Последствията от ваксините-предаването на Милен Цветков

  • 38 683
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 92
Защо да е остра реакцията, напротив!
С надежда споделих, че ще се раздвам ако си осъзнал грешката си.
Ами да личния има тази информация, но още не съм стигнал до там да я изискам. Скоро ще го направя, но се надявах в мрежата да има поне един който да знае какво дава на децата си, ама явно сме доста доверчиви  Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75344.120
7-ма стр.













# 46
  • Мнения: 7 186
Въпростъ ми е : От къде мога да си набавя Мъртвата Полио ваксина ? Има ли я по аптеките в Пловдив ? Някоя мама да я е купувала ?

От Търговската лига- аптеката на Чайка фарма, ето ти точни координати:

Чайка Фарма АД, Пловдив бул. Санкт Петербург №53 032 - 64 67 00

# 47
  • Мнения: 112
 Simple Smile Страшно ти Благодаря !!!!
Че бях много притеснена

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
След всичко, което чух, видях, четох и разпитвах - ще си платя, но няма да ваксинират детето ми, вече 6 месеца отлагам от страх всички ваксини, вече още повече ме е страх, няма безвредна ваксина и щом никой не ми гарантира, че детето ми няма да влезе случайно в % увредени деца - без нас!

# 49
  • София
  • Мнения: 4 423
roshkovip , стискам палци детето да се оправи, от сърце ви го желая! Praynig
След всичко, което чух, видях, четох и разпитвах - ще си платя, но няма да ваксинират детето ми, вече 6 месеца отлагам от страх всички ваксини, вече още повече ме е страх, няма безвредна ваксина и щом никой не ми гарантира, че детето ми няма да влезе случайно в % увредени деца - без нас!
 Няма явно такива мъртви, живи и убити -всичко е отрова, направо съм бясна!

# 50
  • Мнения: 54
 #Shocked smile3529гледах днес някъде какво точно съдържат ваксините и ще го потърся , ако го намеря ще го пратя  newsm78

# 51
  • Мнения: 92
Сърдечно благодарим на всички които ни подкрепят!
Да аз лично доста рових, но не видях ваксина без отрови, може и да има такива. Доста крайно е да се надяваме да се сведе риска до 0, ама нека поне този който ни задължава да предпазваме света от масова гибел се погрижи достойно за тези които дават жертви за тази кауза. Това е безумие да дупчат детето всяка седмица разични кръвни изследвания. Няма ли как това да се направи ако не за ден, за два? Колко упойки, колко рентгена, скенер, магнитен резонанс. Да, това са нужни изследвания и сигурно има още десетки които не сме направили и трябва да се направят. Освен, че почти всичките сме си ги платили - само без резонанса и рентгените, то и се правят много бавно с много мъки. Всеки път упойка, анестезиолог и пр.
Не обвинявам лекарите, а институциите които са релизирали тази дезорганизация. Лекарите правят и невъзможното в тази объркана среда. Съобразяват лечението спрямо "касата", вместо касата да съобрази лечението спрамо заболяването. Ужас  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 982
Roshkovip,кажи по какъв начин може да бъдем полезни на семейството ви?

# 53
  • Мнения: 4 150
Pras4o,eto
http://www.eurosurveillance.org/em/v11n03/1103-223.asp

In 2005, all 25 EU countries, as well as Andorra, Bulgaria, Norway, Romania and Switzerland, participated in a survey on BCG vaccination in children. BCG was recommended nationally for children under 12 months in 12 countries, in older children in five countries and in children at risk (from origin, contact or travel) in 10 countries. Seven countries did not use BCG systematically. Revaccination was practised in four countries. In countries with universal vaccination, BCG coverage was high (83.0% to 99.8%). TB cases commonly occurred in vaccinated children (at least 30%-98% in five countries using universal or high-risk approach). Disseminated infection due to BCG was rarely reported in recent years (0-1/100 000 vaccinated). There is a wide variation among BCG recommendations in Europe, and nearly half the countries surveyed were considering revisions, at a time when the European Centre for Disease Prevention and Control is advocating for harmonised vaccine strategies. Data on monitoring of BCG coverage in target groups is important but often lacking in Europe. Information on BCG status and eligibility should be collected routinely through TB case notification. The incidence of severe adverse effects of BCG in children should be monitored. Given lack of evidence to its efficacy, revaccination should be discontinued.

Vij i tuk:
http://www.who.int/immunization_monitoring/diseases/tuberculosis/en/index.html
Citat:
People who are infected but who do not develop the disease do not spread the infection to others.

Bubolina,
Az kolko sum besen.... Twisted Evil

Roshkovip,sorry,bjah zabravil. Peace

Njama kredor. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 410
Буболина, поздравявам те за решението, което си взела!
Дано повече хора прозрат истината, че ваксините повече вредят, отколкото помагат.
И не е нужно да плащаш...ще останеш учудена колко лекари всъщност са против ваксините и не ваксинират децата си. Просто трябва да намериш подходящият лекар.
Успех!!!

# 55
  • Мнения: 415
Малкия ми син беше с бронхиална астма на 5 месечна възраст. След престой в болница и последващо лечение с вентолин и флексотид и последващи нови обструкции ми писна и започнах хомеопатично лечение. За два месеца детето се оправи  Hug
Ваксините се отложиха доста...
Джи пи - то ми даваше зор да ги слагаме, защото от ХЕИ -то идвали на проверка и му правели проблем  #Cussing out
Значи - ако не се сложат ваксините, личния лекар и аз сме отговорни, но ако детето се разболее вследствие от ваксината - никой не е отговорен #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Отлагах, отлагах, но дойде време детето да тръгне на ясла и се оказа, че без попълнен имунизационен паспорт няма да го вземат  ooooh!
Как се процедира тогава?

# 56
  • София
  • Мнения: 418
Гледам  Shocked

Този лекар в студиото е профан! Пълен безхаберник!

Не съм съгласна. Да се правят такива изводи от едно шоу с ясен сценарий. Заслужава уважение дори само, че се е решил да отиде там, след като е ясно предварително каква е идеята на шоуто. Къде е здравното министерство, примерно, що не каже някой защо няма пари да ни се слагат качествени ваксини, или Акт Хиб.  А Милен ми беше вече прекалено театрален.
Аз пък го познавам Мангъров, много пъти съм го викала посред нощ у нас да види малкия и му имам пълно доверие и при проблем винаги викам него. И най-малко заслужава да бъде нарочен за враг на децата. Той е от единиците, които си разбират и си обичат работата. И е последният, който ще тръгне да ви препоръчва да се тъпчете с лекарства и АБ, ако няма нужда. Така че точно на вас, почитателите на алтернативната медицина, едва ли ви е чак такъв противник.

# 57
  • Мнения: 4 392
Абонирам се за темата.

# 58
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте мамчета снощи предаването ме ужаси.възможно ли е това?какви са тези ваксини Господи та нали ги слагаме уж да помагаме на мъничетата.до сега не знаех че има и такива случаи.как от сега нататък ще водя малкия на ваксина ами ако стане нещо.и какви са тези ваксини произведени 1930г какво става в тази държава.тези там горе и в парламента какво правят не виждат ли...те не знаят ли че има съвремена ваксина която могат да въведат.как може да подлагат на такъв риск децата ни.за пореден път се убеждавам че има нещо смахнато в държавата ни. #Cussing out #Cussing out #2gunfire                                                                                        пс.ако темата не е за тук моля да ме извините

# 59
  • Мнения: 3 423
да и аз го гледах и съм в ужас Praynig
Господ да ни пази дечицата  Praynigдруго неможе да се направи Praynig
има риск и от ваксината и от това да не я сложиш
ние уж купуваме хубавата Пентаксим-но малкия направи алергия от нея към яйца,че била на яйчна основа Sadсега като пак трябва да му се бие напрово ми се плаче Praynig

Общи условия

Активация на акаунт