и доста по-здрав - бетон.
Според мен има голямо значение при кой се прави ноктопластиката. И на мен една девойка се пробва да ми ги посъсипе преди време (да кажем несъзнателно), но иначе не съм имала проблеми. Peace Маникюристките, при които ходя са ми или добре препоръчани, или със сертификат ... не, че е гаранция. hahaha

# 24
  • Мнения: 9 095
ако има мами от В. Търново, веднага ги пращам при най- добрата, за 20лв ми прави и гела и лака, като веднъж ми прави йероглифи на всеки нокът, отидох във Финес и освен че 2 пъти по- скъпо ами ми и заминаха ноктите, ох не искам да се сещам #Cussing out...

Общи условия

Активация на акаунт