Вести добри покрай Св.Валентин да оповестим! 29.01 - 04.02.2007

  • 2 295
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 547
Мили,рожденнички:Лили,Лекси,Катнадин желая ви преди всичко да сте здрави,да са здрави и любимите ви същества.Нека тази нова година от живота ви донесе на всяка от вас сбъдване на мечтите и успехи там където най-много са ви нужни.Желая ви незабравими празнични вечери днес и много любов в живота ви-всеки ден!

ЛЕКСИ,ЛИЛИ,Катнадин за всяка от вас -  bouquet  Hug

# 31
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...ами срам - не срам, включвам се по темата и аз.
   От както започнаха нашите проблеми в тази насока, се учудвам какво безкомпромисно човече мога да бъда. Цял живот съм търпяла докато ми скачат по главата, дума не съм обелвала за да засека някой или да го навра в кучи г.з. Тактично си мълчах в името на доброто. Ама нещо взе да ми писва и се улавям, че съм си пресяла приятелите и контактите до минимум. Единствените хора, с които тръпна да се видя и чуя сте вие, милички мои. Като ме питат "Хайде, вие деца няма ли да раждате", преди с тъжен поглед казвах "Ами като му дойде времето" /сакън да не разберат през какъв Ад преминаваме/. Сега им плесвам в лицето "Ами с два спонтанни съм, ясно ти е че не става с махане на вълшебна пръчица и ако обичаш с нетактичните въпроси ДО ТУК!!!".
   С едни от най-близките ни приятели преустановихме всякакви контакти именно заради безпощадните им реплики и реакции, въпреки че прекрасно зняаят какво става с нас. Дълги години се опитвах да не обръщам внимание на множеството им недостатъци, прощавах когато ме нараняваха по един или друг повод, но като засегнаха болната ми тема, ми опротивяха страхотно много. Край! До тук беше и с тях. Яд ме е че съм толкова безкомпромисна, но все пак тая огромна болка в лесноранимата ми душа...като не му изнася на някой, да не ме търси....нали така?
   Уф, стана дълго, емоционално и объркано....простете!

# 32
  • Мнения: 7 718
Като ме питат "Хайде, вие деца няма ли да раждате", преди с тъжен поглед казвах "Ами като му дойде времето" /сакън да не разберат през какъв Ад преминаваме/. Сега им плесвам в лицето "Ами с два спонтанни съм, ясно ти е че не става с махане на вълшебна пръчица и ако обичаш с нетактичните въпроси ДО ТУК!!!".


Отдавна се научих да казвам "НЕ".
По-лесно се живее и не се измъчвам като че ли толкова.

# 33
  • Мнения: 1 512
Честит празник на Лилия, Лекси и Катнадин!

Пожелавам ви здраве, щастие в любовта и любов в щастието!   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 298
GOLDEN ROSEHug Hug Hug
Абе какво сте се заизвинявали - дълго било станало! Аз обичам да чета и изживявам всяка една болка. Къде другаде можем да си кажем 1:1 това, което ни мъчи?
И без това най-много до трета страница да стигнем...  Laughing Laughing Laughing
При себе си установявам нещо, което ме безпокои - станала съм страшно разсеяна. Преди година помних като слон, детайли, кой какво казал, всичко. А сега не помня текущи неща, мисълта ми скача от едно на друго. Надявам се да е от стреса.

# 35
  • Мнения: 4 324
Ай, ай, ай и аз забравям все повече и повече Simple Smile

Проблемите ни са много деликатен въпрос и явно не всеки може да намери подходящ език. Жалко че ние го научихме .... Sad

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Лекси, Катнадин, Лилия честит рожден ден  smile3510
Много здраве, щастие, любов и много късмет ви желая.
Момичета, не знам какво да ви кажа - прегръщам ви  Hug
И аз като Лали се научих да казвам "не" . Не че с времето става по-леко, но някак се се научаваш да отсяваш хората - инстинктивно и да цениш истинските неща.
Моля ви не се отчайвайте. Вярвайте - в този живот има надежда
Обичам ви.  spoko

# 37
  • София
  • Мнения: 7 242
Момичета, благодаря ви много за пожеланията  bouquet.
Разбирам ви добре - в момента почти нямам приятелки, а само познати. Най-добрата си приятелка от училище /а и не само нея/ "загубих" по същата причина. Така и не можа да разбере защо страдам, не пожела да изслуша проблемите ми... Това ме накара да се дистанцирам и да спра да я търся. Разбира се, в нейните очи аз съм "виновната", че вече не сме близки. Но как мога да наричам приятел човек, който не е съпреживял терзанията и трудностите ми?
Не се отчайвайте. Много е трудно, но си струва, защото рано или късноще сбъднете мечтата си.

# 38
  • Мнения: 390
Добро утро!
Завеяна учителка  Embarassed изобщо не съм видяла,че имаме рожденички вчера, Лекси, lilia_n_s, catnadeen,честит празник на патерици и сбъдване на най-съкровените желания   Hug
Моичета,много деликатни теми сте засегнали-приятелство,близост...напоследък много мисля по този въпрос,но проблема е мааалко по-далеч от този,който дискутирате...Дори мислех да пусна тема в клюкарника "Какво мислите за приятелите -предатели?",но вероятно е пускана вече.И си викам "Не можеш да промениш хората.По-добре внимавай с какви хора се обграждаш занапред..."
  love001  love001  love001 и вдигнете глави!Защото вече на нас хем ни е ред,хем ни се пада щастието!

# 39
  • Мнения: 471
Срам ме е  Embarassed, вчера видях, че имаме рожденички, обаче ме домързя да пиша - надявам се, че ще ми простят  Embarassed Честит рожден ден, скъпи момичета!!! На всички ви желая много здраве и щастливи моменти  Hug
Да се включа и аз към лесно забравящите - направо е някакъв кошмар, все ми се случва да си говоря с някой, че трябва да свърша нещо и в момента, в който приключим разговора - вече съм забравила. Само прегледите и датите за изследвания не забравям Wink
По темата за приятелите - не съм споделила с толкова много хора. Някои от нашите приятели знаеха, че почваме опитите за бебе, е след 2 години предполагам, че вече са се досетили,ч е има проблем и тактично не повдигат темата, за което съм им много благодарна. Някои приятели и роднини просто сме информирали и за сега получаваме разбиране, е не от всички, но това не ме притеснява. Разбрала съм, че само с вас мога искрено и напълно да споделя какво ме вълнува, през какво минаваме, да ви се оплача, да потърся утеха и ви благодаря, че ви има  Hug 

# 40
  • Мнения: 3 376
Сега им плесвам в лицето "Ами с два спонтанни съм, ясно ти е че не става с махане на вълшебна пръчица и ако обичаш с нетактичните въпроси ДО ТУК!!!".

Браво, Розенце, гордея се с теб  Hug Знам колко ти е тежко, мила, и това е правилният начин да отсвириш нахалниците, колкото и да са ти близки.

Лекси, Катнадийн и Лили, честит рожден ден и от мен! Желая ви цялото бебешко щастие на света!   bouquet

Аз днес съм с циклено главоболие  #2gunfire Да видим на коя невинна жертва ще си го изкарам  Twisted Evil

# 41
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 990
Божеее, а аз си мислех че на мен нещо ми става - адски съм разсеяна, не помня елементарни неща. Обещавам нещо, а после забравям... никога не ми се беше случвало преди.  Embarassed

Аз пък днес съм станала с четирибуквието нагоре и усещам как някой ще си го отнесе до довечера, признавам си, срам не срам...  Twisted Evil

# 42
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета Simple Smile
Със закъснение искам да честитя рождените дни на Катнадийн, Лекси и Лили  bouquet Момичета, бъдете много много здрави, щастливи и обичани! И не спирайте да преследвате мечтите си Heart Eyes
Аз през последните два дни дни не се чувствах добре - много ми се гадеше и повръщах Sick Ходих и на лекар. Първата реплика беше:"Сигурна ли си, че не си бременна?" Ами в това съм най-сигурна през последните 3 години. Оказа се вирус. Набоцкаха ми дупето, изписаха ми банка глюкоза и лекарства и по живо, по здраво - вкъщи. А пред кабинета чакаше една бременна в напреднала бременност. Как ми се искаше това гадене да е поради 9-месечна причина....Но и това ще стане. Все си мисля, че до пролетта трябва да стане. Тогава имам годишнина - 3 години неуспешни опити. Хайде и аз се оплаках Whistling

# 43
  • Мнения: 553
Честит рожден ден с малко закъснение на Лекси, Лили и Катнадин   bouquet  bouquet  bouquet Пожелания за сбъдване на всички мечти и здраве   bouquet  bouquet  bouquet  Hug Hug Hug

Аз този път доста трудно наборих грипа, но вече се възстанових  Simple Smile Виждам, че доста съм пропуснала.

Като чета за промените - и при мен е същото. От доста време нямам желание за контакти с приятели, защото няма начин да не се стигне и до болния въпрос  Confused А до сега не съм намерила приятелка, която да ме разбере  Sad Даже една много близка моя приятелка от студентските години, която имаше сериозен проблем със забременяването, но вече си има детенце, и тя отказа да говори с мен на тази тема, от което много ме заболя  Sad Исках просто да сподели как е било при нея, какво й е помогнало, а тя само ми отговори, че не искала да си спомня за това  Shocked при положение, че има вече голямо дете и не това й е болната тема ... И ако съм искала, можело да ме изслушва, но нищо повече  Shocked Явно човек е така устроен, че бързо забравя болката си, колкото и голяма да е била някога ... Как тогава да очакваме, че ще ни разберат хора, които са забременели от първия опит или случайно? Ами дори собствената ми сестра след две години опити след пожеланието на майка ми на годишнината от сватбата ни за бебе се обърна и каза "аз не знам дали някой иска бебе"  Shocked И това само защото на въпросите "кога" отговарях "когато му дойде времето". Явно на никого не му минава през ума, че може и да не става въпреки желанието ни  Sad
Ох, извинявайте, и аз си изплаках болката  Embarassed Embarassed Embarassed

# 44
  • Мнения: 235


  При всички положението е еднакво. Не знам как да се изразя и дали ще е правилно. Мислех си, че само аз реагирам така и много съм се задълбочила в проблема. Но явно при всички болката е огромна, а реакцията на психиката подобна. Изолираш се от дразнителите и   спотайваш мъката.
   Дори и майка ми понякога не успява да спази границата. Последно преди седмица ми званна да каже, че е родила братовчедка ми. Освен това изслушах и подробностите около събитието. И за мое успокоение - да не се притеснявам и при нас ще стане.
  Пак съм в дупчицата. Не искам.
   

Общи условия

Активация на акаунт