parite

  • 2 833
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Не. Като си вземе заплатата и от вратата ми я дава. Много е честен..., само да взимаше повече пари #Cussing out.

# 31
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, не крие и отчет ми дава колко и за какво е похарчил, така е свикнал.

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Не крие, но и не ми се отчита.
Все пак той вади парите, плаща сметките, наем, къща, коли, плаща храната, всичко по детето... Дава ми и сума пари на месец само за мен.
Останалото мисля че го пести, но не ми се е налагало да питам. Това положение ме задоволява напълно.

# 33
  • Мнения: 227
Не крие.Невиждам смисъл да крие той,плаща сметките,дава пари за яденеза какво да крие.

# 34
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не, не крие.Всички пари вкъщи стоят общо и се знае кой и за какво ги харчи.

# 35
  • Мнения: 1 485
Не мисля,че крие.
А случайно ако"задели"някой лев на страна-лошо няма!
Бели пари за черни дни! Naughty

# 36
  • Мнения: 1 014
Не крие, пести. Той плаща абсолютно всичко.

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 207
крие не е точната дума при нас просто заделя настрани за всеки случай Grinning но всичко пак отива за нас не му държа сметка задоволена съм не ми се отказва в нищо(в това отношение мъжа ми е невероятен) от началото на връзката ни винаги ме е глезил а и да искам да държа сметка няма как незнам колко точно печелим  newsm78въпреки че се опитва да ми се отчита не го слушам  Embarassedкофти ми е просто че не работя защото сега като му купувам подаръци са от неговите пари които каширам в фонд подаръци но така е нали съм по майчинство като почна работа на есен няма да имам такива угризения

# 38
  • Мнения: 217
Ние сме на отделни сметки, след плащането на общите разходи, всеки харчи парите си, както намери за добре. Все пак, ако половинката реши да покани младо гадже на обяд, е добре да има кинти, нали?  Twisted Evil Обратното също е в сила  Whistling

# 39
  • Мнения: 4 155
Аз знам, че си отделя всеки месец пари настрана, за да ги използва ако закъсаме или иска да си купи нещо. Няколко пъти ги е изваждал на бял свят. И аз пробвах да си направя такъв фонд, но всичко изчезва преди следващата заплата.

# 40
  • Мнения: 4 733
Не крие, а спестява. От двама ни той е този, който го умее.

# 41
  • Мнения: 2 723
Ако крие няма как да знам.

хехееее, много верно, много  hahaha

# 42
  • София
  • Мнения: 18 679
Не ми се вярва, няма за какво...дори и да харчи за "непозволени" рабори, няма как да разбера Laughing

# 43
  • Мнения: 3 537
Много рядко се случва, ама неговото е криене с цел добра кауза  Wink Като закъсаме някой път за пари и ги изважда  Simple Smile Аз също правя така.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт