Малък Сечко се зададе , със сняг ли ще ни изненада

  • 6 715
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
Жени, за пръв път ли обръщаш внимание на ноктите ми? Аз винаги ходя лакирана и то най-вече в ярки цветове които въобще нямат нищо общо с общия ми стил на обличане (понякога са в тон с бельото ми  Flutter). .
Мда , за пръв път , ама това с бельото ми хареса ... аз мислех , че не носиш такова  Blush ...шегичка

Айла , честито зъбче и дано не те е тръшнал вирус  ooooh!

Съпружеството ми утре има ЧРД
Черпя ви виртуално с кой каквото си избере
Да ми е жив и здрав и много да ме слуша момчето

# 16
  • Мнения: 4 068
Ето ме и мен.

Първо да кажа добре дошли на фронта на новите момичета! Радвам се, че сте сред нас. Винаги има нужда от свежи попълнения и сили.

На болните-да оздравяват бързо!

На озъбилите се-честито зъбче, а на мама дупе да и е яко тепърва!/от опит го казвам/ Crazy

При бирените кореми ще се наредя и аз и ще спечеля понеже даже не пия бира обаче корем та дрънка значи. Sad

При мен нищо ново. Сесията приключи успешно и най-накрая има малко мир у нас. Чакам бабите на гости тая седмица и съм решила да водя мъжо на дискотека, че ми се танцува та ми плющят ушите. Ами това е. Стискайте палци да ми се усмихнат танците, че имам нужда от разпускане вече.

# 17
  • Мнения: 2 534
Мацки , в момента съм в голяма чуденка
Днес се разбрахме с Владо , че в петък ще ходим на ресторант и след това на дискотека
В последствие се сетих , че по-скоро бих искала да присъствам да шествието" НЕ СТЕ САМИ", отколкото да плюскам някъде
Ох, пак ще се скараме явно , ако бяхме само двамата добре , ама сме на заведение с още една двойка  ooooh!
Всъщност , дреме ми , ясно е къде ще съм

# 18
  • Мнения: 4 068
Аз бих отишла на шествието. Което и ще направя де барабар с мъж и дете. Обаче ти най-добре си знаеш колко ще е сериозно скарването ако промениш плановете. Подхвани го отдалече и кажи, че това е важно нещо и трябва да сме единни и такива разни. Вземете и другата двойка с вас пък после идете на кръчма и диско и готово.

# 19
  • Мнения: 2 534
Сега прочетох темата в Клюкарника
Срам ме е , не мога да повярвам , българите сме единаци , спасяваме се кой как може , жалки сме ...
Може да прочетете темата там , не съм очаквала подобно развитие ...
Както и да е , АЗ ЩЕ БЪДА на шествието , дано да са повече тези , които ще са там

# 20
  • Мнения: 4 068
Не скъм видяла темата. Сега ще ида да чета и да се разочаровам явно.

# 21
  • Мнения: 1 671
Ренци, а от колко часа е шествието в Пловдив?

# 22
  • Мнения: 4 068
Идея си нямам. Просто си мисля, че ще има, защото тръбят, че ще е по всички по-големи градове. До петък ще разбера обаче и задължително ще присъствам.

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте, аз също бих отишла на шествието, но няма да мога - нали ще съм в Банкя.
 Сега да се похваля (ако е за хвалене де...), че вчера съвсем безболезнено се разделих с един зъб, което ми се случва за пръв път, до сега дори за най-малкия кариес така ме боляло, че ми е идело да удуша зъболекаря (то затова и зъбите ми са в тоя вид) та взех много да го харесвам туй зъболекарче, пък и един млад и симпатичен  Flutter Laughing, абе да живечт упойките и зъболекарите които ги използват!

# 24
  • Мнения: 4 068
Зъболекарите са добра инвестиция. Аз защо мислиш си го отглеждам у дома. Пък и млад и красив и....упойки слага. Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Те упойките са най-важното, без тях не го ща! Crossing Arms
 Пък той зъболекаря ако знае кво му мисляяяяяя...... , ич нямаше да е толкова спокоен  Mr. Green  Все му разправям - стига да не боли, няма проблеми за нищо! Mr. Green Мисля, че откакто нямам мъж съвсем съм откачила - напоследък налитам на всичко що мърда и носи предимно панталон, ша взема да си изпата накрая де късмет де Joy

Зъболекарите са добра инвестиция. Аз защо мислиш си го отглеждам у дома. Пък и млад и красив и....упойки слага. Joy Joy Joy Joy Joy

Ааааа, знаем те ние тебе - хитруша си ти, знаеш къде е най-доброто!

 

# 26
  • Мнения: 2 070
Какво да кажа извън инициативите...
Напоследък съм се отдала на филми - за мн кратко време изгледах един след друг - Вавилон /с Брад Пит и пича от И твойта майка също/, Сириана /С Дж.Клуни/, Кървави диаманти /с Лео ди Каприо и един мноого як негър/, От другата страна /пак с Лео и Мат Деймън/, Селестинското пророчество, Анти любов... И разни документални - за ГМО, за Вселената, един за водата, много важен и интересен... Препоръчвам ги всичките горещо - много са добри.

Кво друго - повишиха ми най-накрая срамно ниската заплата. Ще има и бонуси за Великден и като приключи програмата, която координирам, но това ще е към юни-юли. Така че има леко раздвижване. В събота правихме подбор на кадри, защото набираме лектори и супервайзори по програмата и ми беше супер интересно да присъствам на интерютата на психоложката с кандидатките, освен това самото предварително общуване с момичетата е мн интересно, изобщо тази ми част от работата - контакта с екипа, е най-забавен и смислен.

Детето свали температурата още в неделя вечерта - тоест изкара го грипа за 24 часа, явно високата температура си е изиграла ролята. В понеделник вече беше свежа като прасковка и без никакви симптоми за болести. Дано се задържи така.

Надявам се и аз скоро да се запозная на живо с новите членове..  Hug

/много ме е срам - продължавам да отлагам зъболекар и гинеколог, както и да попълня пустото заявление за членство, дайте ми малко зор, побутнете ме така да се каже, поне за последното/

# 27
  • Мнения: 2 070
Мацки, да ви споделя как се пребих днес....

Офиса ни е в мезонет и за всяко отваряне на вратата или правене на кафета се слиза до долу. Така се бях засилила, спънах се и паднах по стълбите, наджасах си главата в стената, имам цицина в ляво на челото, добре, че косата горе-долу я скрива. Ожулих си коляното много жестоко - направо ми увисна кожата, горния и слой, и естествено- скъсах си дънките.

Голяма веселба, изби ме първо на рев и после на смях, но основно се хилих, защото беше супер нелепа цялата ситуация... Блейка.

# 28
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Дес, дано бързо ти мине цицината!

Ренци, я аз да се възползвам от мъжо ти и да те помоля да го питаш той като специалист дали знае някой евтин начин за избелване на зъбите. Аз по принцип съм си за съвсем сериозно избелване, но ако ще- каквото ще да правя няма да мога да си го позволя в следващите поне 6 месеца, а сега нали си оправям зъбите и не ми се ще да се разхождам толкова време с петна по тях. Доктора каза, че за да правим избелване трябва да ми прави пломбите по светли иначе ще останат петна след това. абе сложна работа, а аз искам бели зъби и то веднага! Другия вариант е да не си оправям зъбите, а вместо това да ги избеля и да чакам да окапят.

# 29
  • Мнения: 2 534
Раде , аз четох преди време за едни шини , които се използват в домашни условия
Представлява силикон , който става , като отливка по зъбите , обаче можело да разрани и венците
Струваше около 60 лв , поне така си спомням

Общи условия

Активация на акаунт