Страхотен сайт за детски дрехи и аксесоари

  • 9 488
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 098
ами мъж ми е носил няколко неща от там - мн са си хубави стоките. но ги купува направо от магазина им от щатите, не онлайн. сигурно има и боклуци, като на всякъде, но има и хубави неща. Wink
а за надценките така е в щатите цената е една, в ЕС е същата но в евро, в UK и почти същата, но в лири, а тук е от еврото с още процент надценка...абе БГ е е---и скъпата държава...Wink

# 16
# 17
  • Мнения: 1 685
Освен за деца има неща и за нас.Аз си харесах ботуши за 11$

# 18
  • Мнения: 459
Аз съм купувала директно от магазините, но и чрез приятели които живеят там - избирам, плащам, те им ги доставят и после приятелите ми ги носят като се върнат в БГ.

Незнам дали в Европа има Walmart
 

# 19
  • Мнения: 459
Има да бе  ooooh! в Германия и Англия , майче. Ето немския сайт:   www.walmartgermany.de 

# 20
  • София
  • Мнения: 897
Искам този стол- http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3932620  Cry Cry Cry Ако някой има идея как да си го купя да сподели.

# 21
  • Мнения: 3 926
НА официалния сайт на Неделчеви пише, че внасят и тази марка. Защо не се обадиш и не попиташ Simple Smile И ако може да се достави - свиркай Hug

# 22
  • Мнения: 1 756
Има да бе  ooooh! в Германия и Англия , майче. Ето немския сайт:   www.walmartgermany.de 
Ne mislq 4e towa e nemsiq wariant na sajta

# 23
  • Мнения: 2 467
Това не е само магазин за детски дрехи и аксесоари. Продават всичко. Хранителни стоки, дрехи, обувки и т.н. за всички възрасти, играчки, за колите щуротии, рибарски и ловджийски истории, дом. потреби и т. н. ...
Всяка седмица пазаруваме от този магазин... но сме в САЩ. Наистина има и хубави нещица на страхотни цени. И има всичко, да му се невиди магазина  Laughing Що време ми отива там  Embarassed
А ей този какъв е маняшки http://www.toysrus.com/shop/index.jsp?categoryId=2255956 Основно е за играчки (каквито ти душа иска) + малко дрехи, кошарки, колички и т.н.  за бебочествата.

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 06:25 от Jes

# 24
  • София
  • Мнения: 897
НА официалния сайт на Неделчеви пише, че внасят и тази марка. Защо не се обадиш и не попиташ Simple Smile И ако може да се достави - свиркай Hug
внасят, но само бебешки принадлежности като ножички, гребенчета, чинийки... едва ли ще се навият да ми донесат стол Rolling Eyes Cry

Общи условия

Активация на акаунт