Най-хубавия уикенд

  • 32 308
  • 75
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Предлагам да си споделяме за места, където сме прекарали добре уикенда - може и да не става за дълга почивка, но за отпускане в карая на седмицата - да.
Последния път бяхме насред гората - в местността Бяло камене, над с.Старосел, в Средна гора. Базата е бивш пионерски лагер, сега  блокчетата са основно ремонтирани. Има двойки и тройки стаи, всяка със санитарен възел. През лятото има външен басейн. Насред "дивотията" е, но си има покритие на телефоните Laughing Гледката къв Пловдив /особено нощем/ си заслужава.
А декември месец бяхме в Арбанаси Heart Eyes Там остана сърцето ми...Вила "Гераниум" и страхотната жена, която ни обслужваше. Ето инфо

# 1
  • София
  • Мнения: 88
Аз бих искала да попитам къде мога да прекарам такъв хубав уикенд? Ако може да препоръчате място, което да е близо до София, и по-възможност цените да са прилични:) Много благодаря предварително Grinning

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Точно за това отворих темата - всеки да каже местата, които е харесал. Надявам се някой да ти отговори.

# 3
  • Мнения: 2 700
Може би ще е добре темата да се закове. Дещовиди беше пуснала подобна тема преди време, която отлетя в небитието.
А човек колкото и добре да живее, пак има нужда от почивка Wink

# 4
  • Мнения: 3 447
Миналата година  в края на май се вдигнахме до Чипровци. Абсолютно импровизирано и без предварителна подготовка, просто не бяхме ходили в тоя край. Изрових в нета тази Гостоприемница, обадихме се да проверим дали има места и тръгнахме. В самото Чипровци няма нищо особено за гледане, но природата е страхотна и може да се пообиколи наоколо. Хотелчето не е луксозно, но е чисто, със санитарен възел на 2 стаи, нощувката беше 10 лв на човек. Има механа към него и градина с детски кът. По пътя и в района разгледахме Лопушанския манастир - много хубаво и спокойно място, също предлагаха нощувки; Клисурския манастир - също много хубаво място, макар и по друг "Балкантуристки" начин. И там предлагат настаняване, има и ресторант, но е доста многолюдно. В района е и Белоградчик със скалите и крепостта - много са внушителни и двете, струва си да се видят.
С две думи - много беше хубаво, препоръчвам го за уикенд дестинация. Ние тогава стигнахме чак до Лом, че не бях виждала Дунава  Blush, но това е друга история  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 937
Старозагорски минерални бани - хотел Армира.
Хасковски минерални бани - хотел България.
Гори телилейски - с. Гела, вила Тишина.
Пак в същите гори - село Буката, Милчова къща и прилежащи територии в посока изворите на река Арда.

Все места за чудесни уикенди. Съвсем различни едно от друго. От пълни удобства, до пълна дивотия.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 207
хубаво си изкарахме на Крапец хотел Яница собствениците на хотела са изключителни хора в ресторанта готвят божествено много чисто камерерките чистят "денонощно" персонала беше супер всичко е 6 имат тенискорт басейни фитнес дартц тенис маси всичко и не е скъпо много красива градина с гледка към морето тази есен казаха че ще отварят спа център

# 7
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
А този хотел Яница в Крепец има ли сайт? Каква е цената на двойка стая и ако може тел за  резерзации! Предварително благодаря!

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 207
цените са различни според сезона телефоните са 05749324325 0888706503 0889816292 www.yanitza.hit.bg за цени и за подробности най-добре звъни ние ходихме там последно лятото с детето дано съм била от полза сега незнам но лятото задължително с резервация иначе няма места юни месец е най-спокойно

# 9
  • Мнения: 1 950

Последния път бяхме насред гората - в местността Бяло камене, над с.Старосел, в Средна гора. Базата е бивш пионерски лагер, сега  блокчетата са основно ремонтирани.ни обслужваше.

Shocked Била съм там на пионерски лагер Mr. Green. Върна ме много, много години назад Laughing. Не знаех, че са го реновирали и е в действие. Благодаря за идеята, ще посетя мястото със сигурност при първа възможност. Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Малко идеи за уикенд около София:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135205.0;topicseen

Я да си го напиша и в тази тема: Врачански балкан - чудно местенце. По-специално се бяхме запътили към пещерата Леденика: http://www.journey.bg/bulgaria/bulgaria.php?guide=1395. Спахме в хижата до пещерата, но беше малко мизерничко. Определено в района има много по-приятни хотелчета, но не се бяхме ориентирали предварително: http://business.vratza.com/index.php?pg_no=6&lang=bu&r=f … base=firmi/hoteli Освен, че разгледахме пещерата, която е наистина много красива, яздихме и кончета пред хижата и ритахме футбол на голямата поляна отпред, обиколихме няколко тематични маршрута, включително и алеята на приказките - горска пътечка, по която има постери с приказки - вървиш от табела на табела и четеш на отрочето, а на тръгване се отбихме през една частна мандра и си купихме прясно сиренце. Определено ще се върна там.
Друго местенце, което бих посетила отново са Бистрилишките къщи: http://www.bistrilitza.com/bulgarian Условията в самите къщи не са върха на лукса, но пък удоволствието да си в истинска селска къща с двор и градина, огнище и един куп котаци, поне за мен - градското чедо, е огромно.
Много любима ми е и Рила /Мальовица/. Следващия път искам да отида в къмпинг Бор: http://www.visit.bg/staedte/fewo.php?hotid=106, да си направим барбекю, а на другия ден отново да се изкача да Страшното езеро, в. Мальовица или Злият зъб. Нещо невероятно е, неподлежащо на описание http://www.evgenidinev.com/seen_in_my_camera/rila_october/

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 09:57 от Лекси

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Ние последно (в началото на януари) се вдигнахме и отидохме до Мелник за един уикенд Sunglasses
По пътя на отиване спряхме в Благоевград и Сандански, разходихме се за по час-два.
В Мелник попаднахме на една много яка кръчма - Хубава кръчма се казва, точно преди мегдана е.
Бяхме две семейства с общо 4 деца и ни трябваше топло място за преспиване. Кръчмарят ни каза "По-добре на хотел, отколкото в къща". Мъжете намериха хотел Деспот Слав. Останахме много доволни.
В неделята се разходихме и до Роженския манастир.
Великолепна разходка беше Sunglasses

# 12
  • Мнения: 2 631
Много хубава тема!    bouquet Надявам се и да ми е полезна, че от кога не сме мърдали никъде, не ми се говори... Twisted Evil

Аз бих предложила за хубав уикенд - Вила "Дона" в Копривщица - чистичко, уютно, прекрасно дворче и страхотно барбекю. А и в градчето има какво да се види! Peace

Ето линк:
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&c=8&s=-1166

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 19:04 от envia

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
envia, благодаря  bouquet
Преди да тръгнем за Арбанаси се колебаехме между него и Копривщица. Понеже сме си обещали всеки месец да отиваме някъде за два дни, явно вила "Дона" ще е февруарската ни цел Grinning

# 14
  • Мнения: 2 631
ДЕ ВАня, радвам се, че мога да съм от полза! Laughing

И аз искам уикенд вечееее, че от болести, никнене на зъби и пр. нищо не можем, да организираме, ама това е друга тема... Close

Много е ценно, да споделяте, дали условията са подходящи за малки деца! Peace
Още веднъж благодарности за хубавата тема!  bouquet

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Я да си го напиша и в тази тема: Врачански балкан - чудно местенце.

хехехе, радвам се, че оценяваш "родния" ми Балкан  Heart Eyes Hug другия път се качете и до х. Пършевица, където се намира и хотел Зоров  - собственик на мандрата Пършевица. Хотелчето е хубаво, чисто с външен басей на билото на планината. Но за къпане става само в най-големите жеги (освен, ако не го подгряват през останалото време). Минус на цялата таз работа е това, че хотела и мандрата са буквално залепени и при неподходящо духащ ветрец си е направо  Sick Но се оживява де. Пък и винаги можеш да се изместиш на съседна полянка.
Лекси, следващия път можете да нощувате в  Горския дом, който е точно до началото на Алеята на приказките. Много чисто и приятно е вътре. А за хапване - тук. Това е по пътя за Леденика, точно преди пролома Вратзата. Има водни колела и е прохладно лятото в най-големите жеги.

За Мелник вече е писано. Пък и аз съм писала в Темата за Мелник.
За Рибарица  newsm78... май не видях, но аз така или иначе не можех да посетя тази вила, която била просто великолепна. Дано следващия път успея  Praynig, ако ли не: аз отивам, а мъж ми остава  Mr. Green

# 16
[/size
 Хубава тема сте захванали. Добре е да имаме информация за места, на които може да си почине човек нормално с децата. Ние обичаме да ходим в Родопите на Доспат.
Там си почиваме май най-добре.Тишина, спокойствие, чист въздух, величествена планина и голямо езеро.
Последно ходихме есента, настанихме се  в една спретната къщурка  с голям двор и хубаво барбекю. Изкарахме си страхотно, а и домакините бяха добрички.
Ето ви сайт: www.viladospat.com
Ние ще ходим пак през март и задължително август.

# 17
  • Мнения: 2 631
Велиана, хареса ми! А това цени на цялата стая ли са или на човек? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 655
Няколко години подред посещаваме комплекс Ривиера бийч през зимата. Има СПА пакет, а също закуска и вечеря в цената. Изкарваме си страхотно пълен релакс - процедури, сауна, парна баня, басейн , фитнес , разходка покрай брега. Все пак хотела е пет звезди и предлага много добри условия. Колкото пъти сме били е било спокойно няма я навалицата и шумотевицата. Все пак като се има предвид, че ходим без детето си изкарваме един романтичен уикенд. Човек наистина релаксира от напрегнатото ежедневие в големия град. dancing

# 19
  • Мнения: 658
Ооо, цала година си мечтаем за почивка в Доспатските гори през юли от 5-6 години. Ние ходим в пансион Панайотови в Сърница, преди да открием тях ходехме в Тихия кът на Доспат. Peace

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мин. година април бяхме в с.Борино. Намира се в Родопите, близо до Доспат.
На хотела, в който преспахме му забравих името(собственикът се казва Ахмед). Но пък мн. ми хареса. Малък, спретнат и уютен. Нощувката беше по 10лв.
Наблизо са и Ягодинската, Харамийската пещери и Дяволското гърло. Има какво да се види. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 450
Аз мога да препоръчам хотел Виталис, с.Пчелин. Има минерален външен басейн , който работи и през зимата, темп. е около 30 градуса. Много е приятно. www.vitalishotel.com

# 22
  • Мнения: 1 701
Село Пчелин - на 80 км. от София, хотела е Виталис, цени - 40 лв. двойна стая в неремонтираната част и 60 лв. в ремонтираната, открит и закрит минерален басейн с топла вода, сауна, ресторант, кафе... райско място!!!  Grinning http://www.visit.bg/winter/photel.php?hotid=475
Ха, сега видях, че Illit вече е писал за това място... водата обаче е 38 градуса, а не 30!  Mr. Green Ние се цамбуркахме посред нощ, а валеше сняг, дъжд, суграшица и духаше нечовешки вятър... а в басейна е... нямам думи!!!  Heart Eyes

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ето ви работещ линк към х-л Виталис:
http://www.hotelvitalis.com/

# 24
  • София
  • Мнения: 1 450
Сбъркала съм сайта - благодаря Шани !  Това че водата е 38 градуса мнооого ме зарадва:) Ние ще ходим там този уикенд, по спомени казах 30, а сега ще я тествам пак лично:)

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Illit - и да не забравиш да споделиш впечатленията си после  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 450
Ще се отчета още в понеделник - не сме ходили там от преди да го ремонтират, но пак стаите бяха с легла от ковано желязо. Предполагам сега са оправили ресторанта и фоайето. Ще доложа:)

# 27
Миналата събота и неделя бяхме с приятели в х-л Джамура с.Бачково до Асеновград.Страхотно е: чисти стаи и много топло.Ресторанта предлага добра кухня има и зоо градина, а и исторически забележителности.Няма да съжалявате.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Illit - забрави ни... Sad

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Искам и аз инфо Illit  Rolling Eyes
Сайта на Виталис не работи от няколко дни. Може ли някакви координати Praynig

# 30
  • Мнения: 1 701
Да отговоря аз вместо Illit...  Hug Бях там преди 2 седмици и пак ще ходя този уикенд.  Grinning С две думи: СТРАХОТНО Е! Хотелът е много чист, спалното бельо мирише приятно, топло е, за басейна вече писах - 38 градуса минерална вода, плицикахме се и посред нощ, като Т навън беше под 0-та!  Crazy Ресторанта е приятен, само че вечер персонала едва смогва... По-късничко се заформят и танци...  Mr. Green Резервации се правят поне 2 седмици по-рано!  Naughty Цените в неремонтираната част са 40 лв. /до сега и двата пъти съм била там, че нямаше места/за двойна стая, в ремонтираната - 60 лв. и 120 лв. за апартамент /другата седмица мога да опиша и него/. За съжаление координати мога да пусна малко по-късно, кат са върни мъжо. Мииии... туй то...  Sunglasses

# 31
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
jane1, пускам ти ЛС Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 701
Ето телефона - 0899153334! Приятно изкарване на всички!!!  Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
От отдавна планираме да отидем на Пчелинските минерални бани, но заради бебо ще е догодина  Sad. Освен на Виталис, сме хвърлили око и на х-л Езерото: http://www.ezeroto.com/

# 34
  • Мнения: 1 701
От отдавна планираме да отидем на Пчелинските минерални бани, но заради бебо ще е догодина  Sad. Освен на Виталис, сме хвърлили око и на х-л Езерото: http://www.ezeroto.com/
Там не сме спали, но последния път хапнахме чудна пъстърва!   chef И в менюто на ресторанта има страхотни снимки на собственика на хотела!  Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 1 450
Здравейте, да се отчета, макар и закъсняла:) Хотела е ок, ние бяхме в ремонтираната част- стаите са много приятни, банята е супер:)  Външния басейн е наистина 38 градуса, във вътрешния не влязохме, защото беше много задушно. На мен лично не ми хареса никак храната в ресторанта, може би просто лош късмет, но и на обяд и на вечеря нищо от това, което поръчахме не ставаше за ядене... А много неприятно се оказа, че е адски трудно да получиш още 2 кърпи.... Ние не си носехме от вкъщи и се наложи да поискаме още 2 за басейна - това отне 2 часа и в крайна сметка стана след скандал от моя страна, може и да не съм права, но никъде досега не ми се е случвало да откажат допълнителни кърпи. Довода на "дамата" - руса, с къса коса и очила:), беше , че хотела бил една звезда...е добре, но хотели с една звезда не са с цени 60лв за стая без храна, нали newsm78  Така че за да си спестите неприятни емоции, си носете кърпи за басейна.  Това е, приятно изкарване:)

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 09:02 от Illit

# 36
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Благодаря за инфото, jane1 и Illit   bouquet

# 37
  • Мнения: 2 159
jane1 само да попитам дали е удачно да се ходи с малко бебе там?
мислим пролетта да отидем някъде за 2,3 дни, но предполагам че ще кърмя още и няма да мога да оставя малката Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 701
jane1 само да попитам дали е удачно да се ходи с малко бебе там?
мислим пролетта да отидем някъде за 2,3 дни, но предполагам че ще кърмя още и няма да мога да оставя малката Rolling Eyes
Първият път и ние ходихме с Калина, като по тази причина останахме без вечеря, защото в ресторанта беше пълно, а сама разбираш, че с малко дете сред толкова хора, които пушат... а и не можеш да стоиш до късно... абе не си е работа... Но ако си носите нещо за хапване в стаята, през деня ще ви е много приятно - можете да се редувате в наглеждането на детенце и да се топнете в басейна.  Sunglasses Иначе в стаята има място и за детско креватче или количка /Кали си спа в количката, но тя е свикнала/.

# 39
  • Мнения: 2 159
мерси за отговора, май наистина комбинацията малко бебе и почивка не е много сполучлива Wink
но пък като нямаш избор все е нещо

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 193
Помогнете с идеи за /спа/хотели около Варна.Много ще съм благодарна  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 631
Преди 2 години през зимата бяхме в Св.Св.Константин и Елена в някаква база на Министерски съвет.
Хотелът е стар, но отремонтиран. Има вътрешен басейн с топла вода, сауна, масаж, фитнес, солариум, козметични процедури. На брега на морето е и в близост до открития басейн с минерална вода.
Беше на много добри пакетни цени.  Peace
Ако те интересува, може да се поразровя за линк!

П.П. Забравих, да пиша, че хотелът беше пълен със семейства с малки деца. Синът ни все имаше, с кого да играе. Mr. Green

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 193
envia,,ако намериш линка,пусни го,моля те Simple Smile..Благодаря,предварително!

# 43
# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Помогнете с идеи за /спа/хотели около Варна.Много ще съм благодарна  bouquet

заповядай: http://www.magnoliabg.com/bg/kontakti.htm
  bouquet

# 45
  • Мнения: 4 668
Моето любимо местенце в BG е " Катарино СПА " **** в Разлог  Peace Там сме изкарали много " най - хубави уикенди "  Laughing.
Мястото е уникално и просто няма такава почивка ...



 Ето и още снимки - http://snimka.bg/album.php?album_id=105533

# 46
  • Мнения: 3 211
Помогнете с идеи за /спа/хотели около Варна.Много ще съм благодарна  bouquet
Х-л Кемпински Ермитаж на Зл.Пясъци, но е безумно скъп

# 47
  • София
  • Мнения: 111
Имам предложение от 31 март - до 5 Април на хотел Дива - Чифлик. Не съм ходила, но всички казват че е чудно място. Можем да съберем голяма детска компания......

# 48
  • Мнения: 2 159
Имам предложение от 31 март - до 5 Април на хотел Дива - Чифлик. Не съм ходила, но всички казват че е чудно място. Можем да съберем голяма детска компания......
а знаеш ли някакъв сайт да видя за какво иде реч? Sunglasses

# 49
  • Мнения: 1 937
barabana, хотел Дива можеш да видиш тук

# 50
  • Мнения: 2 159
мерси Verdad  Sunglasses
Криша да разкажеш после за хотел Дива, на сайта изглежда добре, ама знам ли newsm78
не можах да разбера ползва се открития басейн безплатно, но за закрития нищо не споменават Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 937
barabana, няма за какво!
Отзиви за Дива - тук
Хотелът няма закрит басейн.

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Заковали сте ми темата?!
Благодаря ти, неизвестни другарю мод!  bouquet

По същество:
С лек патриотизъм на местна почва, мога да ви поканя и в Хисар. След около месец, месец и нещо ще е зелено и приказно. Хотели и ресторанти - дал Бог и предприемчивия български дух. Но, освен тях, има и какво да се види - градът е на 1700 години, Старосел е на 25 км.
СПА хотел Астреа
хотел Хисар
СПА хотел Аугуста
СПА хотел Гергана

Това са големите хотели. Сайтът на Аугуста не работи в момента и затова съм дала линк през journey.
По-късно ще изровя и за малките хотелчета.

# 53
  • Мнения: 1 417
Моето любимо местенце в BG е " Катарино СПА " **** в Разлог  Peace Там сме изкарали много " най - хубави уикенди "  Laughing.
Мястото е уникално и просто няма такава почивка ...



 Ето и още снимки - http://snimka.bg/album.php?album_id=105533

newsm10 ами и според мен е най-доброто като цена и качество, само да мине ски сезона, че сега цените са  Rolling Eyes
Току що се връщаме от Сандански - СПА хотел Медите. Хотела, като дизайн е много добър, СПА центъра не сме ползвали, но в басейна беше такъв студ, че на малкия зъбите му тракаха Sad Водата е 27 градуса, но помещението е голямо и явно се разчита на отопление само от слънцето, ама вчера такова нямаше. Персонала е любезен, но препоръчвам ползването на хотела с дечица само като е топло, иначе навън има детска площадка, тенис корт, пътечка до гората - само слънце да има и ще е супер!
Днес сутринта решихме да ползваме басейна на големия  /стария/ хотел Сандански, там водата е минерална 33 градуса, беше супер топло, абе 1,5 ч не излязохме от басейна. Видях и стаите - съвсем прилични са, така че ако търсите топъл вътрешен басейн това е мястото!

# 54
  • София
  • Мнения: 111
barabana Ако пуснеш в Google хотел дива излизат доста сайтове. Един от тях е  http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=677
Виж и в този форум – общо взето отзивите са много добри – мястото било великолепно. До тук компанията е 6 майки, но колкото повече дечица – толкова по-добре. Тъй че заповядайте…..

# 55
  • Мнения: 42
хотел Аугуста, за хотел Гергана от същия регион има много противоречиви данни в други форуми. Аз ви препоръчвам хотел Веника в с. Чифлик. Там сега построиха и Веника Палас, така, че скоро може изщяло да се отдадете на релакса. В старич Веника има ресторант, който беше с невероятно добър персонал. Предлагат се ястия, които не са в менюто на много от хотелите. Водата в басейна е около 40'С, ние плувахме, а около нас беше всичко потънало в сняг.   bouquet хотел Веника

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 14:53 от Cllaire

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Cllaire,   bouquet
Забравих, че трябваше да видя кога ще проработи сайтът ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 450
Любим хотел за уикенд - хотел Перун в Банско, през ноември - декември,но преди началото на ски сезона , че цените стават страшни:) Ето сайта  - http://www.hotelperunbansko.com/. Имат открит басейн, в който температурата е 36 градуса, и външно джакузи - около 38 градуса. Имат и спа център, и вътрешен басейн, но аз не си падам. Обичам да се топна във външния и около мен да вали сняг.... Peace

# 58
  • Мнения: 2 159
Любим хотел за уикенд - хотел Перун в Банско, през ноември - декември,но преди началото на ски сезона , че цените стават страшни:) Ето сайта  - http://www.hotelperunbansko.com/. Имат открит басейн, в който температурата е 36 градуса, и външно джакузи - около 38 градуса. Имат и спа център, и вътрешен басейн, но аз не си падам. Обичам да се топна във външния и около мен да вали сняг.... Peace
аз също съм доволна от него Peace, собственика на Катарино и Перун е един и същи

# 59
  • София
  • Мнения: 1 450
Да, на един собственик са, но на мен някак по-любим ми е Перун...

# 60
  • Мнения: 1 232
Предлагам да си споделяме за места, където сме прекарали добре уикенда - може и да не става за дълга почивка, но за отпускане в карая на седмицата - да.
Последния път бяхме насред гората - в местността Бяло камене, над с.Старосел, в Средна гора. Базата е бивш пионерски лагер, сега  блокчетата са основно ремонтирани. Има двойки и тройки стаи, всяка със санитарен възел. През лятото има външен басейн. Насред "дивотията" е, но си има покритие на телефоните Laughing Гледката къв Пловдив /особено нощем/ си заслужава.
А декември месец бяхме в Арбанаси Heart Eyes Там остана сърцето ми...Вила "Гераниум" и страхотната жена, която ни обслужваше. Ето инфо
еееееееееееееее явно с теб имаме един и същи вкус с две ръце за вила Гераниум и Арбанаси,както и за бяло Камене,препоръчвам също ихотел Ичера в село Ичера намира се на 20 километра от Сливен
http://www.ichera.com/

# 61
  • Мнения: 1 232
Ооо, цала година си мечтаем за почивка в Доспатските гори през юли от 5-6 години. Ние ходим в пансион Панайотови в Сърница, преди да открием тях ходехме в Тихия кът на Доспат. Peace
десетка за пансион Панайотови в Сърница  bouquet

# 62
  • Русе
  • Мнения: 112
На 3 и 4 март бяхме във Велико Търново, в хотел "Царевец". Възхитени сме!
Прекрасно обслужване, интериор с много вкус направен, уют и всички съвременни удобства и то само срещу 75 лева общо за 4 души. Освен това хотелът е с идеално местоположение - точно до площада срещу хълма, от стаята си наблюдавахме светлинното шоу "Звук и светлина". Определено това е нашия избор за почивка във Велико Търново

# 63
  • Мнения: 74
да се включа и аз
набелязала съм си няколко обекта
и аз гладам да има място за игра на децата и да няма много шумотивица
http://business.vratza.com/index.php?r=firmi%2Fhoteli%2Ffeia& … p;lang=bu#dejnost
http://www.tryavna.bg/web/brashlyan/
http://vilaveneta.hit.bg/index.htm
а този хотел си го е харесал мъжът ми защото доста са наблегнали на спорта
http://www.komitite.com/index.html
дано съм ви била полезна

# 64
  • Мнения: 104
За феновете на топлата минерална вода препоръчвам хотел"ВИТАЛИС"-Пчелин.Изкарахме страхотен WEEKEND там.С удоволствие бихме повторили.

# 65
  • Мнения: 210
Тази седмица ли сте били във Виталис,защото и аз бях и едва ли ще повторя.

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тази седмица ли сте били във Виталис,защото и аз бях и едва ли ще повторя.

защо?

# 67
  • Мнения: 158
Наскоро посетихме Велинград - Грандхотел Велинград..чисто нов Спа хотел със страхотен басейн и Спа -център...Персонала е много мил и услужлив..Храната също беше ок. Въобще доволна съм...Изкарахме страхотен романтичен уикенд с мъжа...

# 68
  • Мнения: 210
Тази седмица ли сте били във Виталис,защото и аз бях и едва ли ще повторя.

защо?

Ами най-вероятно защото изискванията ми са по-голями,което незнам дали е за добро или за лошо.
Първо страшно се ядосах на това,че нямаше халати никакви,дори и под наем,до сега не ми се беше случвало в хотел парадиращ да е спа,такова нещо.
Второ обслужващият персонал в ресторанта беше под всякаква критика,по 30 мин. чакахме да ни донесат минерална вода примерно,а за яденето да те говориме,а пък колко пъти ни объркаха поръчката,просто не ми се коментира.
Трето ресторанта за да го почистят,го затваряха когато им скимне и при въпрос от моя страна кога ще бъде отворен,момчето от рецепцията едва ли не ми вдигна скандал,за нахалният въпрос,при положение,че работното му време през събота и неделя е от 08:30 до 24:00,без да е написано някъде за почивка.
Но в никакъв случай не мога да отрека,че масажистките са страхотни и естествено минералната вода е супер.
Та това е .

# 69
  • Мнения: 1 269
Наскоро посетихме Велинград - Грандхотел Велинград..чисто нов Спа хотел със страхотен басейн и Спа -център...Персонала е много мил и услужлив..Храната също беше ок. Въобще доволна съм...Изкарахме страхотен романтичен уикенд с мъжа...
Може ли малко по- подробна информация. Имаме желание да отидем тримата  на пролет във Велинград  за събота и неделя  и се интересувам . Благодаря!

# 70
  • Мнения: 158
quote author=pazzza link=topic=161068.msg3454766#msg3454766 date=1174058541]
Наскоро посетихме Велинград - Грандхотел Велинград..чисто нов Спа хотел със страхотен басейн и Спа -център...Персонала е много мил и услужлив..Храната също беше ок. Въобще доволна съм...Изкарахме страхотен романтичен уикенд с мъжа...
Може ли малко по- подробна информация. Имаме желание да отидем тримата  на пролет във Велинград  за събота и неделя  и се интересувам . Благодаря!
[/quote]

Значииии...хотела е чисто нов...Намира се на върха на един хълм, малко след СПА хотел "Олимп". Аз съм била почти навсякъде
във Велинград...И този хотел определено ме грабна...чисто е...топло..и стаята,където бяхаме беше много голяма и с огромна истинска спалня..а не две събрани легла....Закуската е ок...Храната също ми допадна...Има басейн, доста топъл до коленета за децата...За големите си има отделен огромен басейн + джакузи...Само ресторанта като място не ми хареса...Огромен е..и някак си не ми е уютен..Но,иначе, всичко останало е на ниво.  С една дума: ОТИВАЙТЕ...
Забравих да кажа, 4е има специална стая за децата, където им прожектират аним. филми и ги забавляват нещо...
Дано останете доволни:)

# 71
  • Мнения: 1 679
От Добринище с лифта се качихме до хижа Безбог - природата там е прекрасна. С часове скитахме из гората.

Бих препоръчала и друг маршрут - из природен парк Рила до хижа Скакавица.

И не на последно място - от хижа Вихрен към върха - още една незабравима екскурзия.

Не случайно и трите места бяха пълни с чужденци - не търсеха лукса, а прекрасната природа и чистия въздух.

Това лято ще повторим със сигурност.

# 72
  • Мнения: 3 674
От Добринище с лифта се качихме до хижа Безбог - природата там е прекрасна. С часове скитахме из гората.

Бих препоръчала и друг  маршрут- из природен парк Рила до хижа Скакавица.

И не на последно място - от хижа Вихрен към върха - още една незабравима екскурзия.

Не случайно и трите места бяха пълни с чужденци - не търсеха лукса, а прекрасната природа и чистия въздух.

Това лято ще повторим със сигурност.

Smiley този маршрут  ми зву4и много познат.И ние ходихме на хижа Безбог...не с лифта ами с кра4ката. Вървяхме много..ама си заслужава6е...Природата е невероятна...Моя съпруг се накъса да снима с камерата...толкова съм горда  с  на6ата природа. Heart Eyes
Ходихме и на хижа П.Яворов ..и хижа Вихрен и езерото "Окото" .Нямама думи.... Flutter

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 18:00 от roza66

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За феновете на топлата минерална вода препоръчвам хотел"ВИТАЛИС"-Пчелин.Изкарахме страхотен WEEKEND там.С удоволствие бихме повторили.

да попитам теб или който знае...
Там може ли да се ходи само за неделята? Просто само тогава мъж ми почива и няма как да отидем още в събота?
Мерси  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 1 450
И аз няма да повторя във Виталис, а преди много често ходехме. На нас ни вдигнаха скандал, защото при липсата на халати, поискахме 2 допълнителни кърпи! Храната в ресторанта е ужасна! Иначе реновираните стаи са много приятни, но обслужването е под всякаква критика!

# 75
  • Мнения: 3 211
а някое местенце в източна България или поне да не е толкова далече от Варна, че за 1 уикенд не си заслужава пътя

Общи условия

Активация на акаунт