Ускоряване на раждането

  • 2 757
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте,мами! В 38-ма седмица съм, а след седмица и малко ми предстои секцио / така ми препоръчаха заради предишна операция от спукана киста и възел на щитовидната жлеза/. Аз се движа много и гледам дори и в тези последни седмици да не се застоявам. Въпроса ми е дали повечето движение или нещо друго би могло да ускори раждането. Много ми се иска да родя нормално преди датата за секцио. Shocked

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В такъв случай няма ли да ти направят секцио дори да тръгне нормално раждане? По принцип да, можеш да ускориш раждането с повече движение.

# 2
  • Мнения: 556
Ти искаш ама дали трябва? според мен трябва да се съобразиш с лекарите, те си знаят най-добре. И какви са тия работи за ускоряване на раждането. Преди малко писах отговор по друга подобна тема. и там казах, че природата си знае работата. Не смятам, че трябва да предизвикваш сама съдбата. Но и дори да ти почнат болките преди датата за секциото не вярвам да те оставят да раждаш нормално.

# 3
  • Мнения: 204
Здравейте,мами! В 38-ма седмица съм, а след седмица и малко ми предстои секцио / така ми препоръчаха заради предишна операция от спукана киста и възел на щитовидната жлеза/. Аз се движа много и гледам дори и в тези последни седмици да не се застоявам. Въпроса ми е дали повечето движение или нещо друго би могло да ускори раждането. Много ми се иска да родя нормално преди датата за секцио. Shocked

Разходките определено могат да ускорят раждането. Според мен е по-добре да слушаш какво казват докторите, те най-добре знаят.

# 4
  • Мнения: 6 461
Мисля,че дори и да тръгне раждането по рано може би пак ще ти направят секцио.
Лекарското мнение е най-важно в случая,понеже те знаят рисковете.
Не знам дали движението ще ускори раждането.... Thinking ,защото аз през първата ми бременност страшно много се движех .
Майка ми дори ми казваше ,че имала чувството че спя права Laughing ...та родих 15 дена след термина и то предизвикано . Sunglasses

# 5
  • Мнения: 689
По принцип можеш да ускориш раждането с повече движение. Но ми се струва, че след като са ти определили дата за секцио, дори да започнеш нормално раждане, ще ти направят спешно секцио, което е много ужасно.
Аз започнах нормално раждане (без да имам предпоставки за секцио - освен големия плод) и приключих спешно секцио и те съветвам сериозно да обмислиш и обсъдиш с докторите начина на раждане.

# 6
  • Мнения: 942
Мисля,че дори и да тръгне раждането по рано може би пак ще ти направят секцио.
Лекарското мнение е най-важно в случая,понеже те знаят рисковете.
Не знам дали движението ще ускори раждането.... Thinking ,защото аз през първата ми бременност страшно много се движех .
Майка ми дори ми казваше ,че имала чувството че спя права Laughing ...та родих 15 дена след термина и то предизвикано . Sunglasses

PeaceАз в последните седмици също се движих много,а майка ми все викаше след мен че ще родя някъде по пътя hahahaмного се притесняваше милата Simple Smileно така и малката палавница не излезе по-рано... Simple Smileвсе пак мисля че в твоя случай е по-добре да послушаш докторите Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Ако искаш да родиш по-рано освен движение е хубаво да правиш секс,защото той предизвиква контракции.Желая ти успех!

# 8
  • Мнения: 262
Ходенето при мене даде резултат. А може и да е от секса Embarassed. Но по-вярно е че наистина Природата си знае работата. Но и аз мисля, че дори и да стане по-рано ще ти направят спешно секцио. По-добре слушай докторите за да сте добре и ти и бебчето. Успех ти желая в най-скоро време да си гушнеш сладкото бебче!

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
По-скоро разчитай повече на секса да ти ускори раждането. Heart EyesУспех!

Общи условия

Активация на акаунт