Нещо за след 35 и нагоре..

  • 537
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Много често ми казват, че "годините не ми личат", чудно ми е дали е така ..или просто ми правят комплименти, newsm78но наистина се чувствам по-млада, а и в огледалото погледна ли - пак виждам жената от преди 10 години. Питам се какви козметични поцедури да правя, за да се съхраня възможно най-добре newsm78
   Миналата седмица ми правиха йонофореза, ще правя лифт -терапия с козметика Мари Кор...ДРУГО ОЩЕ КАКВО??
   Косата вече не ми е черна, а се правя с тон, два по-светла...
   Не ползвам вече тежък грим..Друго още какво newsm78
Бяла козметика за след 35 - КАКВА?
   Не спортувам, какво ще ми препоръчате като процедура за целулита - термолиполиза ли , какво ли...

# 1
  • Ст.Загора
  • Мнения: 676
 И аз бих искала да разбера. Ако може да може някоя мама да помогне със съвети .  Grinning

# 2
  • Мнения: 472
Поздравления за добрия външен вид.
Колко често посещавш козметик и какви процедури си правиш?
Явно има какво да ни посъветваш.

# 3
  • Мнения: 2 673
Лелееее, няма ли кой да ми даде повече идеи, или да ме запали по нещо консервиращо годините...Е, тогава аз ще си кажа "тайните"...
 Тайна 1. Никога не отстъпвам от принципите си, трудно сменям нещо което вече съм решила, че е "за мен" - независимо дали е прическата, червилото, цвят -сенки и пр. Моята рецепта за съхранение
            2. Много поезия чета, \за разлика от проза\ и често, ама много често мисля в рими, и пея.
            3. Възхищавам се на дами в доста зряла възраст, които се стараят да изглеждат добре, вместо да ги иронизирам ...им се възхищавам. Такива са любимите ми актриси и певици - Мадона, Шер, Тина Търнър, Лили, Лиз, Шерън и много други. Да не говорим за многодетните мами, актриси, които са се реализирали и като Майки.
            4. За козметиката и времето от което започнах да я ползвам... Ползвам от ученичка почистващи маски, приготвени по онова време вкъщи, да речем за пилинг - често правех кашица от царевично брашно, и после се мажех с обелките от краставица. Много добър слънчев загар се постига със сок от морков. И други такива трикове за младички дами. МНОГО често си обтривах кожата с кубче лед\ей, как се сетих ..ще го направя пак\, напарвах се над купа с щипка лайка...
            5. Косата си боядисах на 20 години, но винаги съм ползвала шампоан, маска, балсам. Рядко се подстригвам, имам фобия.
            6. Много обичам да се грижа за някого, затова не ми остава време да остарея, просто времето не ме засяга, а минава покрай мен.
            7. Най-важното вярвам в т.6 Mr. Green
            8. Спортувала съм вкъщи пред огледалото и на килима. Установих, че това е моят спорт.
сега обаче искам да се възстановя след раждането, възможно най- добре. Да придобия добрата си форма отпреди.
Рядко досега съм  ходила на козметик, защото не съм имала нужда от почистване при козметик, но след като разбрах какво прелестно нещо е масажа на лице, не бих се лишила от него. Добре ми действат хидратиращи терапии за лице.
Имам необходимост от една добра абдоменопластика, защото коремчето доста ми увисна...

Общи условия

Активация на акаунт