Нутрилон Комфорт и акото

  • 1 336
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Здравейте мили мамчета! Ние бяхме на Фризовом, но понеже не му харесваше и много трудно го карах да си го изяжда и съответно през 2 часа огладняваше минахме на Нутрилон Комфорт. Така вече 2 седмици. Но оттогава спря да ака всеки ден, и разреди на 2 дни и то с помощта на масажи от моя страна. Освен това цвета е тъмно зелен направо спаначен, а да не говорим за мириса Sick.
Моля ако някой има подобен проблем да сподели дали е имал подобен проблем и дали после акото му се оправя като честота и цвят. Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 63
ние бяхме 5 месеца на това мляко  ,това е наи -гадно миришештото мляко  като храна за рибки.Но мога да кажа че много ни облекчи коликите,ние акахме редовно винаги тъмно зелено и гадно миришешто .

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 488
И ние сме взимали от това мляко но точно за да ака и и помагаше зелено си беше и намирисва но чак много не мисля.Мисля си че защото ака по на рядко толкова мирише като стане по често ще се нормализира

# 3
  • София
  • Мнения: 1 339
ние пък акахме нормално облекчи ни коликите и не е било акито никога зелено от нутрилона, но тогава беше още омнео.По принцип уж сменят само името ама вече всичко ме съмнява

# 4
  • Мнения: 721
Не се притеснявай. Нормално е, когато Млякото е НА да е такова акито и така да мирише. Няма никакъв проблем. На това мляко му харесвам, че досега детето ми нито един път не се е запекло. Ака по 3-4 пъти на ден. Наистина гадно мирише, а на вкус е ужасно, но важното е бебо да гопапа Hug

# 5
  • Мнения: 391
Ние бяхме на Омнео /сега Нутрилон комфорт/  и съм много доволна. Преминахме на това мляко ,защото малката се беше запекла. С това мляко изобщо нямахме проблеми .Изхождаше се през ден ,като цвета на акото си беше тъмно кафяв. Чела съм обаче много становища за това мляко и повечето майки казват ,че цвета на акото на бебето след като са започнали да го използват станал тъмно зелен. Така ,че най-вероятно и при вас промяната в цвета на акото е от млякото .Това мляко облекчи и коликите на дъщеря ми .Не зная какво е на вкус ,защото не съм го опитвала ,но малката го ядеше с удоволствие. Различните млека обаче действат по различен начин на бебетата . След като  бебето се е запекло от това мляко - значи това не е неговото  мляко.Дъщеря ми   напр. се запичаше ужасно от Фризовом. Просто трябва да намерите вашето мляко.

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 23:26 от Desi_slava

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Ами един път бях поръчала да ми купят Нутрилон, но го бяха объркали с Комфорт и аз взех да му давам, е вярвайте ми детето така се запече, че нямам думи. До преди това си акаше след всяко ядене, и накрая дойде на помощ термометъра. И оттогава да не го видя тва мляко!!!

# 7
  • Мнения: 990
Понеже се моите близнаци се родиха недоносени, педиатъра препоръча Нутролон.Освен  гадната миризма на млякото  Sick, и двамата получиха запек .Криси не беше акал 4 дни и не спираше да плаче.Сменихме млякото ,минахме на Фризовам и нямахме проблеми.Но щом на бебето не му харесва това мляко , пробвай с друго , но не ги сменяй често , защото не е хубаво.

# 8
  • Мнения: 560
Ние хапваме обикновен Нутрилон 1 и си ака редовно, а акото си е жълтеникаво, освен, когато не пийва сок.

Общи условия

Активация на акаунт