Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 533
  • 218
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 178
Момичета пускам темата, старата са я затворили.. първа страница ще оформям, когато дзвера спи

Разградските мами хубави !

 





Ние .....

Аз съм си (irelena) -  15.03.1975г.
Stansi - 29.08.1984г.
Margaret- 21.09.1987 г
mama007 -19.10.1973 г
max_mama - 22.11.1972 г
bubito_ - 07.12.1976 г
titania - 14.12.1975  г
Nani_06 -
icipici1 -28.03.1973 г 





Нашите момченца хубави  


20.01.2006 г. - Вани на мама Nani_06
02.03.2005 г.- Максер на на мама max_mama
01.05.1999 г. - Венелин на мама icipici1
09.06.2006 г. - Даниел на мама bubito_
14.06.2005г. - Владислав на мама titania
13.08.1995 г. - Ивайло на мама mama007
27.08.2005 г. - Владислав на мама Stansi
15.12.1997 г. - Александър на мама bubito_


Нашите принцеси ...

13.02.2002 г. - Йоана на мама Аз съм си (irelena)
19.07.2005 г. - Иванна на мама icipici1
23.09.1996 г. - Ренета на мама titania
26.09.2002 г. - Габи на мама Nani_06
27.09.2005 г. - Ралица на мама mama007
18.12.1992 г. - Десислава на мама max_mama




smile3509       Нашето Албумче 
Потребителското име е: razgrad   photo
Паролата е: 2007 photo









РАЗГРАДСКИ МАМИ И ДЕЧИЦА
         titania, мама на Владислав()
         Stansi, мама на Владислав()
         Аз съм си (irelena), мама на Йоанна (13.02.2002)
         бен, мама на Тео и Ники
         bubito_, мама на
         mama007, мама на Красавицата(27.09.2005г) и  "Отличникът"(13.08.1995г)
         icipici1, мама на Иванна
         Margaret,
         Nani 06,
         max_mama, мама на  Махсер (02.03.2005год) и Десислава (18.12.1992год.)
         na_stela,
         tangeo, мама на Емили и Стефан
         embo,
         RRAIA, мама на Рая (30.09.1999) и Хана (4.5.2006)
         Тоничка, мама на Ивайла
         КОТЕ, мама на Михаил (06.10.2006), сега се подвизава в Разград, надява се скоро във Варна
           
       
Мами оставили сърцата си в Разград и тръгнали по света
       da_bo, живее в полите на Витоша, мама на Борянка и Дарина
       Sonya, живее във Варна, мама на Симонка и Камен
       баба Ягодина, разградска снаха
       Криста, живее във Варна, мама на Мартина
       dizzy, живее в Исперих (но вече май е в Рз ???)
       kemi, живее в Добрич, мама на Вани
       Цеци, живее в София, мама на Елица
       Райчева, живее във Варна, мама на Райчо
       Jivka, живее в Кубрат, мама на Владимир
       daffodil, живее в Бургас, мама на Ния
       Бели Ружи, живее в София, мама на Александър
       Tina82, живее във Варна, мама на Валентин
       mimina75, живее в Шумен, мама на Михаела и на...
       magi, живее в София, мама на ...


PS 1) Поради неясноти относно възрастта на майките, тази информация не е добавена...
     2) Учителките, моля не ме бийте за прЪвУписните грешки

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 18:07 от KOTE

# 1
  • Мнения: 51
Добро утро мамчета и ПРИВЕТ на новата тема!ДОБРЕ ДОШЛИ И ДЪЛБОК ПОКЛОН  на новите мами във форума!Добре е че сме от различни възрастови групи- и с различен житейски опит....!Марги ,много съжалявам за загубата на детенцето ти -приеми и моите съболезнования!  Дано срещата ни скоро се осъществи и тогава съм сигурна ,че още много неща ще научиш за "прекрасните ни АГ лекари .   А сега не плачете много-но до края на седмицата съм на гости на мама и тате с децата/искам и аз да си почина/,а там нямам комп.Ще ви пиша когато се върна от странство. А на Нани 06 бих се представила smile3521       И свиркай по навреме ,че си съпругата на Гальо.

# 2
  • Мнения: 441
nani06 разконспирирана си  hahaha
Момичета много ми харесва заглавието на новата тема  newsm10  newsm51
Мама 007 страхотно е ,че ще пътувате.Приятно изкарване и лек път ти желая   car003. После ще чакаме  smile3509.
icipici1 на мен естественно ще ми е най-тъжно,че няма да се виждаме няколко дни  newsm45.Но поне ще си починеш малко  smile3521,друго си е при мама.
Хайде да отивам да  newsm28  1ironing   food002

# 3
  • Мнения: 535
Titania, ние решихме да излезем, сега е 12 без 10, дано не завали както предния път като реших да изляза. Отиваме до новия театър, а после на пазар. Ще се радвам да се засечем с някои мами. Flutter

# 4
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добър ден милички мои!Как сте днес?Аз съм малко сънлива ,но съм се запасила със кафе и се надявам скоро да се събудя  smile3507 .

КОТЕ как ме изпревари мила не е истина ,ама нищо  bouquet Hug!Хайде следващата тема аз ще я пусна тъкмо ще имам време да я оформя и да събера нужната информация!

# 5
  • Мнения: 441
stansi чак сега видях,че ще излизате.Ама аз и без друго нямаше да успея.Нали сте грипна ваканция и реших да поглезя Рени.Тя обожава палачинки и аз и направих.Но те стават толкова бавно.Не успях дори до детската кухня да отида.Изпратих Рени,ама познайте какъв купон е да правиш палачинки,когато детето ти е като фурия.
Дано следващият път, като излизате да нямам толкова работа и да видя по-рано,какво си писала.
Още ме е яд,че пак не се запознахме.Дано утре времето е хубаво и да излезем  Praynig

# 6
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Това е моята идея за следващата тема .....  ако нещо не ви хареса кажете!!! Simple Smile



Разградските мами хубави !

 





Ние .....

Аз съм си (irelena) -  15.03.1975г.
Stansi - 29.08.1984г.
Margaret- 21.09.1987 г
mama007 -19.10.1973 г
max_mama - 22.11.1972 г
bubito_ - 07.12.1976 г
titania - 14.12.1975  г
Nani_06 -
icipici1 -28.03.1973 г 





Нашите момченца хубави  


20.01.2006 г. - Вани на мама Nani_06
02.03.2005 г.- Максер на на мама max_mama
01.05.1999 г. - Венелин на мама icipici1
09.06.2006 г. - Даниел на мама bubito_
14.06.2005г. - Владислав на мама titania
13.08.1995 г. - Ивайло на мама mama007
27.08.2005 г. - Владислав на мама Stansi
15.12.1997 г. - Александър на мама bubito_


Нашите принцеси ...

13.02.2002 г. - Йоана на мама Аз съм си (irelena)
19.07.2005 г. - Иванна на мама icipici1
23.09.1996 г. - Ренета на мама titania
26.09.2002 г. - Габи на мама Nani_06
27.09.2005 г. - Ралица на мама mama007
18.12.1992 г. - Десислава на мама max_mama




smile3509       Нашето Албумче 
Потребителското име е: razgrad   photo
Паролата е: 2007 photo







п.с.-> още се оформя кажете ми само дали ви харесва като идея и ако имате някакви забележки.И очаквам още имена дати и т.н.   bouquet  bouquet  bouquet




Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 16:06 от Margaret

# 7
  • Мнения: 441
мммммммммммм страхотна е мила.Нямам думи   newsm10 smile3501 newsm51

# 8
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Радвам се че ти харесва titania Simple Smile  Разбирасе ще има още много неща и много още имена ,но просто исках да ви покажа за да знам дали ви харесва!  bouquet    Ако имате някакви предложения ,предпочитания и забележки моля казвайте !   bouquet Heart Eyes Hug

# 9
  • Мнения: 11 524
Ваканцията започна и ето,че не мога да се вредя на компа.Добре,че раздадох малко задачи по математика,че да дойде и моят ред. Twisted Evil Margaretчудесно си се справила!Много ми хареса новата ни тема.  bouquet Ще помоля само за една поправка-Ивайло е роден през 1995г,а не през 2005г.Момичета много се радвам,че разградската тема така се оживи.Приятен ден на всички!

# 10
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Извинявай mama007! ooooh! Hug  bouquet

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Привет,привет на всички.Най-сетне успях и аз да седна пред компа.Голям студ днес.Мами,как изнасяте децата?И с този грип....Ходих до супера,какво да ви кажа половината персонал киха,кашля и придърпва сополи.Само като си представих как навсякъде там бъка от бацили побързах да се изнеса.Абе,много ме е страх,най-вече заради децата.
Мargaret,много хубаво оформено,ще има да се пъча,че съм разградска мама.

# 12
  • Мнения: 256
здравейте от мен мами страшно много се зарадвах като видях темата  Laughing надявам се да я осъществим браво Hug  baby_neutral Joy Partyя

# 13
  • Разград-София
  • Мнения: 273
na_stela я бързо да казваш кога си родена  Joy Crazy за да мога да те запиша всписъка! Simple Smile  Wink

# 14
  • Мнения: 3 219
зДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.ДНЕС ТОЛКОВА РАБОТА,ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕДНА НА кОмпа.Вкъщи има майстори,монтират кухнята и е голяма лудница.Гледам,че не сте си губили времето,а Марги се справила страхотно smile3501 newsm10.

# 15
  • Мнения: 441
После да дадеш фото на новата кухня.
Да ви се похваля,Влади има ново зъбче.
А за статистиката-icipici1 е родена на 28.03.1973 г

# 16
  • Мнения: 535
Аз, да си призная честно, много много не се шашкам за грипа. Той вече си отминава и тази ваканция е малко след дъжд качулка. Влади си го изкарвам без проблеми, давам му само витамин Ц допълнително, а и той яде доста киви и разни други плодове. Надявам се да не се разболее, но и да се разболее, съм сигурна, че бързо ще се оправи Crazy Но не мога да си представя да не го изкарвам в продължение на 2-3 седмици само заради грипа. Той ще пощурее.  #Crazy

# 17
  • Мнения: 3 219
И на Дани днес най-накр rotfImao yesyesая му изби горния зъб.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И на мен,горе в ляво-мъдрец.

# 19
  • Мнения: 3 219
може би помъдряваш??Моите мъдреци избиха   когато бях студентка  І курс,после като бях бременна със Сашо пак бяха тръгнали.Т.е преди 9 години.Добре,че нямам проблеми със зъбите,дори и след двете бременности/поне за сега/ baby_neutral

# 20
  • Мнения: 441
И аз изкарвам малкия почти всеки ден.Само когато има силен вятър пропускаме,а днес заради палачинките ooooh!.И аз му давам плодове всеки ден,а вечер и  малко чесън.Дано не се разболявяме  Praynig

# 21
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ние пък не ядем плодове,то какво ли ядем?Киселото мляко ни е основна храна,от другото само опитва.

# 22
  • Мнения: 11 524
Аз също извеждам всеки ден малката госпожица,без дните в които има мъгла и дъжд.Тези дни обаче не излизаме,защото е много кисела и с температура.Избиват й два зъба едновременно и е голяма мъка. Sad Да избиват вече,че.... #Crazy Няма апетит,а и нощем се събужда често.Аз пък вече втори ден съм на диета и съм освирепяла от глад.bubito честита нова кухня! Laughing

# 23
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Милички мои пожелавам ви приятна вечер!И моля да си оставите данни информация за да мога да оформя темата и да я пуснем като изпишем тази!Много прегрътки и да се пазите от грипа и най-вече дечицата!
Между другото направих и албум за снимчици и сложих две мои там!  bouquet Blush Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 256
здравей титания ние с теб се познаваме на обяд когато се връщах от кухнята срешнах рени и ми каза че правиш палачинки когато прочетох страницата с твоят отговор свързах 2та края  newsm78 бебо от 2 дни не съм го изкарвала много ме е страх да не го хванем има много болни деца и възрастни за сега държим фронта Laughing      информация за маргарет na_stela мама на гошко и антон        за сега чао мили мами прегръщам ви Simple Smile

# 25
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Стела ,а Антон и Гошко кога са родени за да мога да ги впиша и кога е и твоя рожден ден! Аз ви изоставям мили мои за ден два ,но като се върна ще довърша започнатото. Hug  bouquet
И като се върна да намеря много снимки и весели постове и да се пазите  Naughty Hug!!!
Чао чао за сега!

# 26
  • Мнения: 441
Margaret приятно изкарване мила! И макар да казах,че съм против да слагам сники на децата, обещавам да намеря няколко за албумчето.И дано се справя,ако не ще обяснявате как става номера.
na_stela да познаваме се.Рени чак сега ми каза,че сте говорили днес.За първи път чувам-теб да те е страх,че децата ще се разболеят.Ти си най-смелата майка,която познавам с най-закалените дечица.Дано, да са ти живи и здрави.  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 178
Margaret, ако знаех, че ти е такъв мерак да твориш начало на темата, хич нямаше и да я почвам..
оформи си идеята и аз ще я сложа в първия пост..
Ние днес помиткахме из града, беше доста приятно Михаил дремна и сега е в супер настроение

# 28
  • Мнения: 441
Аз се справих!!!  ooooh! Браво на мен-сложих снимки.Нямам моя отделно,затова сложих обща с децата.Хайде мами вие сте сега  Hug

# 29
  • Мнения: 124
Привет момичета и бебета!Аз най-после успях да се впиша.Снощи писах,ама кой да погледне,че нищо не съм изпратила.Сутринта гледам страничката затворена.Естествено през деня време за комп. няма.
Да похваля Котето и Маргото-справяте се чудесно и дветве,може да се редувате.За статистиката аз мама Бен съм родена на 26.04.73г,големият ни малък батко Теодор е на 29.05.2005г.,а Ники е на 07.01.2007г.
За излизане май само ще си мечтая аз,все немога и с двамата едновременно да се организирам.Вчера поне с мъника излязох,а днес -цял ден в къщи.
А пък снимки ще сложа когато имам малко време,че съм отговорник за една бебешка темичка в друг сайт и трябва да се потрудя тази вечер.
За сега лека вечер!

# 30
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здравейте    bouquet
Марги много хубаво си докарала списъка с РД Браво newsm51

Само една малка корекция ще направя Йоанна е с две букви Н и аз не съм Разградска мама а Разградска снаха Mr. Green (Свищовлийка съм, а се намерихме с мъжо в Бургас Joy)

# 31
  • Мнения: 441
Момичета, хайде сложете и вие сминки в албумчето Praynig.Ще умра от люботитство да ви видя,явно в тоя студ няма скоро да се видим лично Sad

# 32
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Момичета, хайде сложете и вие сминки в албумчето Praynig.Ще умра от люботитство да ви видя,явно в тоя студ няма скоро да се видим лично Sad
готово качих снимки - само да предупредя преди да ги разгледате пийнете успокоително и не се плашете  Laughing

# 33
  • Мнения: 441
готово качих снимки - само да предупредя преди да ги разгледате пийнете успокоително и не се плашете  Laughing
И защо,аз не виждам причина за успокоително  newsm78 Супер сте си даже.
Stansi ,защо албумчето с вашите снимки е празно?Не си избрала снимки или аз нещо не права както трябва и затова не ги видях?
na_stela ti skype или друга програма нямаш ли?Може да си пишем и там ,ако искаш.

# 34
  • Мнения: 3 219
къде са тези албумчета,аз съм много заблудена май, и как да си направя мое?
Впрочем и аз съм снаха,иначе съм от Исперих и от къде ли още не...

# 35
  • Мнения: 441
виж предната страница във форума.Там където са рожденните дни на децата ,под тях има надпис албум.Има име и парола с които да влезеш после в албума и да качиш снимки.Ако има още нещо питай

# 36
  • Мнения: 256
здравей маргарет ето информацията стела 7 10 1982г антон 18 02 2002 георги 14 05 2006  Rolling Eyes браво за страницата  Hug хайде за сега чао   bouquet

# 37
  • Мнения: 441
Стели много бързо те изгони мажът ти от кампа.Кажи му да ти купи специално за теб  Grinning

# 38
  • Мнения: 256
всички спят аз ще вляза да видя кой е в чата имаме скайп и ай си кю Laughingтвоите заспаха ли Shocked

# 39
  • Мнения: 441
малкия да,каката не.намери ме в скаипа-addrenalinka

# 40
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
и ние сега заспахме
качих още снимки

# 41
eho i az sum ve4e na kompa Margaret strahotno e album4eto

# 42
titania zdravei zdraveite i na vsi4ki mami

# 43
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здрасти Нани Grinning

# 44
  • Мнения: 441
здравейте   bouquet

# 45
  • Мнения: 3 219
и аз качих снимки с 300 зора,системата все ме отхвърляше

# 46
  • Мнения: 441
bubito_  smile3501  Рени позна сина ти .Нали и тя учи в Левски,виждала го е по коридорите  Grinning

# 47
  • Мнения: 3 219
Брей,тя не спи ли бе!!!

# 48
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
и аз качих снимки с 300 зора,системата все ме отхвърляше
стахотни деца- браво на мама и тати

# 49
  • Мнения: 11 524
Откакто прочетох във форума за откраднатата снимка на онова детенце махнах моите снимки от подписа си.За нашето разградско албумче обаче,ще кача няколко снимки.Само,че няма да е сега,тъй като имаме стотици снимки и ще трябва да поровя из папките за да избера тези на които сме най-неотразими newsm47  newsm03.Разгледах албумчетата,но наистина не видях познати лица,но пък дечицата ви са такива сладу-у-ури. Hug Лека и спокойна на всички! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 01:00 от mama007

# 50
  • Мнения: 3 219
Мерси,мерси,на мен приличат newsm05 Joy
Само аз ли не знам историята с открадната снимка ,дайте линк или малко инфо,че ме хвана бъзето

# 51
  • Мнения: 441
и аз затова махнах снимките от лентичките,но заради общото дело сложих няколко в албума.
bubuto Рени още не спи,но не задълго  Joy
Лека вечер и от нас   bouquet
За снимките май четох тема в клюкарника

# 52
Margi vzeli mi dannite titania kak e va6ta kaka Reni

# 53
  • Мнения: 3 219
 smile3524 smile3524
и аз ще лягам,до утре
Nani 06  Маргито няма да я имам 2 дена

# 54
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
лека и от мен

# 55
prijatni suni6ta bubito Margi puskam ti dannite otnovo Nani o6 _15.05.1981 mama na Vani i Gabi gelajti leka no6t

# 56
  • Мнения: 441
Добро утро!!!Отиваме да  eat и да си изпия кафето   food010. Днес времето май ще е супер.Хайде да видим,кой ще излиза сутринта към центъра  newsm78

# 57
  • Мнения: 3 219
Добро и от мен.Времето май наистина е чудесво,но не знам кога ще успея да изляза.Майсторите имат още работа по кухнята,после ще кача снимки да я видите.Мъжът ми има днес рожден ден,трябва и да му купя подарък,не успях вчера,пък и нямам никакви идеи.Може и сама да изляза с  car003

# 58
  • Мнения: 441
Ти наистина имаш доста работа-този път ти е простено,но следващият.... Joy
Хайде приятно пазаруване и  nbirthday на съпруга ти.

# 59
  • Мнения: 3 219
Нани,кой е най-големия размер на Либеро

# 60
  • Мнения: 535
Хайде който е излизал тази сутрин да каже как е времето,че отвътре изглежда много веторвито и макар да искам разходка, се чудя дали да изляза или не... Бубито, най- големият размер на ЛИБЕРО май е 12-22, а може да има и по- голям Flutter

# 61
  • Мнения: 535
Ние се престрашаваме и тръгваме. Чакаме други безстрашни пред новия театър Blush Heart Eyes

# 62
bubito izvinjavai no 4ak sega sjadam , vsu6tnost Svetlito me uvedomi po skype , da nai golemijat razmer e 12-22kg, abe kakvi kg. e Dani

# 63
  • Мнения: 441
stansi ние с теб все се разминаваме.И аз бях пред новия театър,но по-рано.Ако знаех,че ще излизате щях да мина от там и след кухнята.Влади и без друго заспа по пътя и ще обядва по-късно,можеше поне с теб да се запознаем  Sad

# 64
titania sus men ne gelae6li da se zapoznae6 Simple Smile

# 65
momi4eta izostavjam vi 4e trjabva da hodja da se trudja i kato gledam kakvo e na vun me e strah da izljaza za sega 4ao do dove4ara prijaten i spokoen den

# 66
  • Мнения: 441
ми аз те познавам Nani 06  Joy

# 67
  • Мнения: 441
http://rozali.com/fruit.php ето още един полезен сайт.Мисля,че на привържениците на плодове и зеленчуци ще има хареса.Ако попаднете на подобен сайт, моля дайте линк за него   bouquet.

# 68
  • Мнения: 535
Титаниа, благодаря.Наистина сме се разминали, но ние не се ограничаваме много с времето и не се съобразяваме с нищо, защото не вземаме храна от кухнята. Та, затова сме се разминали. НО може ако искаш утре да се разберем нещо Flutter Благодаря за сайта  bouquet

# 69
  • Мнения: 535
Ирелена, сега те видях и веднага се сетих, че съм те виждала в Актавис, ами ти си в групата по английски на колежката Мария Жекова Joy hahaha Аз водя курса по английски на Актавис на групата в голямата заседателна зала, виждаме се всеки понеделник, сряда и петък bowuu

# 70
  • Мнения: 5 178
Stansi, aз пък не те познавам, ти да не си разградска снаха само...
виж Мария Жекова я познавам, още от времето когато не беше Жекова, а Дечева  Joy
Бубе, ти не шофираш ли един червен МАГ на меченца...
Най-отличителните ми черти е голямо дупе, черно яке, вечно рошава и шофираща МАГ принцес в бежово и синьо.. ако някой ме разпознае да свирка

# 71
  • Мнения: 3 219
Да ,КОТЕ,сега шофирам МАГ  НА МЕЧЕНЦА,а иначе една червена Хонда newsm01
Абе що не мога да се сетя за твойта,модела  ти Ролл ли е или като моята

# 72
  • Мнения: 256
леле майчета как духа ходих да си прибера издуханият от вятъра чаршаф  hahaha бебо заспа и гледам да използвам докато спи да седна на компа днес излязахме за малко и за бързо защото баткото го оставих сам не искаше да дойде с нас хайде за сега чао   bouquet  bouquet  bouquet Embarassed

# 73
  • Мнения: 5 178
Обикновения Принцес...
В предния пост е проличала пълната ми неграмотност, даже като циганите и родаТА и числото бъркам

# 74
  • Мнения: 441
stansi утре най-вероятно няма да можем да се видим.Днес дадох обувките на Рени да ги ремонтират и утре трябва да ги взема.После ще ходя до Високите блокове,майка ми работи там в тотото и ми поръчва мляко.И него трябва да взема.После и до кухнята за храната на малкия...Незнам как ще успея.Дано не е много студено  Praynig.
irelena ти ли работиш в Актавис?Аз работя в Биовет,но в производството  Sick.Само като се сетя,че скоро трябва да се връщам на работа...ужас.Ама в нашия град къде да си намеря друга работа  newsm78

# 75
  • Мнения: 535
Titania, и аз не знам дали ще успея утре, но ми се иска да изляза. Бубито, сети ли се коя съм аз? Видяхме се до новия театър, беше самичка. Още като те видях и се сетих,че си колежка от химията, Виктор преподаваше там немски JoyАма то тук само познати лица виждам. Нищо чудно да се окаже, че и с другите се познаваме отнякъде. КОТЕ, аз съм си разградчанка, а мъжот и той. Мария я познавам, защото е колежка, а и водим и курсове, та затова bowuuИма ли някой без снимки в галерията? Ние караме Чиполино ВИП БЕБЕ  bouquet Не е най- доброто, но върши чудесна работа вече година Crazy

# 76
  • Мнения: 5 178
И аз се записах в галерията, но за да видите снимките трябва да влезете на сайта, защото не са публични
Сложих и снимки с таткото, може някой да го познава Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 219
Да Станси,аз затова те и питах дали Виктор ти е мъж.Коте,как да видя снимките,че не съм много  веща в занаята newsm78

# 78
  • Мнения: 5 178
влез с потребител razgrad и парола 2007

# 79
  • Мнения: 3 219
да, успях още преди да пишеш.Коте,че аз оня ден те видях ,другия път да ми се обадиш Laughing

# 80
  • Мнения: 3 219
Ау,  не мога да вляза във форума сума ти време #2gunfire

# 81
  • Мнения: 441
Ау,  не мога да вляза във форума сума ти време #2gunfire
i az  #2gunfire

# 82
  • Мнения: 11 524
Ей,тоя форум днес съвсем се сбъгяса smile3515 .Не мога да постна нищо-вече 5-6 пъти ме изхвърля.Не знам как беше надолу,но тук в "Орел"имаше ужасен вятър.Излязох набързо до кухнята и до магазина,ама направо щеше да ме издуха тоя вятър.снощи подбрах няколко снимки,но не знам дали ще успея да ги кача днес.Stansi ама вас съм ви виждала на пазарчето.Запомнила съм ви,защото ходите винаги комплект. Laughing

# 83
  • Мнения: 11 524
Имате снимки и от мен. Laughing КОТЕ разгледах и твоите,но се оказа,че и вас не ви познавам.Надявам се,че и това да стане някой ден-на една хубава форумска среща например.  bigdance2

# 84
  • Мнения: 535
mama007, ами ние винаги сме си комплект LaughingНали нашият тати е със свободна професия и за да се разтъпче ВИНАГИ го вземаме с нас Mr. GreenА ние сигурно също сме ви виждали, но без снимки няма как да се сетя Tired

# 85
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейтe.Момичета,нищо не можем да направим със снимките.Нещо не става.

# 86
  • Мнения: 256
титания защо не ми отговаряш на скайпа Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 441
извинявай Стели,но Рени беше на компа с нейното име.

# 88
zdraveite nubavi mami razgradski ;Stansi ti i Viktor da ne bi da ste zavur6ili ezikovata,4e ste mi mnogo poznati i ako ne se luga e to4no ot tam

# 89
  • Мнения: 441
Здрасти Nani 06 приключи ли днес с работата?

# 90
  • Мнения: 3 219
и от мен добър вечер

# 91
  • Мнения: 3 219
max-mama,пак пробвай със снимките,и при мен не стана от първия път,наложи се втори път да качвам newsm78
Нани,що пишеш на латиница,не дават

# 92
zdraveite; da priklu4ih i mnogo namruznah a do zapznanstvoto po gore be6e 6ega

# 93
защтото ми е по лесно така какво правите;бубито честит рожден ден на вашия татко да ви е жив и здав

# 94
за нашите снимки ще почакате понеже съм начинаеща

# 95
# 96
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Моля,някоя мама да обясни подробно как става номера със снимките.Бубито,познавам те,и ти ме знаеш,но сега не ми се обяснява откъде.Да се надявам,че ще стане номера.

# 97
  • Мнения: 441
влез в албумчето.Горе има надпис вход,даваш на него и пишеш името и паролата.След това има опция създай албум.Ако има нещо питай

# 98
  • Мнения: 441
Лека вечер момичета   bouquet

# 99
  • Мнения: 535
Здравей, титаниа,
ние тъкмо се напразнувахме на ТРИФОН и сега се прибираме. Бубито, кога си ме питала за Виктор, че не успях да го намеря. Както и да е. Много се радвам,че има толкова мами от РЗ. А кога се регистрирахте? Аз лично съм регистрирана ноември 2005 година Crazy

# 100
лека нощ хубави мами ние с нашия тати отиваме да спим   bath1 smile3524 luvbed приятни сънища  на всички

# 101
  • Мнения: 3 219
Станси,  питах те за Виктор в предната/заключена/ тема  ,мисля някъде към края newsm78.Тогава навързах нещата.
Нани,мерси за поздравленията,рожденика обаче се е приспал.Ще празнуваме в събота с приятели.Дано успея да почистя до тогава след майсторите,пък и нали сме в нова къща-все подреждам.Направо сили нямам вече

# 102
  • Мнения: 11 524
Момичета,лека нощ и от мен!Stansi аз съм регистрирана от 8.03.2006г Laughing

# 103
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Мамчета,ама аз ви познавам повечето Joy . И ние си сложихме албумчето.Лека.....

# 104
  • Добрич
  • Мнения: 958
Здравейте всички Разградски мами  Hug
Аз съм обявена за "тръгнала по света", ама не съм толкова далеч  Wink Ей ме на, тук съм. Радвам се, че се раздвижи така Разградската тема  Hug
За списъка - аз съм родена на 30.07.1974 г., а Вани е на 27.06.2005 г.  Simple Smile
Това е засега от мен.
Лека нощ на всички  Simple Smile

# 105
  • Мнения: 535
Мале, каква компанийка се събрахме Party Прочетох някъде, че една от мамите е роднина на Радка Стоянова. Имам познат, който е нейн племенник, казва се Ивайло, но за съжаление, не се сещам каква точно му се пада... май вуйна. Та, сигурно се познавате де newsm78

# 106
  • Мнения: 441
Добро утро!!! Пак ли аз съм първа  hahaha
Признавам без бой-аз писах,че сме роднини с Радка Стоянова.Но не аз ,а свекърва ми.Някакви братовчетки са и аз незнам точно.

# 107
  • Мнения: 11 524
Ей,цял следобед не мога да вляза във форума. Close Здравейте и от мен. Laughing bubito вчера забравих да пиша за откраднатата снимка.Имаше тема в Клюкарника от една чужбинска мама.Сложила си снимка на детенцето за аватар,а някакъв младеж я използвал по-късно в своя сайт-някакъв тинейджърски.Тя беше доста разтревожена,но нещата се оправиха накрая.Писала му и той махнал снимката.След това на нейно място в неговият сайт имаше подобна на снимката рисунка на момченце,което говори по телефона.Това е историята.

# 108
  • Мнения: 11 524
max-mama ама ние се познаваме наистина! Laughing Сега разбрах и откъде идва ника ти. Wink

# 109
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте.И аз цял следобед не можах да вляза във форума.Но ето ме тук за малко.mama007,разбира се,че се познаваме.Покрай Макси,който нежно флиртуваше с твоята малка принцеса.

# 110
  • Мнения: 441
Здравейте.И аз цял следобед не можах да вляза във форума.
И аз така  newsm78.Ей,изпалщиха се ,че станахме много ли  hahaha.
Сега гледах албумчето.Никого не познавам,но пък мисля,че нашите деца са най-хубавите  Hug

# 111
  • Мнения: 441
Някой може ли да ми каже как да сменя името на албумчето с моите снимки.Марги го беше направила вече и аз мислех,че всички ще сложите там снимките на децата.А нашите в другото албумче.Но като гледам всички си направихте отделни албуми.Не,че има нещо лошо.Явно пак не съм разбрала,какво точно да правя  Embarassed

# 112
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ха добър вечер!Аз се върнааах  Simple Smile Heart Eyes  newsm44   Кака сте милички мои!Много се радвам че съм сред вас Simple Smile   Днес е имало профилактика на бг-мама!!!и за това неможе цял ден да се прави нищо!
Хайде после пак ще пиша отивам да прочета всиииииччко което сте изписали!!! Hug Hug newsm51

# 113
Здравейте,хубави мами.Как сте?Марги,здравей и на теб!Днес времето беше пак студено.Някоя мама излизалали е?Не че аз съм излизала,но пък бях да се трудя

# 114
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здравейте:)
Станси-разкри ме Simple Smile
В понеделник ме няма , но във сряда ще пием кафе нали? (преди курса)

# 115
  • Мнения: 535
Elenka,че как няма да те позная CrazyДнес мъжът ми и свекървата излязоха на разходка, а аз бях на работа. Общо взето казаха, че имало познати лица, но никой от тях не познавали, тоест познават малкия(може би край майка ми, която гледа Влади), но не и таткото и другата баба. Много объркана ситуацията, но както и да е. Ако сте ни виждали, обаждайте се Flutter

# 116
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добре завърнала се Марги Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

# 117
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Станси, че то ние и в едно такси сме се возили бре hahaha hahaha hahaha hahaha

# 118
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Аз съм си - Благодаря мила !Добре заварили!Я сега бързо да се похвалите всички с по нещо!

Аз да ви се похваля - снощи така натоварих каруцата  ooooh! ooooh! ooooh!,ама ужас ви казвам!НЯМА ДА ПИЯ ВЕЧЕ! Wine Glass Drunk! Sick Sick ooooh! Crazy Иначе си изкарах хубаво ,бях на гости на кръсниците ни! Simple Smile Едни хора ,едни песни мале мале  newsm68 newsm44 newsm68.....

# 119
  • Мнения: 441
hahaha  hahaha  hahaha Това съм го чувала и от други хора,но.....
Ние излизахме днес с icipici1 както винаги  Joy
Иначе при нас няма нищо ново и няма с какво да се похвалим  Confused

# 120
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Марги не се заричай (за пиенето де), че аз след всеки купон това повтарям Joy Joy Joy
 

# 121
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Абе милички и аз да ви кажа честно го казвам това всеки път след като се опопим ,ама после пак  cheers Drunk beer Wine Glass    и пак сме осмъртени! Та..... как няма нищо ново ...?!?

еййй  ooooh! smile3538 doh   я аз да видя кой е сложил снимки и кой не!!! Hug  bouquet

между другото съм подготвила следващата тема .....ама няма да ви издам и трохичка докато не изпишете тази   smile3534 smile3534 smile3534

# 122
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Цитат
между другото съм подготвила следващата тема .....ама няма да ви издам и трохичка докато не изпишете тази     


ни тъй срам Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
ся няма да заспя дорде не изпиша още10 страници

# 123
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ами аз защо ви карам да се похвалите с по нещо за да можем да я изпишем  smile3534 smile3534 smile3508

# 124
  • Мнения: 535
Mameta, утре какво го дават времето, та да знам кога да излезем,д али ще се излиза и дали ще има срещички Mr. GreenАз съм свободна и много искам да се запозная с някоя от вас. За инфо- ставаме към 9 и до към 10 вече сме закусили, сменили сме си памперсите hahahaИ сме готови за разходка. Докато се натуткаме става към 10 и 30 или 11. И после направо пред новия театър Heart EyesТака, че да знаете къде да ни търсите Sunglasses

# 125
  • Мнения: 441
Mameta, утре какво го дават времето, та да знам кога да излезем,д али ще се излиза и дали ще има срещички Mr. GreenАз съм свободна и много искам да се запозная с някоя от вас. За инфо- ставаме към 9 и до към 10 вече сме закусили, сменили сме си памперсите hahahaИ сме готови за разходка. Докато се натуткаме става към 10 и 30 или 11. И после направо пред новия театър Heart EyesТака, че да знаете къде да ни търсите Sunglasses
   Praynig дано времето е хубаво и ние ще дойдем.

# 126
  • Мнения: 441
дават го 5 градуса и сняг,но за мен е по-важно да няма силен вятър

# 127
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Еххххх! Тази вечер не ми харесвате! Много сте мълчеливи!!!Хъч ви няма! Сега остава да си приказвам сама ! tooth tooth  Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 22:48 от Margaret

# 128
  • Мнения: 124
НАЙ-ПОСЛЕ И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА!Естествено ще си говоря сама,ама то и без това аз вече така правя Simple SmileАми ние     днес излизахме.Даже два пъти-сутринта излиязохме,но то пък заваля и направихме кратка разходка до новия магазин,следобяд ходихме до полянката(така викам на градинката пред театъра),после на л'лките зад яслите.Утре ако времето е хубаво и ако нашия тати се съгласи ще излезем,но аз сама с двамата просто е невъзможно да изляза.Ако знаете как ми писна вече това положение.Искам да са минали поне 2 месеца от проклетата операция и да мога сама да си гледам децата.
Сега ще се пробвам да сложа снимки на мъжете в живота ми!

# 129
  • Мнения: 535
Margaret, ти за какво искаш да си говорим. Я да видим кой какво е пил по време на бременността си, аз само фолиева киселина, а вие?

# 130
Марги,какво ново при теб освен,че сте се натоварили  Simple Smile

# 131
  • Мнения: 441
ох,аз какво ли не пих през вторта бременност-фолиева киселина,магнерот,който после смених с магнерич.И инжекции ми биха в болницата.Абе кошмар.На никого не пожелавам такава бременност.

# 132
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Nani 06 -ама натоварване да ти види окото ,сега чак се пооправих.Иначе нищо ново - в понеделник съм в разград за направление (тръгвам по мъките-изследвания,горене на ранички ,лечение на инфекции и така ... )
Stansi- ами за каквото ви е интересно!!Не ви карам насила!Аз казах че и сама мога да си говоря  hahaha hahaha hahaha !
Аз пиех фолиева и витамини Флавит!

# 133
  • Мнения: 441
na_stela къде си  newsm78?Хайде, включи се да видим как си се справила с линийките.

# 134
  • Мнения: 535
Марго, а ти какво работиш? И в Разград ли живееш? Аз съм минавала няколко пъти през Сеново, но главно заради скалите за катерене, близо до Сеново. Мъжът ми е алпинист,че затова Crazy

# 135
Аз също съм пила фолиева киселина,понеже ми откриха кисти и от там и с нередовна менстроация.След това ме изкараха и стерилна,но въпреки това аз трябваше да продължа да пия куп  лекарства+фолиева киселина.След един мес. закьснение д-р....... останови ,че сьм бремена newsm78 newsm12

# 136
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Stansi  - в момента нищо не работя! Живеем със съпруга ми в Сеново в момента (но скоро ще се местим в Русе)!Много е заплетена нашата!Аз съм си родом  от Сеново,до преди година живеех в Разград в Орел с майка ми и баща ми  и така!

Стелеееее ,Стеленцее хайде покажи се!

# 137
  • Мнения: 11 524
А-а-а Марги се е завърнала. Laughing Дай поне един джокер за новата тема. Sunglasses Ние днес не сме излизали.Моята госпожица си проспа младините и когато се събуди навън вече беше тъмно. Crazy Ей,ама голяма компания се събрахме. Party

# 138
  • Мнения: 441
nani06 защо не казваш името на доктора,той ли ти каза преди това,че си стерилна.И това преди Габи ли беше  newsm78.Стели май я няма а?Малкия да не е заспал още  newsm78

# 139
  • Разград-София
  • Мнения: 273
mama007 - джокер няма!Изпишете тази и ще видите новата!!! Simple Smile  smile3534 smile3534 smile3534   !И как ще си проспало младините детето!Оставиго да спи като му се спи!Ти се радвай че спи! hahaha Joy

# 140
  • Мнения: 11 524
Stansi  - в момента нищо не работя! Живеем със съпруга ми в Сеново в момента (но скоро ще се местим в Русе)!Много е заплетена нашата!
Ама да не вземеш да ни изоставиш сега и да отидеш да пускаш хубави теми на русенските мами. Crossing Arms

# 141
  • Мнения: 441
Иии....Марги кажи поне малко де.Как ще заспим тази вечер?

# 142
  • Мнения: 11 524
бен мъжът ти ми изглежда познат.Да не е работил в "Диамант" на времето?

# 143
  • Мнения: 124
Успях да си сложа малко снимки,естествено мои нямам и затова ще се ороентирате по мъжете

# 144
  • Мнения: 124
Да работил е.

# 145
  • Мнения: 441
Успях да си сложа малко снимки,естествено мои нямам и затова ще се ороентирате по мъжете
Аз вече ги разгледах,не че днес не се видяхме  Joy

# 146
Марги , попринцип рани4ка недеи да гориш,а лекуваи инфекцията.Като из4езне те4енито/инфекцията/ ще из4езне и рани4ката  smile3521

# 147
  • Разград-София
  • Мнения: 273
mama007 - как бее!Няма!Мене пъпа ми е хвърлен при вас!Аз много си ви обичкам и няма да ви изоставя!!!  Hug  bouquet
titania-ако продължавате така да пишете утре сутринта ще ви зарадвам с новата тема! Ама сега няма да издам нищооо  Crossing Arms smile3505 smile3505 smile3534 smile3534 smile3534

Между другото гледах снимките  newsm44 newsm68   - ама много сте ми хубавички всички!Направо ми напълнихте сърчицето! newsm51 smile3525 txtloves

# 148
  • Мнения: 124
дори и да отиде в Русе,Марго ще остави сърцето си тук.Марго,извинявай,че бъркам в раната обаче ти в Разград ли ще се лекуваш?

# 149
  • Мнения: 441
Ми то аз вече се чудя какво да пиша.Само и само да почнем другата тема.Направо няма да спя от любопитство.

# 150
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Nani 06 - да ти кажа аз  не съм много компетентна по тези въпроси и затова ще ходя на лекар в Русе!На тия убийци в Разград няма да се доверя втори път!Преди две години и на мене Матеев ми каза че ще остана без деца ,ама.....   Така че ще видим какво ще кажат в Русе!

# 151
  • Мнения: 124
Това за раничката не го бях чувала.Момичета,я кажете ако някой знае колко време мога да изхвърлям комци от секциото.

# 152
  • Мнения: 124
Марго,къде в Русе ще ходиш,т.е. при кого.Мога да ти препоръчам д-р Шишкова.Много е добра.

# 153
  • Разград-София
  • Мнения: 273
бен аз до колкото знам месец -месец и половина!!!Зависи от много неща!

# 154
  • Мнения: 441
И icipici e с отрицателна кръвна група,но има две деца.Не ги слушай най-добре се прегледай в Русе.Сестра ми имаше няколко спонтанни аборта в 5-6 месец.При последната отиде в Русе и е много доволна.Сега имам чудесен племенник на 9 години

# 155
  • Разград-София
  • Мнения: 273
бен- за Шишкова знам че е добра.Има една кабинета й е зад съдебната ,но и забравих името -при нея мисля да си запазя час ,но ако няма скоро ,ще отида при Шишкова!

# 156
  • Мнения: 256
добър вечер мами гледахте ли слави браво на победителя аз бях за него титания много ти благодаря за инструкцията успях да я направя  smile3501ще се поровя още малко atwork че след няколко часа  breastfeeding тъкмо когато  smile3524 лека и спокойна нощ smile3521

# 157
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ей наистина -някой гледа ли слави???Кой е победителя?!?!?!

# 158
  • Мнения: 124
Аз също ще използвам,че момчетата заспаха и ще полегна и аз.Лека нощ!

# 159
  • Разград-София
  • Мнения: 273
бен ,Стеле- Лека нощ! И сладки сънища!!!  Hug

# 160
  • Мнения: 441
Стели  smile3501,значи успя с лентичките.Хайде утре и снимки ще ти кажа как да качиш.
За Славито-да гледах го.Победи фаворита на дъщеря ми.Аз харесвах повече Кирил,но и Метин беше много добър.
Аз ще ви изоставям вече(за днес де).Хайде лека и спокойна вечер и без запои  hahaha

# 161
titania,след Габи имам спонтанен аборт поради немьрлива лекарска грешка и след това ми казаха 4е сьм стерилна;д-р Андреев ми постави тази диагноза

# 162
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Титания Лека нощ миличка!!!
Хайде и аз ще ви оставя да си починете ,а пък утре ще постна новата тема!! Hug Hug Hug


Nani 06- само с него не съм се сблъсквала ама и неискам!!!АКо имам възможност бих се лекувала и в Варна!!!По далече от тези некъдърници!!!

# 163
Вьв Варна,но при д-р Яков в Маи4ин дом ,Вани го родих при него сьс секцио; лека нощ на вси4ки

# 164
  • Мнения: 535
Мале, вие направо ми скрихте топката CrazyКак бързо пишете само Hug Аз тъкмо разглеждам една тема за ината на двегодишните и ще се радвам да споделите малко опит Tiredе нашето гардже уж добричко, ама прави пак на инат. Обича да слага дърва в камината и прави напук на татко си. Аз засега нямам проблеми с него, но татито ни доста му се кара и му пляска ръцете като прави бели ooooh!При вас мами как е? Искам да питам и за градина- в кои градини ходят децата ви, кои са по еднонационални BlushНещо градината в Орел не ми вдъхва доверие Sick ooooh!

# 165
  • Мнения: 256
добро утро мами събудиха ме в 6ч човекат не го интерисува че на теб   ти се спи сигурно и вашите бебета стават рано отивам да си изпия  kaffeetrmker_2 докато още кротко обикаля с  проходилката в 8и30 ще закусва и така нататък хайде до скоро newsm47

# 166
  • Мнения: 256
станси баткото ходи в дг васил левски до младешкия дом е на мен ми е блиско и за това доволна съм за сега нямам забелешки и възражения и госпожите ме харесват защото не съм конфлектна ине хленча за щяло и не щяло довална съм си от градината но когато направи 1ги2м го дадох на ясла там до позара кадето вземаме храната изключителносъм доволна без забелешки и бебо като направи 1г мисля да го дам зависи от обстоятелствата smile3525

# 167
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добро утро
Брех вие снощи доста сте бобъбрили - бравос smile3501
 аз също имах някаква инфекция-излекува ми я ДАвидков от Варна (тукашните 4 години все ми казваха , че нищо ми няма а аз все имах обилно течение)
Аз днес до центъра няма да мога да стигна -къщата е с краката на горе и ще чистя, а после мисля леко да по уча , че ще имаме тест по английски и трябва да се представя добре та да не излагам Станси Joy Joy Joy

# 168
  • Мнения: 441
Браво,браво трябва да се учи Wink
За градините най-добри са ,,Левски''-за която е писала Стели и ,,Приказка''-до парка.Рени ходеше в нея.Смятам и Влади да го заведа там.Госпожите за съжаление няма да са същите,но и за тези ,които ще поемат първа група ми казаха,че са добри.Друга градина, за която съм чувала,че е хубава е тази до ,,Вапцаров''.Тя не е точно до училището,но не се сещам как се казва.

# 169
  • Мнения: 124
Добро утро!Аз се включвам само да кажа,че смятаме към 10.30 да излезем.Ще бъда с тримата си мъже.Ако чуете ядосана майка да вика :Тео моля те не там,да знаете,че съм аз.

# 170
  • Мнения: 441
Бени,къде ще ходите.Аз мисля пред театъра.Други ще излизат ли днес?

# 171
  • Мнения: 535
Добро утро!
 И ние сме готови и даже излизаме на разходка. Времето изглежда ще е хубаво и ще се възползваме максимално. Ще сме до новия театър и по центъра, пък дано да се видим Simple Smile

# 172
  • Мнения: 441
Хубава срещичка си направихме.Децата си поиграха.Stansi ще чакаме снимките.Дано следващият път се включат и другите майчета  Hug

# 173
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 и аз чакам снимки
радвам се че е било хубаво
дано другия път да можем иние да дойдем

# 174
  • Мнения: 256
здр те тъкмо се наобядваха децата и гошо заспа и аз ще започвам да newsm78 какво да  cook докатого измисля ще си направя 1  food010 за сега това е чао  smile3521

# 175
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте и от мен.И ние днес излизахме,но из пазара в Орел.Относно градините-за тази до Младежкия дом поскоро чух от вътрешен човек,че изобщо не се грижели за децата както трябва.Групи,имена не е казвал.Купихме си жилище точно до тази градина и мислех там да дам


моя малък мАж,но май ще се запишем в Приказка.Още не съм ориентирана,засега в къщи.
Аз ще готвя телешки кюфтета във фурна,картофи с гъби в микровълновата,десерта по късно ще го измисля.

# 176
  • Мнения: 535
ЗДравейте,
ей сега смъквам снимките и започвам качването на най- добрите. Голяма игра падна днес, но Влади още не е заспал, сега се мъчим да го приспим ooooh!

# 177
  • Мнения: 441
max-mama дай рецепта и за двете ястия.Звучи вкусно.
А Влади едва успях да го нахраня.По принцип не го слагам веднага да спи след храна,но много му се спеше.Рени се изкъпа и сега пише домашни  Sick
А за градините,май зависи и на какви госпожи ще попаднат децата  newsm78

# 178
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Кюфтетата-телешка кайма,готова смес от подправки за кюфтета,1яйце.И това на кюфтета в намаслена тава в загрята фурна.Не е нужно да се обръщат.
Гарнитура-картофи се обелват и нарязват на не много малки парчета,гъбите-на филийки,1-2гъбени бульона се натрошават върху картофите и гъбите,малко зехтин и под капак в микровълнова за около 20-30мин на МАХ.
Напоследък все приготвям ястия по рецепти от готварския форум.Страхотни са.

# 179
  • Мнения: 441
Благодаря!Задължително ще ги направя.И в готварския ще видя ,може още нещо да си харесам.Сега съм се запалила по здравословното хранене и ще разгледам за такива рецепти.

# 180
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ние също предпочитаме по-здравословните храни,но не винаги спазваме правилата,освен едно -не пържа.

# 181
  • Мнения: 441
И ние сме така.Никога не пържа ,защото Рени я боли стомаха после.Много рядко си позволяваме пържени картофки.

# 182
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Току що набързо направих преглед на здравословните рецепти.Само тях не бях разгледала.Има много хубави,ще почна и от там да готвя.

# 183
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
аз в момента пека - свинско месо+пилешки плешки с лук, мед,сметана и вино Mr. Green Стават трепач.
Гарнитурата ще е ориз със зеленчуци ,  а десерта печена тиква с мед

# 184
  • Мнения: 11 524
Момичета здравейте и от мен! Laughing Надявам се някой път да успея и аз дойда до новият театър,за да се видим.Ние за сега се разхождаме в квартала.Аз също черпя идеи за готвене от Готварския.Най-редовно следя постовете на Leo,Pep-4o,Marabu,Natalyna и Джемма.В интерес на истината обаче не съм разглеждала още здравословните рецепти.

# 185
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Аз много често правя за десерт млечен крем с бисквити и негови варианти-карамелов,с нес кафе,с плодове.Става супер.

# 186
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета,моят малък готвач се събуди,отиваме да готвим.После пак ще се включа,засега ЧАО.

# 187
  • Мнения: 3 219
Здравейте,мами!Два дена ме няма,а вие сте изписали темата вече.Да ви се оплача-имахме някакви вируси из компа,няма нет,няма форум. #2gunfireНосихме го да го . лекуват , е добре,че вече мога да си побъбря с вас.Някои саходили на разходки,пък аз тука шетам и готвя,че ще имаме гости довечера.
Дани има малка температура и ме съмнява,че е от зъбите.
И да ви питам нещо :някой случайно да продава излишна запазена проходилка newsm78
Приятелка преди време ми беше предложила нейната,но аз по принцип никак не съм привърженик на паяците/баткото си проходи сам/ и и отказах.Но това малкото чудо все  иска да стои право и някой да го води за ръце.Оказа се обаче сега,че я  е подарила.И сега търсим.аАко някой има някаква идея да пише.В краен случай ще купувам нова,но предпочитам с разликата да му купя нущо друго

# 188
  • Мнения: 441
ако искаш ще ти дам проходилка.Само трябва да си купите 1 колело,казаха ми че тия за фотиойлите(къде е ермалък незнам) стават.Пари не искам и без друго само ми пречи

# 189
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ако искаш ще ти дам проходилка.Само трябва да си купите 1 колело,казаха ми че тия за фотиойлите(къде е ермалък незнам) стават.Пари не искам и без друго само ми пречи
ако пишеш на фонетична "Ь" се намира при "Х"-а

# 190
  • Мнения: 3 219
Ще питам моя дали може да намери колелце ,и да я поправи/нали е майстор в крайна сметка/.Ер малкия при мен е на латинско А hahahaаз пиша на БГ

# 191
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ще питам моя дали може да намери колелце ,и да я поправи/нали е майстор в крайна сметка/.Ер малкия при мен е на латинско А hahahaаз пиша на БГ
тъкмо това щях да пиша , че на БГ е там Joy

# 192
  • Мнения: 441
 ooooh! (ь) голям зор беше.Аз по принцип пиша на латиница,но заради форума ползвам кирилицата и някой букви не мога да ги намеря.

# 193
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
майкоууууууууууууууу забравих месото............
ма съм фитка заспала

# 194
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
уф без малко да почна да готвя нещо друго
 ама така е кат се заплеснах по форума.......добре , че поне навреме се сетих че щеше да има smile3511

# 195
  • Мнения: 441
майкоууууууууууууууу забравих месото............
ма съм фитка заспала
smile3532 За второто трябва да питаме мажо ти.

# 196
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
о той ще потвърди smile3521 smile3521
 щом и боба му изгорих веднъж.........

# 197
  • Мнения: 3 219
Титания ,ей сега говорих с моя,ще я оправи вероятно.Колелцето пластмасово ли е,щото ей сега ще смъкна едно от табуретката Joy.Ще черпя ако  стане работата.Кога мога да я взема?

# 198
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ето ме пак.Вече съм готова с вечерята.

# 199
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ето ме пак.Вече съм готова с вечерята.

браво - аз сега пека десерта

# 200
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Седнала съм пред компа,мойте може и да се простят с десерта.Има малко сладкиш от предния ден.

# 201
  • Мнения: 441
къпахме Влади ,затова изчезнах.Проходилката е със пластмасови колелца,но тези от табуретката трябва да станат.Вземете я ,когато ви е удобно.В къщи сме.

# 202
  • Разград-София
  • Мнения: 273
ХА добър вечер!!! Как сте милички!!!  newsm51
Гледам хич не сте пислаи!!!Май и тази вечер няма да имаме нова тема  smile3533 smile3534

# 203
  • Мнения: 441
Недей така бе Марги.Още една безсънна нощ от любопитство ли?

# 204
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Titania Ако се напънем тая вечер ида изпишем 4-ри страници може и да имаме нова тема  Joy Joy Joy Crazy

# 205
  • Мнения: 441
е,ако зависи от мен изписваме ги за 2 часа даже.Ама сега ще храня малкия,така,че свободните в момента да се заемат с писането  Joy

# 206
  • Мнения: 535
А аз вече цял ден се опитвам да кача снимките, ама не smile3511

# 207
  • Мнения: 441
проблем ли има?Аз видях,че си качила 3 снимки и тъкмо се чудех само те ли са сполучливи  newsm78

# 208
  • Мнения: 535
Ох, аз съм с БТК, но нещо много се бъгва интернета. Намалих снимките по размер та да мога да ги кача и имам известен успех Crazy

# 209
  • Мнения: 441
 smile3501, когато успееш кажи.Много искам да ги разгледам.

# 210
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
айде бе Марги издай поне една думичка от новата темичка newsm03 newsm03 newsm03

# 211
  • Мнения: 124
Добър вечер мами!Аз съм наготвила,даже нахранила домучадието.Сега идва ред на банята.Ако заспят лесно диваците ще пиша.

# 212
  • Мнения: 535
Е, приключих с качването. Радвайте се, и ако имате забележки, ви прехвърлям на Виктор Crazy
http://www.snimka.bg/profile.php

# 213
  • Мнения: 124
Аз забележки нямам,но имам въпросчета относно намалянето на размерите.Ама когато съм по-свободна.

# 214
  • Мнения: 441
И аз нямам забележки.То това и оставаше.Днес се запознахме и вече забележки  Joy .
Даже вече си смъкнах няколко снимки  Hug .Благодаря на фотограха и на Станси за търпението да ги сложи в албумчето   bouquet

# 215
  • Мнения: 256
добър вечер едва сега успях да се добера до компа бая сте  писали  smile3501 дано утре маргарет сподели с нас за темата  newsm12 след малко отивам да гледам горещо лека нощ и сладки сънища smile3535

# 216
  • Мнения: 441
Лека вечер и от мен. 

# 217
  • Мнения: 535
Е, радвам се, че нямате забележки hahaha И аз ви казвам лека нощ, ще ходя да гледам Бягство от затвора Mr. Green

# 218
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Пуснах новата теемааа!!!  Joy

Мен няма да ме има няколко дни та реших да не ви мъча повече!!!
Много си ви обичкам и много ще ми липсвате!Целуки  Heart Eyes и прегрътки  Hug и да се пазите!

Общи условия

Активация на акаунт