Овча кожа

  • 13 243
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
от тук

http://www.tchibo.de

опитах да намеря снимка...но явно са се изчерпали и са ги махнали... много са готини...ето една снимка, на която горе-долу се виждат

# 31
  • Мнения: 2 529
Жестоки са! #Milti Мерси!

Ще купя аз, ние имаме такава шапка, но нямам снимка...

# 32
  • Мнения: 684
Цитат на: yosarian
Цитат на: Assinka
Все пак не можем да отричаме всичко "старо" под предлог, че вече е вредно. Нали за това мисилим и преценяме. Щом от адаптираните млека човечеството се връща отново към ползите от кърменето, значи все пак трябва да послушаме малко бабите. не мислите ли Grinning


То е так права си - в много крайности се изпада. И от най - обикновена и спокойна тема можем да направим битка Grinning  Аз започнах да се навивам за тая кожа. Преди няколко дни имаше тема за Бейбислинга и отначало имаше негативни реакции , а то се оказа много удобно. Аз вече се направих Grinning  Сега ще гледам да намеря и кожичка за децата Grinning


Ние имаме такава кожа страхотна е и ми върши много хубава работа.Слагам я и на земята и ж количката и в кошарката за игра.Нашата е ушита като огромно портбебе,но не от тези дето са за количка а дето има такива одеалца.Направо ми ид да вляза аз в нея Laughing Ние сме всеки божи ден навън,а ЙО ако заспи само дърпам ципа и съм спокойна че няма да истине.На нас ни я правиха по поръчка в Добрич в една фабрика за кожи, струваше ни 70 лв.но не съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт