Нова седмична темичка - 29/01- 04/02

  • 4 327
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 313
http://debelanata69.multiply.com/photos/album/29
Пускам ви да гледате, разказа малко по-късно, че организациите ме чакат

# 31
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Giorgia, пропуснах снимките  Rolling Eyes нали не влизам всеки ден. Такава традиция за подаръци и аз съм въвела. Като ходя по други места, предпочитам да разглеждам и релаксирам, от колкото да тичам по магазините и да се чудя на кой какво да купя. Вече и в БГ като се прибирам, не нося нищо за никого, много съм стисната  Whistling

Мамо Б, по едно и също време сме правили парти с теб  Mr. Green Ние бяхме събрали 9 момчета на възраст 9-10 години  Crazy Ти организира ли разни игри или ги остави да вилнеят самички? Ето малко снимки от нашето парти.

В момента готвя на малката, после ще готвя за вечеря и така слюнкоотделям  Confused Пак съм основно на плодове, решила съм да преборя тези пусти килца най-накрая. Надявам се, че диетата съчетана с фитнеса ще дадът трайни резултати.

Докато си пусна писанията и Вечерница ме изпреварила, отивам да разглеждам снимки  Flutter

# 32
  • Мнения: 907
МегиХ, а как е със новата бременост, по рано ли усети бебка в Теб?

Да, по-рано се усеща, тъй като вече знаеш какво е. Ако Сашко го усетих чак в 16-тата (всъщност и по-рано, но не знаех че е бебето), то Мони - в края на 2я месец (ама ми се стори много рано и не регистрирах кога точно), но сега със сигурност 8ма седмица беше. Мнооого леко пърхане наистина и само като лежах мирно и съсредоточено и то не винаги.
Що, ти да не усещаш вече нещо Wink ?

Giorgia - ми цвете за нов дом, какво искаш - хладилник Simple Smile. Значи все пак 8ми март се тачи в Италия - тук само някакви изцепки на феминистки има. Само смей да им подариш мимоза Wink А за сувенири - при нас е обратното свеки носи, а аз им бърша праха - е, имаме затворена витрина все пак, но не се побират. Ми представи си от поне 12г. досега като идва веднъж годишно, а и свекър ми като дойде мъкне нещо ...

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 15:44 от MegiX

# 33
  • Мнения: 7 914
Вечерница
голям купон е било  Party Hug

м_е_р_и
какви слаурковци си имаш (аз майз а първи път ги виждам) Heart Eyes
А това с къдриците ти ли си? Извинявай ама излишни килца не видях.. и каква си сладурано самоооо Heart Eyes

MegiX пък тук 8-ми март си е най-обикновен ден  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 11 313
Сега си седнах накрая на Дто да понапиша туй онуй.
По старо златно правило, ако генералната репетиция е зле, то премиерата ще е супер.
Та така беше и при нас.
В петък вечерта работихме по осветление и звук и едвам сколасахме половината от програмата до 23 ч. Накрая капнали се прибрахме с изтерзани души, как ще се получи на другия ден.
На всичкото отгоре заваля сняг, покри колите и една банда келеши използвала намалението да не видим и надрали половината коли.
На другия ден, т.е. съботата , падна голямо ядосване. Викахме полиция, звъняхме по застраховките, чудо и приказ.
Но... да оставим настрана неприятностите, мобилизацията си каза думата.
Докато на репетицията не можехме да сколасаме кое кога идва на сцената, кой кога ще се преоблича, кога завесата пада и др. подробности, то на самия концерт всичко мина направо като по мед и масло.
Аз по рано споменах, че гласа ми се избистри, кашлицата ми спря и бях едва ли не във вихъра си.
Още като ни видя публиката като пуерториканки и почна да ръкопляска с ритъма.
После на Клетниците ни викаха на бис. И това преди антракта.
След това като се появихме като монахини и залата се разлюля с нас в ритъм.
А на финала като се появихме маскирани като вампири, публиката стана на крака. Викаха ни три пъти на бис, направо не можехме да си тръгнем.
Аз съм все още със зачервени очи заради алергията си към гримове, та го докарвах абсолютно автентично .
Аз бях много ангажирана зад кулисите, особено за финала, тъй като трябваше да гримирам всичките 8 от танцуващата група. Останалите се мацотеха сами.
Дано не се уплашихте от последните снимки  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 7 914
Дано не се уплашихте от последните снимки  Mr. Green
Дано ни  "плашиш" с повече такиви снимки smile3534

# 36
  • Мнения: 2 907
Катьо!! Последните снимки са най-хубавите!!!

# 37
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

...обаче май на никой не му направи впечатление,че косата ми е по-тъмна и доста по-къса...
Джорджа, благодаря за красивата сутрешна закуска. Ей, Романтичке, Ти нямаш спирка, дори и в картинките които ни избираш желанието за пътуване и откриване новото е налице, дори и с пътна карта само намекнато! И не се сърди че никой не е забелязал дължината на косата и нюансите й, всички бяхме запленени от усмивката на погледа Ти, Щастливке! Рядко някой рисува сърце пред обектива на Любимият! На мен ми се стори отслабнала, но изглеждаш много добре! Кажи за Борянка, пише ли още стихове или ученето й поглъща свободното време?
...Kalida... ти не си го прочела правилно...
Звездице, в мен е грешката, прощавай! Но нали преди за малко дойде Майчето Ти и намясто й удължихте престоя, та затова. А сега като сме в ЕС визи трябват ли и кой определя колко да стой?
ВНР, доста морски Момичета вече имаме. А как избрахте от топлият морски град точно Норвегия, толкова северна и не много топла страна?
Мери, Честит Ти Рожденник, макар и със закъснение. Доста весело парти си организирала на младежа- с торта, и много балони. Каква е сега страстта на Гошко, компютърните игри ли? И Гошко ми се вижда доста висок, взел е маминият ген, а?! А пък хубавата Елена дори и опашлета оставя да й правят. А Ти да не си сменила вече плуването с фитнеса?
Макдирокче, как е бебка, как мина прегледа?
Вечернице, страхотен емоционален преразказ на хубавото събитие. И като Поерториканка, и от Клетниците, и монахиня и вампирка, това което Те отличава от другите на сцената е вживяването в ролята, личното Ти присъствие, мога да си представя само завладяващото Ти сценично изпълнение. А 1/2 сигурно е възхитен от възможността да се наслади без децата на дарбата на Жена си?! Мина ли рамото, Лени как е?!
Мистик, добре дошла в седмичната, та било само и да се обърнеш по собствено име към доня Лусеринда без да Ти се скара!
...Що, ти да не усещаш вече нещо ...
МегиХ, не всички са щастливки като Теб, има и други при които желанието и възможността за дете не съвпадат. А колкото до мен, аз съм на светлинни години от това усещане. А кога отделихте Сашко в отделна стая, той ще приеме ли Мони в неговата като се появи сестричката?!
Пепеляшчице, как върви работата в офиса?
Тали Дан, възстанови ли се вече? Помогнаха ли фрешовете от цитруси?
Дундичке, взехте ли я вече новата кола, разказвай?! Баткото сигурно е много щастлив, нали?!

Хубав нов ден ви желая!

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Калида, не върви, доки ми връчи болничен до петък и сега ще довършвам каквото има от дома. В офиса отсега нататък ще минавам да им казвам по едно здрасти и това е Whistling

# 39
  • Мнения: 2 907
Калидо, шматко такава, тя Лусеринда утре ще ми идва на гости, така че по-скоро очаквайте включване от мистикланд  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 049

Зайченце, оправи ли се настроението вече?

за съжаление не  Sad не знам хванала ме е и не ще да ме пуска кризата Rolling Eyes живота на сингал не ми се отразява добре  Rolling Eyes и като си представя 6 месеца така съвсем изкрейзвам Sad
Вечерница голям купон е паднало  Peace Hug  bouquet
на всички бременни поздрави и да погалите коремчетата  Hug
а на всички останали момичета лек ден   bouquet  bouquet

# 41
  • Мнения: 11 313
Преди да се метна на колата към Мистикланд  Laughing да вметна само, че мъника вече е добре, щото антибиотика действа и вчера падна голямо танцуване.
Днес какви ще ги върши с баща си не знам, аз нали ще изневерявам на джърмани, та ще се оправят сами.
Радвам се, че са ви харесали снимките. Бая си поиграх да ги пипам, че бяха много тъмни. Да живее Фотошопа Mr. Green (ама съм много страшна, нали hahaha)
А рамото още ме боли, ко да праиш - старост, нерадост Joy

# 42
  • Мнения: 6 390
Честит рожден ден на Симона!
Здраве , щастие
 и безгрижно детство!

Отивам да гледам снимки и малко да ви почета  Blush

# 43
  • Мнения: 5 475
Буонджорно!  Hug

Кафенце? (Мъжа ми ме пита така на български  Laughing)



Вечерница ,благородно ти завиждам Hug...липсва ми сцената..  Rolling Eyes 

м_е_р_и -много са слдки дечицата  , (и аз май за първи път ги виждам  Rolling Eyes)

MegiX - най-малкото хладилник ми трябва,апартамента ми е обзаведен  Wink...въпроса е принципен,защото зълва ми си "поръчва" за нея от каквото има нужда...а на нас  носи каквото й хрумне. Tired

Калида,за съжаление ученето е доста и няма време за стихове. Rolling EyesДа се похваля ,че беше направила една презентация за насилието на фона на една песента на Каризма- "Ще избягам ли от теб?" ,показваха я после пред всички класове. Peace

# 44
  • Мнения: X
здравейте мацки от близко и далече
бях толкова изкукуригала, че си мислех, че нямаме темичка, не я виждах нещо
сега си имам за домашно да ви чета
сега да ви се оплача - такъв таралеж си наврях с този моя курс по мрежи, че се налага да чета посред нощ, ама стискам зъби, че нали уж е за бодро (за работа уж де)
Калида, аз съм наполовина морско чедо - израстнала съм в Бургас, остана ми сърцето в този град
детето почна курс в училище по плуване, та сега ходим до центъра 2 пъти в седмицата и това ми изяжда още време, ама поне му доставя удоволствие, а и аз ще почна да плувам като ми свърши тука едно гости, та и аз да намажа малко спорт
имаме много сняг, снощи пак валя, изпращам ви малко снежинки

много целувки навсички мами и дечица и коремчета
весела седмичка

Общи условия

Активация на акаунт