Нещо срещу пърхота?!

  • 1 462
  • 30
  •   1
Отговори
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Мами, моля Ви дайте съвет. По принцип имам пърхут и не мога да го махна, но до сега го държах в поносимо състояние. От вчера е ужас - естествено руса съм, но пърхута просто се вижда в косата ми на парчета.
Вече незнам какво да правя  #2gunfire
Опитвала съм всевъзможни шампоани. Има ли нещо общо това с бременността?!
И какви мерки да вземам - ако има препатили мами, моля помогнете...

# 1
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Съжалявам, майчета, но нета нещо се скапа и съм пубикувала темата 2 пъти. Embarassed
Извинявайте  bouquet

# 2
  • Мнения: 226
Моят съпруг имаше същия проблем и той пробва какво ли не. Единственото което елиминира проблема е мазане с оцет след къпане. Пробвай го мисля, че ще ти помогне

# 3
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Защо не потърсиш в Красива мама, има теми по въпроса Peace А от личен опит - шампоан Selsun Blue.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 631
Моята половинка имаше дълго време такъв проблем, докато накрая не купихме шампоан SELSUN Ble, около 12 лева е, но още след първото измиване главата почна да му се позачиства, а сега, след 5-6 измивания, въобще няма пърхут  Party

Пробвай!  Peace

# 6
  • Мнения: 4 116
Seboral Forte, Лосион за след измиване на косата. Към 2лв струва и е  ефикасен.

# 7
  • Мнения: 794
Такъв шампоан  SELSUN Ble от аптеките ли ?

Според мен е индивидуално, на някои Низорал учудващо помага...
Аз препоръчва един български - Algopix... мирише силно и малко неприятно на лекартсвто,но върши чудесна работа...

# 8
  • Мнения: 1 243
Опитай със Себорал Форте - много помага!
  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 229
Сигурно си прочела вече в другите теми, но аз лично като имах преди няколко години използвах на Клоран зеления и ми помогна, но не съм чувала други отзиви за него..

# 10
Пробвай с Низорал.Много добри отзиви съм чувала.

# 11
  • Мнения: 86
Според мен е индивидуално, на някои Низорал учудващо помага...


Съгласна съм за Низорала. Вземаш го от аптеки и няколко таблетки стрити на прах и сложени в шампоана, койти се ползва, върши страхотна работа. Изпитано средство! Успех!
Искам да допълня, че кожните заболявания са много упорити и лечението за тях е с по-дълъг срок.   bouquet

# 12
  • Мнения: 83
На моят мъж му помогна на Vichy против пъхот.  Има за сух и мазен скалп. За низорала знам,че действа само докато го ползваш.

# 13
  • Мнения: 539
В аптеките има една козметика DUCRAY (май така се пишеше), използвам себорегулиращия им шампоан, много съм доволна.

# 14
  • Мнения: 1 424
Опитай със Себорал Форте - много помага!
  bouquet
Peace

Общи условия

Активация на акаунт