НОВА работна тема по готварската книга

  • 11 173
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
Аз ще взема оСНОВНИ ЯСТИЯ БЕЗ МЕСО. Моля само да ми разясните какво да правя да копирам линкови ли и/или още нещо

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ако може да уточня 3 неща преди да съм започнала  Blush Започваме от 01.01.2006, нали? Кои рецепти да включваме - съвсем нови или и варианти на вече публикувани? Да ми кажете  как вместо линк да напиша текст, моля  Embarassed Започвам със супи и ястия с кайма  Peace

Да, от 01.01.2006 почваме. Рецепти, които ти прецениш, че са подходящи.

Матрицата е такава [url = http://линка ] Лютеница примерно [ /url ]
Без шпациите, тях ги сложих нарочно, за да не излезе директно като линк.

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз ще взема оСНОВНИ ЯСТИЯ БЕЗ МЕСО. Моля само да ми разясните какво да правя да копирам линкови ли и/или още нещо

Отиваш на избраната рецепта. Натискаш копи в браузера. Идваш в тази тема и пействаш като използваш матрицата по-горе.

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ми те не останали Sad Какво сега, да пререждам ли старата готварска книга или да хващам някой раздел? И последно ще отбелязваме ли рецепта със снимка, коментар и т.н.?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ми те не останали Sad Какво сега, да пререждам ли старата готварска книга или да хващам някой раздел? И последно ще отбелязваме ли рецепта със снимка, коментар и т.н.?
Ако искаш, аз съм взела салатите, а ти вземи  предястия и пастети. newsm78Съгласна ли си?

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ако искаш, аз съм взела салатите, а ти вземи  предястия и пастети. newsm78Съгласна ли си?
Готово!

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ми те не останали Sad Какво сега, да пререждам ли старата готварска книга или да хващам някой раздел? И последно ще отбелязваме ли рецепта със снимка, коментар и т.н.?

Хвани барбекюто и агнешкото ако искаш....

Реших всеки раздел да си е на отделна страница, защото брах горчив опит със сумати изчезнали рецепти. Всеки постинг си им някакъв лимит на големина, та за това така.

# 22
  • Мнения: 27 524
Ерика, аз взимам агнешкото и барбекюто, пиши моля те Биляна за десерите  Peace

Имам питане - какво включват основните ястия с месо, при положение, че месото е изброено после? Няма ли да стане дублаж така?

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ерика, аз взимам агнешкото и барбекюто, пиши моля те Биляна за десерите  Peace

Имам питане - какво включват основните ястия с месо, при положение, че месото е изброено после? Няма ли да стане дублаж така?

Ми примерно някакъв гювеч- не е посочено какво месо има в него, щото става и с пилешко, и със свинско. Също и кавърма- пак я има и в двата варианта, пържоли- от всякакво месо стават....

# 24
  • Мнения: 7 091
Кажете кой има нужда от помощ , аз нали съм с обратна часова разлика и сега ставам и гледам вие вече сте ти разпределили наново.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Кажете кой има нужда от помощ , аз нали съм с обратна часова разлика и сега ставам и гледам вие вече сте ти разпределили наново.

Тамън на време! Поеми ако искаш тестените  Simple Smile
Видя ли на предната страница разделението? Тестени, значи без баници, макарони, пити...

Момичета, сега се сещам и се чудя...кексовете към десерти ли да ги сложим или към тестени? Нали има солени кексове, не спадат към десертите май...  newsm78

# 26
  • Мнения: 7 091
Тамън на време! Поеми ако искаш тестените  Simple Smile

АМи гледам Биляна вади баници, не се ли покриваме с нея?

# 27
# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Tandoori , ако искаш след 115страница започни тестените изделия, аз продължавам със сладките.Явно постинга ми е останал в предната тема.А така може и да объркаме Ерика.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 23:15 от Биляна

# 29
  • Мнения: 7 106
Биляна, има отделно Баници, и понеже съм ги поела, тези с ориз, зеле, тикви и т.н. не спадат ли към общото понятие "Баница"?
Да не стане така, че 3-4 търсим едно и също?

Питките уж пак аз ги търся  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт