да се оплача от Делфина

  • 2 726
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 952
Снощи си поръчах от интернет магазина на Делфина бански. Отделно те имат и една оферта с която ти дават 5% отстъпка ако твой приятел ти прати и-мейла на тях и един вид те уведомява за техния сайт. Казах това на една моя дружка и тя съответно ми пусна мейла за да се възползвам от отстъпката при поръчката си. Да ама като си получих после по пощата съобщението с поръчката видях че отстъпка няма #Crazy Писах им, ама отговор не получих. Днес се обаждам по телефона да ги питам що няма отстъпка и се почна едно прехвърляне от телефон на телефон, все не попадам на точния човек ,тоз не отговарял за това,оня също и обяснение не получих защо, а само нещо смотолевиха че било от пощите това. Наслушах се на глупости и накрая им казах че ми стана ясно че няма да получа техните 5% ама поне да не лъжат така хората, и те естествено нищо не казаха. После ми казаха че нищо не можели да направят щото вече пратката пътувала. Иначе са бързаци, със скоростта на вятъра бързат да ми вземат парите,ама така да обяснят що не си спазват условията няма.
За това ви се жалвам за да ви кажа че Делфина не са коректни, не пазарувам за първи път от нета но за първи път ми се случва това. Въпроса е принципен никой няма да забогатее от техните 5% но поне да не стават смешни по този начин,все пак не са някоя измислена фирма  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 622
Мда...  Confused

Аз съм дружката  Laughing и днес обсъдихме с Малка счетка Делфина на кюто, но и тук да си кажа, че за мен подобно обслужване е недопустимо  Stop

Въпросът определено не е за 5-те % отстъпка, а е принципен....

Иначе банските им са добри, качествени и хубави, но пък като гледам на сайта е пълно с бански от стари колекции, като съответно от даден модел имат само прашка примерно, не целият асортимент и номерацията също не е пълна....  Rolling Eyes

Според мен Делфина си плачат за федерацията на потребителите, едва тогава може би ще разберат, че подобно"незнание" (И на мен ми се е случвало да потърся помощта им, но те така и не можаха да си оправят проблема...), не е в тяхна полза....  Confused

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
въпроса е принципен, но все пак говорим за 2-3 лв нали  ooooh!?!

# 3
  • Мнения: 9 095
аз пък не съм чувала за този магазин, ама и 2-3 ст да е, пак е тъпо така, дайте линк да разгледам Peace

# 4
  • Мнения: 5 622
Kaкво значение има сумата?!

Ако пише,че дават/подаряват 5% отстъпка, даже да са 5 стотинки, те са длъжни да си спазват обещанията и да си държат на думата!


Аз също имам проблем с тях. Още преди време като реших да поръчвам отново от тях, исках да си вляза с паролата, но така и не бях разпозната. КАто поисках да се регистрирам наново не ме допуска, понеже вече съществувал  моят профил...И какво става- хем съществувам, хем не мога да си ползвам акаунта...  newsm78

Като им се обадих, ми казаха, че не можели нищо да направят  Shocked.....И сега единственият начин да поръчам при тях е по телефона...

# 5
  • Мнения: 9 095
а не искам и да гледам тогава, не съм пазарувала от нет магазини, но все по- често се замислям, кажете ако има някои други такива Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз пък съм много доволна от тях, вече няколко пъти си поръчвам бельо и проблеми никакви не съм имала Peace

# 7
  • Мнения: 648
   Мисля, че можеш да им откажеш поръчката, без значение, че са я пратили вече, въпросът не е само принципен, но и законен Thinking Не може да обявяваш нещо и в същото време да не го спазваш, да не говорим за новите закони за електронна търговия!

Не е по темата, но въпреки красивите им неща, сестра ми беше разочарована от техен бански, който след втория плаж се развиси, просто плата се разтегли Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 9 095
ами за ДаНет впечатления имате ли newsm78

# 9
  • Мнения: 952
   Мисля, че можеш да им откажеш поръчката, без значение, че са я пратили вече, въпросът не е само принципен, но и законен Thinking Не може да обявяваш нещо и в същото време да не го спазваш, да не говорим за новите закони за електронна търговия!

Не е по темата, но въпреки красивите им неща, сестра ми беше разочарована от техен бански, който след втория плаж се развиси, просто плата се разтегли Rolling Eyes
ами аз хубаво мислех да им откажа поръчката ама си викам айде сега да не ставам гадна,ама трябваше. Изумих се колко са бързи снощи я поръчах посред нощите някъде и днес преди обед вече била пратена. Наистина отстъпката е 2.50лв но сумата както са писали по-вечето е без значение защото въпроса е принципен, но за съжеление си остана само такъв... newsm78 ами утре като донесат банския ще ви пиша дали поне е толкова хубав както изглежда или не Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 472
При получаването на стоката също можеш да откажеш покупката ако нещо те притеснява.
На твое място също щях да се подразня,трябва да спазват предложените отстъпки.

# 11
  • Мнения: 2 386
ами за ДаНет впечатления имате ли newsm78

Това не е ли мляко Данон-ммм Данет ? Joy Joy hahaha Joy

А за Делфина съм очудена...

# 12
  • Мнения: 5 577
Сиско, какво стана? Днес ли да чакаме инфо за банския?

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Въпросът е принципен, върни поръчката  Twisted Evil

Не знам защо, но в Бг все още не мога да се пречупя да си поръчам нещо, различно от храна, от нета.

# 14
  • Мнения: 952
Сиско, какво стана? Днес ли да чакаме инфо за банския?
даааа, а аз си чакам,  Mr. Green май ме излъгаха че са я пратили вчера,обикновено по това време вече съм получавала нещата ако са пратени от предния ден Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт