Фолиева киселина и неприятен страничен ефект! Възможно ли е да е от нея?

  • 22 210
  • 18
  •   1
Отговори
Мили момичета,
Имам един много неприятен проблем! Преди никога не съм имала проблем в хигиенно отношение. Не се потях или твърде малко, но никога потта ми не е имала каквато и да е миризма. Налагало ми се е /ходили сме на палатки/ да не се мия от кръста нагоре 2-3 дни и нищо ми няма. От както бебеправим не съм пропускала и ден без да пия фолиева киселина и О, Ужас - настана страшна смрад! Вече не мога да се понасям - къпя се по 2 пъти на ден, смених купища марки ролони и няма и няма! Потя се, а миризмата е кошмарна! Нямам болести или инфекции, не пия хормонални лекарства, не зная на какво се дължи и какво да правя! Ако някой има подобен проблем да пише! Повярвайте ми, зная, че не е болка за умиране, но е доста неприятно! Успех на всички мамички! Hug

# 1
  • Мнения: 4 555
Аз лично се съмнявам да е от фолиевата киселина.
Но за съжаление не се сещам от какво може да е  newsm78
По принцип човек когато е болен, потта придобива по-различна миризма, само това се сещам.

# 2
  • Мнения: 547
Петя,фолиевата киселина е витамин.Не вярвам проблемите ти да са от нея.Предлагам ти да се консултираш с личния лекар,защото това може да е симптом на някакво заболяване.

# 3
Ходих на лекар и нищо ми няма! Днес се обадих на билкарката от коато взех билките - тя "пропуснала да ми каже за този страничен ефект"!!!!!!!!!!!!!Чудя се да ги пия ли още! Успех на всички!

# 4
  • Мнения: 3 154
Какви са пък тия билки? newsm78

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Фолиевата киселина е вит от групата Б и дава лош мирис на потта и урината. Също увеличава апетита както беше при мен . Потене с лоша миризма не съм имала. Не се притесняваи след като стане бебето се пие максимум месец- два и после този стр ефект ще се махне1 Успех за бебче!

# 6
Билките са клинавиче, салвия и шапиче, както и един голям пакет - не зная какво има в него, но го пием и двамата със съпруга ми. Сместа стига за 3 месеца. Билкарката каза, че подобрява имунната система и прочиства кръвта. Иначе първите билки ги пия само аз до свършване и последователно както следва: клинавиче, шапиче и салвия. Успех на всички!!!! Hug Hug Hug

# 7
според мен не може фолиевата киселина да има такива странични ефекти, но при всеки е индивидуално. аз лично нямам този проблем, въпреки, че ги пия от година и половина. дано се оправиш по бързо и ти отминат тези неприятности. Simple Smile

# 8
  • GYM
  • Мнения: 814
Аз лично от фолиевата киселина напълнях. Чувствам се една раздута и натежала SickИ други момичета са ми споделяли, но за миризма на потта не бях чувала newsm78

# 9
  • Мнения: 191
Здравейте,
ами аз определено напълнях от фолиевата, макар че то не е много ясно все пак имах неуспешни бременности та може от това да съм си напълняла, но ми идва повече апетит като я пия.за други ефекти не съм забелязала newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 626
Още първият път когато бях бременна,забелязах,че има нещо!
Потта наистина "ухаеше"ужасно!!! Sad
Сега започнахме новите опити за бебе,и естествено пия фолиева киселина.
Положението е същото!!!

# 11
  • Мнения: 1 919
Аз лично от фолиевата киселина напълнях. Чувствам се една раздута и натежала SickИ други момичета са ми споделяли, но за миризма на потта не бях чувала newsm78

И аз така една раздута ..... все едно, че корема ми растеше..все едно задържаш вода...много страноо!Не се бях замисляла дали е от нея..сега като казвате и се замислям????? newsm78

# 12
  • Мнения: 11 003
При мен нямаше такъв ефект. А за подуването - аз започнах да я пия в края на 2-ри месец и вече си бях малко подута Wink

# 13
  • Мнения: 345
Аз нямах проблем като твоя, но за това пък си имах друг. Цялото ми лице се обрина в ситни (ортикарни) пъпки, които ми минаха 2 месеца след като спрях да пия фолиевата киселина в края на 3тия месец.

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз не мисля , че е от фолиевата киселина, аз я пих 11 месеца, не съм забелязала подобно нещо.

Общи условия

Активация на акаунт