Отзиви 47-мо, 22-ро и 120-то училища.

  • 3 670
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 608
Това са училищата близки до работата ми.
Споделете за тях, моля.

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Аз съм завършила 22-ро у-ще през 1995г. мога ли да съм полезна с нещо?

# 2
  • Мнения: 1 608
Разбира се, но при всички случаи информацията от майки на ученици ще е по-ценна.

# 3
  • Мнения: 7 723
Дъщеря ми е в 120- то, доволна съм  Peace

# 4
  • Мнения: 1 608
Дъщеря ми е в 120- то, доволна съм  Peace
Разкажи повече, моля. За Алианса към училището, извънкласните занимания. Ще ми е полезно.
Часовете по английски колко са седмично? И въобще каквото се сетиш още, това което те прави доволна от училището.
Благодаря!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 672
Големият ми син завърши миналата година осми клас в 47-мо.
Не съм възхитена.

# 6
  • Мнения: 7 723
=^._.^= , сградата на училището е доста стара. Директорката е млада, отскоро е и е доста амбициозна. Миналата година смени дограмите на втория етаж, това лято е обещала и другите да смени. Педагозите, които работят там са много добри- това са отзиви на други майки, които познавам. За първолаците има безплатна занималня.
Съжалявам, но за алианса не мога да ти бъда много полезна, защото дъщеря ми не го посещава.
По програма имат английски три пъти седмично.
Миналата година се направи ремонт на стола, купоните за обяд струват 0,75лв.
Хубавото е, че в двора на самото училище се намира Центъра за работа с деца . Там предлагат всякакви извънкласни дейности.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 278
Аз съм завършила 22-ро у-ще през 1995г. мога ли да съм полезна с нещо?

Ха! Бабичка от 22-ро! 

Обаче, да ти кажа, аз предусещам лична драма в нашето фемили - Първа мъжка или Втора мъжка.  Rolling Eyes Щото на мене такъв ми се падна - от Първо.  ooooh!


Извинявай за отклонението, котке  Simple Smile

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Само да кажа, че с Деметра сме наборки бабички  от 22-ро:mrgreen:, не знам коя е по-бабичка, на 15.02. - 30 лазарника.

Втора мъжка.

# 9
  • Мнения: 1 608
 spam2
А стига вече!

# 10
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Аз съм завършила пък 120 - имам добри спомени от това училище, но нямам актуална информация, сори. Сграда е стара, защото самото училище е на повече от 100 години.

Общи условия

Активация на акаунт