ЯНУАРСКИ мами с нетърпение чакат бебета-подаръци с вълнение!!!

  • 10 450
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 418

Не Ивонска бе,аз умирам от тях / Ивонска е с цезарово,няма повод за хемероиди Crazy Crazy Crazy/   Crazy :crazy   Ама да взема да ги пробвам тез свещички newsm78 Благодарим за идеята Hug
   Ох Сорри!!!! Laughing Laughing Laughing
   Какво да кажа...освен да пожелая на Ивонска да не се запознае с този проблем никога!
   magnoliamm,освен тези свещички преди няколко години имаше един ХАЕМОГЕЛ за външна употреба,и той върши страхотна работа!Не знам,обаче,дали го има сега по аптеките....Провери и за него,ако искаш....
      Не се връзвай само,ако ти кажат,че хапчета през уста ще те управят по-бързо...Лъжа е!Само локално лечение!

# 301
  • Мнения: 385
Klemy да при Гергана Георгиева сме. Що?  newsm78

# 302
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Здравейте,

Ние сме добре, нямаме проблеми с подсечено дупе, къпем се всеки ден, от време на време пропускаме, ама на него явно си му е кеф, защото не реве (Вики много ревеше, докато свикне с банята) и после спи като "къпано бебе", по около 3 часа. Иначе режимът ни е определено на поискване, без вода, само кърма, но най-повтарящото се е: ядене 2 часа на почивки, хапне, почине, пак хапне, пак почине и така около 2 часа и после спи два часа. През нощта е спокоен като цяло, храним се на около 3 часа и оставя мама да се понаспива като цяло Laughing Общо взето, не се оплаквам. От вчера май го почнаха коликите и така се напъва, ама все още не е ревнал с цяло гърло, така е поносимо Laughing

За разходка и дума не може да става, защото температурите тук са около -20, -30, хайде в най-добрият случай -6,7, така че ще почакаме за разходките..... шубе си ми е, не ме питайте как сме се прибрали от болницата до вкъщи, мама умря от притеснение и шубе....

# 303
  • София
  • Мнения: 3 249
...Ним ти в 3-та градска ли записа бебка - при кой/я сте. Ние сме при Георгиева

При Бозаджиева сме. Тя ми е ДжиПи от години, педиатър е, не мога да преценя за сега дали ме кефи, аз самата почти не съм се обръщала към нея, така че ми е в "изпитателен срок".

Срещата аз ще я пропусна, защото още трудно се движа и на кратки разстояния. Обаче по принцип Южния парк ми е безкрайно далече. Какво мислите за НДК градинката? По принцип ми е питането. Също така някой наясно ли е ако се кача в трамвай с количката, трябва ли да дупча билет за беба и за количката?

# 304
  • Мнения: 333
Момичета, исках да ви питам вие с какво миете шишетата на беба преди стерилизация? Аз ги мия с веро и изплаквам обилно с вода и после стерилизирам, добре че наши съседи ни подариха електрическия стерилизатор на Авент - златен е и не спирам да го използвам.

# 305
  • Мнения: 244
И аз съм ЗА среща с бебоците. НДК ми е екстра, абе и Южния парк се ядва, ама събота и неделя, за да ни докара и откара татито.

# 306
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И аз съм ЗА среща с бебоците. НДК ми е екстра, абе и Южния парк се ядва, ама събота и неделя, за да ни докара и откара татито.


На мен Южният ми е идеално,защото си живея точно отсреща Mr. Green,но от опит да ви кажа,че събота и неделя е един малък ад - препълнено е с хора, въртележки,понички,балони,пуканки,щастливи семейства,колоездачи,любители на кънките,рикшите,баби с внучета,кучета,кончета, луди тинейджъри......да продължавам ли Crazy Crazy Crazy През седмицата е много спокойно, приятно за майки с колички,особенно бойна група от млади майки - януарки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 307
  • Мнения: 3 405
ejkajujka, мажи му и личицето със зехтина да му омекоти кожичката. Аз мажа Любо по цялата главичка със Саносан - олио, така ги мажеха и в родилния дом.
За хемороиди използвах крем АналЕн, помогна ми и е изцяло билков. И киснене (седяща баня) в отвара от смрадлика всяка вечер.

# 308
  • Мнения: 244
И аз съм ЗА среща с бебоците. НДК ми е екстра, абе и Южния парк се ядва, ама събота и неделя, за да ни докара и откара татито.


На мен Южният ми е идеално,защото си живея точно отсреща Mr. Green,но от опит да ви кажа,че събота и неделя е един малък ад - препълнено е с хора, въртележки,понички,балони,пуканки,щастливи семейства,колоездачи,любители на кънките,рикшите,баби с внучета,кучета,кончета, луди тинейджъри......да продължавам ли Crazy Crazy Crazy През седмицата е много спокойно, приятно за майки с колички,особенно бойна група от млади майки - януарки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тогава в Борисовата градина ??  Mr. Green Mr. Green Защото аз живея отсреща. Simple Smile

# 309
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз съм ЗА среща с бебоците. НДК ми е екстра, абе и Южния парк се ядва, ама събота и неделя, за да ни докара и откара татито.


На мен Южният ми е идеално,защото си живея точно отсреща Mr. Green,но от опит да ви кажа,че събота и неделя е един малък ад - препълнено е с хора, въртележки,понички,балони,пуканки,щастливи семейства,колоездачи,любители на кънките,рикшите,баби с внучета,кучета,кончета, луди тинейджъри......да продължавам ли Crazy Crazy Crazy През седмицата е много спокойно, приятно за майки с колички,особенно бойна група от млади майки - януарки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тогава в Борисовата градина ??  Mr. Green Mr. Green Защото аз живея отсреща. Simple Smile
Знам, че няма се навиете, ама Езерото в Дружба е много спокойно smile3534
Иначе НДК ми е удобно, само дето завися от татито и съм 99% сигурна, че точно тогава няма да има време за мене

# 310
  • София
  • Мнения: 3 099
Хайде в "Януарчета 2007", де! К'во чакате - да ни заключат....  smile3534

 wavey

# 311
  • София
  • Мнения: 3 249
Ми чакам, да! Ще ми липсва да съм бременна ... preggo

# 312
  • Мнения: 1 132
Една носталгия ме налегна по изминалите 9 бременни месеца.

# 313
  • София
  • Мнения: 3 249
Мдам. Понякога още ми е леко трудно да осъзная, че една нова страница от живота ми е отворена... и реве от колики в момента. Аре бегам!

# 314
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако някой се чуди къде сме, ето ни тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158368.new#new

 yes

Общи условия

Активация на акаунт