За шкафовете за обувки

  • 4 671
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Моля, кажете ми - удобни ли са, побират ли доста обувки, доволни ли сте от тях или ги намирате за излишна мебел? newsm78
Нали се сещате - питам за тези с падащите вратички!? Wink
Чудя се, дали да си поръчаме такъв и да запълним последната свободна ниша в антрето, точно зад входната врата... Thinking

Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 546
Пак зависи от модела и от мястото, което имаш. Ние имаме малък шкаф, който казвам ти честно е абослютно излизшен, защото побира 5 чифта обувки на мъжа ми или 7 мои...(което да речем са обувките за един сезон).Затова сега съм намислила най-прост шакфа и на терасата. Naughty

# 2
  • Мнения: 2 631
Да , и моето опасение е такова - че са актуални, но не твърде функционални!  Mr. Green Пък като си помисля, как ми е натъпкано най-обикновенното шкафче към портмантото, т.е. колко много побира... Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
а ако няма такъв шкаф, къде стоят обувките newsm78
ние имаме пред външната врата два шкафа от тези с "падащите" вратички. отделно, строго сезонните обувки - сандали и ботуши - прекарват половин година, почистени и прибрани в кутии. не си представям живота на обувките без шкаф.

# 4
  • Мнения: 1 034
Този, който имам с падащи вратички, е по-тесен и не би събрал обувки, ако го направим като обикновен шкаф с рафтчета. Намерих място за обикновен шкаф и ще го поръчам без падащи вратички, но практиката ще покаже кой ми е по-удобен Embarassed!

# 5
  • Мнения: 3 575
Стават само да ти съберат ежедневните обувки за сезона, и то без боти и ботуши.
Ще трябва да предвидиш още един по-голям за останалите.....

# 6
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Стават само да ти съберат ежедневните обувки за сезона, и то без боти и ботуши.
Ще трябва да предвидиш още един по-голям за останалите.....

И при мен така. Всекидневните обувки + пантофи вътре, ботушите - отстрани  newsm78
Останалите обувки, които не се носят през това време - в кутиите и във вградения гардероб в антрето.  Peace

Като цяло, удобни са за по-малки антрета, тъй като са високи и тесни ( и като ширина, и като дълбочина).

Мисля, че самото ти антре ще ти подскаже какъв точно тип шкаф за обувки е най-подходящ за теб  Peace

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Със сигурност са удобни и побират доста. И аз смятам да си поръчам такъв при обзавеждането на антрето.  Peace

# 8
  • Мнения: 252
Имахме до скоро такъв шкаф, но не съм доволна. Събираше само часто от сезонните ни обувки, а побирането на ботуши или боти е мисия невъзможна. Накрая ми писна и го подарих и си извиках едни майстори, които правят мебели по поръчка и си поръчах шкаф по мой проект, накарах ги да вземат размерите в коридора и да направят шкаф от земята почти до тавана , който е широк не повече от 25см, отваря се като гардероб, само че с 4, а не с 2 вратички, защото иначе ставаха много дълги и вътре само механизми за обувки. Вратичките ги направиха огледални и вътре се побраха всичките ни обувки, а даже има свободни 2-3 редчета. Направиха ми даже отделение за четки и бои, а даже и за по малки инструменти на мъжа ми. Получи се перфектно и не струва много повече от един по-луксозен такъф шкаф, за какъвто говорите, а да не говорим, че като отвориш вратити и всичките обувки са пред очите ти.

# 9
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Нещо не ми стана ясно.Разбрах,че е висок до тавана,и е разделен на 4 вратички,и е тесен на дълбочина.САмо не ми стана ясно как се отваря и има механизми newsm78МОже въпроса да прозвучи тъпо,но не ми е ясно,а ми предстои правенето ли,купуването ли няма значение на такъв шкаф,та ако може да ми пообясниш Embarassed

# 10
  • Мнения: 648
  Красиви са, изглеждат функционални, но наистина като почнеш да ги ползваш се оказват удачни единствено за обувките, които се ползват в момента Crazy

# 11
  • Мнения: 658
Само домашните пантофи стават за такъв шкаф. Всичко друго - във вграден шкаф с плъзгащи врати - като гардеробче, само че с много етажерки за обувки Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 631
Стес, моля те, покажи снимка, че ми стана интересно!!! Praynig
Мисля, че си го представих, но под механизми - имаш предвид просто стелажи за обувките или нещо по-специално!? newsm78

# 13
  • Мнения: 3 360
Хубави,но не функционални NaughtyМного  обувки  и ботуши не се събират и така или иначе им търсиш друго място.Варианта шкаф с вратички ми се струва по-добър Peace

# 14
  • Мнения: 5 475
Стават само да ти съберат ежедневните обувки за сезона, и то без боти и ботуши.
Ще трябва да предвидиш още един по-голям за останалите.....

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт