вече е на почти годинка а все още през ноща........

  • 867
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Абе хора,ми тва дете става на годинка другия месец а все още си пиива млекце през ноща  1crib Misc Baby Bottle ,не че имам нещо против ама се чудя докога.........а при вас как е положението ?

# 1
  • Мнения: 374
При нас е сходно положението. Събужда се по 3-4 пъти през нощта, но аз му давам гърда - не че суче кой знае колко, но му действа успокояващо и заспива.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Е-е,няма за какво да се притесняваш.Малко е детето още.Аз кърмих до годинката и до тогава си сучеше по 100 пъти нощем.След като се отбихме,започна да се събужда да пие адапте по 2 пъти на нощ.И така до година и 4 месеца някъде.Тогава сам се отказа и от млякото,и от бибата Laughing
Като му дойде времето на детето,само ще спре нощните хранения Peace

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ние сме на годинка и също си пием мляко нощем и мисля,че така ще е доста дълго време,но не се притеснявам млякото е полезно защо да си не пият децата като искат.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ние спряхме нощното хранене когато Виктор беше на 2-3 седмици.Спи си спокойно цяла нощ,буди се единствено да го обърна и за водичка.Ядем сутрин в 6 ч.

# 5
  • Мнения: 419
Вилин също се буди през ноща,понякога пие чай,понякога мляко.Не виждам нищо лошо аз също се будя често от жажда Peace

# 6
  • Мнения: 46 488
Някои ядат през нощта, други не, но и двете ситуации са нормални, стига детето да се чувства добре  Simple Smile
Когато му дойде времето, сам ще спре да се буди  Peace

# 7
  • Мнения: 27 524
И при нас така  Grinning Още пие, а племенникът ми пиеше до 6 годинки  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 284
аз мисла че детето само ще спре да се буди  Peace
ама това за 6год  #Crazy

# 9
  • Мнения: 150
И двете ми деца се отказаха от нощното хранене на втората - третата седмица. Марти яде вечер в 22.30 - 23.00 и после чак в 6.30 ч. Към 4.00 ч. се размърдва, но аз го погалвам или в краен случай давам биба и това е. От една седмица си спи сам в леглото. Дано да продължи така!  Praynig

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 726
според мен нощем не трябва да се дава мляко- стомаха има нужда от почивка. Аз давам водичка като се събуди- и така е от третия месец и при двете деца.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 404
И моето дете пие АМ нощем, понякога и по 2 пъти. И това започна след 8-мия месец.

# 12
  • Мнения: 990
Никога не съм ги хранила през нощта.До втория месец като се будеха нощем им давах водичка и пак заспиваха.

# 13
  • Мнения: 1 877
Ей! Я не се чуди! На такъв сладур трябва да му се угажда!

# 14
  • Мнения: 1 032
И ние още имаме нощно хранене. В интерес на истината от известно време имаме проблясъци и госпожицата спи по цяла нощ. Но в повчето случаи се буди около 5 часа и заспива отново с 200 мл АМ.

... а племенникът ми пиеше до 6 годинки  Crazy

Май бабите, които ми повтаряха че ще се наспя като тръгне на училище могат да се окажат прави.

Общи условия

Активация на акаунт