Комплекс "Ягодите"

  • 5 643
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 893
Някой бил ли е тук www.yagodite-bg.com и какви са ви впечатленията?

Благодаря!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Разгледах подробно сайта. Изглежда много добре! Wink

въпросът ми е кога предстои пускането ня тенис корта и как се отопляват тези отделни сгради през зимата?

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Разгледах подробно сайта. Изглежда много добре! Wink

 кога предстои пускането ня тенис корта...

Каке, стига мисли за Него, виж малко и себе си...  Laughing
Иначе наистина местенцето изглежда чудно  Peace

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Каке, стига мисли за Него, виж малко и себе си...  Laughing

ееех, ама аз нямам книжка, иначе няма кой да ме заведе Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз отдавана съм му хвърлила око на това комплексче - ще се радвам обаче някой да сподели лично впечатление  Wink

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние бяхме лятото там за 3 дни. Много е хубаво. Стаите се отопляват с климатик.

# 6
  • Мнения: 1 893
Ние бяхме лятото там за 3 дни. Много е хубаво. Стаите се отопляват с климатик.

Моля те, дай подробности. Стаите големи ли са? Как е работното време и храната в ресторанта? Хубав ли е детския кът?
  bouquet

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Да, Фроска пиши повече, ако сте с дете, какво резервирате, кой вариант?
Храна? Закуска? и т.н.
пиши повече Praynig

# 8
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние бяхме там през август с компания без децата. Според мен там е хубаво лятото, ако сте решили да ходите с децата. Басейнът е открит, а детския кът представлява люлка и пързалка на открито. Стаите са хубави. Ние бяхме в стая с две легла, но има и със спалня. Най-добрия вариант, ако е цялото семейство е да се наеме апартамент. Сигурно сте разгледали сайта, където има много снимки.
Смятаме това лято да отидем с децата. Удобно е там, защото в комплекса има условия за децата и е затворено отвсякъде. В ресторанта сутрин има закуски. Вечер работят до късно. Може да се наеме барбекюто и там да си приготвите скара и да си поръчате храна от ресторанта, а да седнете да се храните в апартамента например.
Ако имате още въпроси питайте  Hug

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Фроска, много благодаря за информацията  bouquet
снимките са много в сайта и много хубави Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 839
Аз да повдигна темата, защото направих резервации за 24 Май.
Фроска, вие в какво спахте? Не мога да се начудя, цената ми се вижда много ниска за това което предлагат. ИМа ли уловка  newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 6 559
Дива, чакам впечатленията ти с интерес, защото търся същото като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а и на мен цифрата ми се струва малка за това, което виждам на снимките

# 12
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
 newsm78 нещо не виждам много снимки и информация за вилите отвътре.
Аз ли не се ориентирам в галерията или почти всички снимки са отвън.
Има снимка на хол- ама от кой вид къщички- не знам. Някой , който е ходил
може ли да ми каже луксозните къщички 4-6 човека всъщност с колко стаи
са ? И кухненското помещение на 1 етаж с хол ли е? Харесва ми , но от това
което видях не мога да реша какво точно е подходящо за моето семейство.

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние бяхме в стая с две легла. Нашата стая беше хубава. За апартаментите обаче не мога да дам подробна информация. Не мисля, че има уловка, хубаво е там. Надявам се и на вас да ви хареса. Да пишеш после как сте прекарали.

# 14
  • Мнения: 128
Дива, чакам впечатленията ти с интерес, защото търся същото като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а и на мен цифрата ми се струва малка за това, което виждам на снимките

Много добре изглежда, но защо да е малка-нали по 40 лв.човек без закуска, т.е за двама-80.
 Аз ли нещо не мога да се ориентирам.

# 15
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ето ги цените:
Вила"Стандарт"  № 2,3,4   1 стая /двойка единични легла/  40.00 лв.
Вила"Стандарт" № 9,12  1 стая - Спалня 40.00 лв.
Вила"Апартамент" № 1,7,11  Спалня и хол 60.00 лв.
Вила "Лукс"№ 8,10  4/6 гости 110.00 лв.
Вила "Супер лукс" № 6  6/8 гости 140.00 лв.

т.е във Вила Стандарт е по 20 лв. на човек, 40 лв. стаята.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 559
Дива, чакам впечатленията ти с интерес, защото търся същото като теб  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, а и на мен цифрата ми се струва малка за това, което виждам на снимките

Много добре изглежда, но защо да е малка-нали по 40 лв.човек без закуска, т.е за двама-80.
 Аз ли нещо не мога да се ориентирам.
Фроска ги е дала - 40 лв двойна стая и 60 лв апартамент. Аз приличен апартамент(две отделни стаи) за под 90 лв (даже е малко) из България не мога да намеря, ако някой знае да свирка - оферти всякакви приемам Peace

# 17
  • Мнения: 2 839
Ние искахме "Лукс", че е с 2 спални и хол, да не се налага да разтягаме дивана. Обаче бяха запазени и двете, та вземаме "Апартамент" за 60лв. Е какво излиза ... по 15лв. на човек. Е то в най-убитите почивни станции трудно се намира такава цена  newsm78
bloomnicer, и мен ме притеснява, че не се виждат никъде спалните, но пък си личи че всичко е правено без компромис, та едва ли там точно ще има издънка.
Странно, странно  Thinking

# 18
  • Мнения: 128
Леле, наистина е супер изгодно.
Фроска, а храната как е. Снимките покриват ли се с реалността, че мъжът ми е много скептичен за тази цена. Нещо свикнахме с голямата балтия за хубава обстановка и 0 обслужване, че чак не ни се вярва. 

# 19
  • Мнения: 128
И друго да питам, че май се насочихме на там за 24, а съм от София и много не се ориентирам . Етъра близо ли е-даден е като дестинация в "интересно", а никога не съм ходила и отдавна се каня.
Фроска, виждам че си от Пловдив-ние от София по магистрала Тракия ли трябва да поемем, или да гледаме да се доберем до Стара Загора. Не че няма да се оправим, ама туй Етъра далече ми се виждаше от София и ако за с. Ягода трябва да бием три дена път с камили-май по-раничко ще трябва да тргнем.

# 20
  • Мнения: 1 937
SIS_73, един Балкан разстояние между обектите!  Wink
Минавате Шипка (прохода) и сте в Габрово.
Магистрала Тракия минава през Пловдив Wink, после ЧИрпан, после Стара Загора...
 

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 15:47 от Verdad

# 21
  • София
  • Мнения: 9 972
Току що ми отговориха, че за 24 няма места.

# 22
  • Мнения: 2 839
Ами аз щях да ви кажа, че запазих последните, ама викам да не се обаждам неоторизирано  Mr. Green

Verdad, в ЧЕрпан да минат да се почерпят ли?  hahaha
 Hug

# 23
  • Мнения: 128
Е жалко. Няма да се обаждам в такъв случай.
Момичета, дайте идеи за други подобни местенца за 24 май. То май всичко рекламирано в интернет е вече заето. Ужас. 

# 24
  • Мнения: 1 937
Verdad, в ЧЕрпан да минат да се почерпят ли?  hahaha
 Hug
doh  beer2

# 25
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
SIS_73, Verdad ти е отговорила за пътя. Относно храната нямах забележки, но все пак ние бяхме там миналата година.

# 26
  • Мнения: 44
Моите впечатления са съвсем пресни, защото бяхме на почивка 28, 29, 30.04 и 1.05. Условията са добри, прекалено на гъсто са вилите и няма достатъчно зеленина. Хубавото е , че има закрита зала за спорт в случай, че вали дъжд. Басейнът беше пълен с пчели и не ставаше за плуване. Ресторантът е приличен с добра кухня. Лошото е, че отваря в 9 ч. и децата дотогава са огладнели, а и ние няма къде едно кафе да изпием. В 9 като дойдат сервитьорите пускат да загрее кафе машината, после чакаме готвачките и в най добрия случай 9.30 може да са ни донесли кафе. Иначе работи докато има хора. . Къщите които са от 60 лв са с хол и на дивана могат да спят децата. В дугите слагат допълнително походно легло за дете. Има климатици. Не очаквайте прекрасно обслужване. Сам трябва да подсещаш да ти сменят хавлиите и др. подобни. Не бих повторила почивката си там. Но всичко е въпрос на вкус и предпочитания. Grinning

# 27
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Сис 77, понеже приемаш предложения-първото е за Чифлик. по-горе в темата има всичко за там и гласувам с 2 ръце. Същото правя за Велинград. Ти питаше за цените на апартаментите...в х-л Камена есента спахме в реновиран апартамент за 65 лв.- много съм доволна-хладилник, тв, климатик при нужда...вана.Козметика беше до мен и фризьорката-кеф, масажи по желание/ 20 лв.- цял/толкова е и козметика, ама е супер.2 басейна-вътрешния-минерален. Иначе там има много предложения, но не съм била в друг хотел.

# 28
  • Мнения: 2 839
Моите впечатления са съвсем пресни, ...
newsm09
trevichko, къде беше преди да преведем капарото  ooooh!
То не, че ние ставаме преди 9ч  Mr. Green, ама като гледах вилите и двора някак очаквах всичко да е перфектно. А като не сменят хавлиите, поне оправят ли стаите?  newsm78
А какво правят за закуска?

# 29
  • Мнения: 128
Дива, не се коси.
Гореописаните негативи според мен са бели кахъри-то навсякъде в България е така с обслужването. Една приятелка ми разказа такива неща за Троян плаза, че то да се смееш ли да се възмущаваш ли. А иначе и аз му метнах око на този комплекс и се надявам след празниците да се организираме натам.
Така че-чакаме твоите впечатления.
Хубаво прекарване от мен,

# 30
  • Мнения: 2 839
Дива, не се коси.
Гореописаните негативи според мен са бели кахъри...

...Хубаво прекарване от мен,
Да, особено за поспаланковци като нас  Joy

Благодаря! И на вас, където и да сте  Hug

# 31

Уважаеми Дами,

Внимателно изчетох мненията ви относно нашия комплекс и се радвам, че сте били наши гости.

Бих желала да отговоря на някои от въпросите ви, извинете, ако пропусна нещо.

Първо, всеки момент ще бъде готов новият ни сайт, който ще бъде малко по-подреден.  Embarassed

Цените, които виждате в сайта, наистина са за помещение, не на човек. Стаите са с климатици, за басейна има шезлонзи, обмисляме и да изнесем джакузито под открито небе  Grinning Уловки няма.  Simple Smile

Комплексът не е далеч от София- по магистралата до Стара Загора са около 2ч.30мин., а след това до Ягода са още към 15-20мин. Пътят е отличен, като изключим някои кратки участъци в самото село Ягода, както е във всички български села май.  Thinking

Извинявам се, ако по някакъв начин сте се почувствали недоволни от обслужването, и ви гарантирам, че ще бъдат взети мерки. В новия ни сайт има и книга за гости точно с такава цел.

Тъй като искаме да се чувствате наистина добре, се стараем да предлагаме още нови неща. От тази година ще има пикници, езда, екопътеки... Ще се постараем веднага, щом е възможно, да предвидим още места за децата- ще помислим за още люлки и други забавления.

Благодаря ви за интереса и ако има още нещо- ще следя темата.

P.S. Приемаме критиката, че не са сложени снимки на отделните вили, и ще коригираме грешката си в най-кратки срокове.

Поздрави и ви очакваме с вашите семейства!

Комплекс "Ягодите"

Общи условия

Активация на акаунт