Помощ! Голям рев след баня.

  • 1 791
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 474
Не съм чела всички мнения до тук и сигурно ще повторя казано и от други мами, но при моя син имаше същия период на кански рев след баня. И внезапно един ден след баня не плака, а започна да се смее.  Laughing
Когато ревеше, аз правех следното- подбирах дрехи, които са максимално лесни за обличане, давах му едно шумкащо пликче в ръчичките, за да млъкне поне за 1 мин., мажех и обличах със скоростта на светлината, а той се скъсваше от рев.
Сега ми е смешно като се сетя какво чудо наставаше и аз как плуввах в пот от напрежение и бързане, а ръцете ми все едно се връзваха и ставаше по-бавно...  Laughing

# 46
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Малката ми дъщеря днес става на три месеца и от както сме си дошли от родилния дом всяка вечер при къпането е този неуписуем рев.Какво ли не опитахме приказки , песни и т.н. правихме се на маймуни.Но открихме начин -около час преди времето за хранене  се къпеме и май най -важното е  че й затоплям олиото за масаж/на парното или в микровълновата печка/. Преди като беше студено започваше да пищи невероятно.Дано отшуми скоро и при нас както казват другите мами.Пожелавам и на вас успех!!!

# 47
  • Мнения: 17
и ние минахме този период , но когато бяхме на 1 годинка. Мислех си , че му е хубаво във водата или му е студено като излизе мокър , но просто се скъсваше от рев , даже до опити за повръщане сме стигали от вживяване . При нас подейства моменталното пъхане на биберона в устата след баня и пускането на любимия музикален канал. Всичко свърши когато стана топло и лятото даже като се приберем вечер , влизаше директно в банята Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 773
моята е на месец и половина. реве след къпане и когато я обличаме, независимо дали по кое време на деня е. Голям ужас вече нямам желание да си я облека когато излизаме.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 773
пропуснах да кажа че много я е страх когато е гола, направо физиономията и е сякаш е видяла нещо ужасно. незнам защо е така

# 50
  • София
  • Мнения: 480
Благодаря на всички за съветите. Мисля да опитам с по ранен час за къпане. Дано помогне. Ако не, просто ще чакам да отмине този период Simple Smile.

 Peace Дано да свърши работа изместването на часа. Ние преминахме на къпане следобед и това реши проблема.

Общи условия

Активация на акаунт