Държавно училище с транспорт

  • 10 461
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 567
Лекси, не знам много, но преди няколко дни видях бус с надпис 134 СОУ. Ето им сайта: http://www.hebrewschool-bg.org/

Успех   bouquet

Явно става дума за същото училище  Simple Smile

И аз съм чувала, че подготовката е много добра и ако не бях записала в първи клас Бети в Е.Кестнер, точно там щях да я запиша.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 029
Лекси,  в училището (не му знам номера, държавно у-ще си е), което се намира на Околовръстен път над Юнитрейд Х, мисля, че се води в квартал Овча купел, за децата до 4 клас има осигурен транспорт, както и забавачка след занятията, която е до 17.00 часа. На моя приятелка детенцето учи там, но тя в момента не е в София. Ако те интересува това училище, пиши ми на лични и аз ще я попитам за пълна информация относно цени, изисквания и т.н.

# 32
  • Мнения: 370
17 в Западен парк, малко след Рамстор, също е с транспорт. Там се учи френски по 10-13 часа седмично (след обед в занималнята)

# 33
  • Мнения: 1 608
Абонат
.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 242
buni, мерси. Би ли питала, ако не ти е проблем.
СуперТеди, мерси. Далечко е от квартала, но пък детето учи френски.

# 35
Училището със собствен транспорт в Овча Купел е 151-во и се намира в бившето АОНСУ до Нов Български Университет.Също със транспорт е и еврейското 134-то на Пиротска

# 36
  • София
  • Мнения: 981
143 училище в кв."Суха река" е със собствен транспорт, 1лв. в посока.

# 37
  • София
  • Мнения: 11 699
Собствен транспорт има и едно училище не му знам номера,но май се казва "Захари Круша" пада се срещу Сити Центъра на Хемус по бул.Арсеналски.Чувала съм,че училището не е лошо.

# 38
  • Букурещ
  • Мнения: 7 830
Лекси, я погледни и тази тема, може да е полезна Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, Лио Hug
Точно тази тема търсих, но не я намерих и пуснах нова Grinning

# 40
  • Мнения: 2 829
нсоу(151)--в овча купел има транспорт  платен до 17часа учат ---само първа смяна --моят син е там от 1 клас  сега е 5 клас---голям двор---имат занимания в следобедните часове,занималнята е до 4 клас вкл--като не е сборна

# 41
  • Мнения: 2 829
ние сме ползвали транспорта само когато беше в 1 клас,но имаше един случай,когато не го чаках пред блока   и шофьора го доведе до вкъщи Simple Smile---,

# 42
НСОУ София (151-во) Взимат го пред къщи в 7:25 и се връща в 17:50, на ден транспорта е 4:00 лева. В първи клас сме и за сега никак не съжалявам за избора, който направихме www.nsou-sofia.org.

# 43
  • Мнения: 128
Лекси, не знам много, но преди няколко дни видях бус с надпис 134 СОУ. Ето им сайта: http://www.hebrewschool-bg.org/

Успех   bouquet

Явно става дума за същото училище  Simple Smile

И аз съм чувала, че подготовката е много добра и ако не бях записала в първи клас Бети в Е.Кестнер, точно там щях да я запиша.

Може ли малко инфо за Е.Кестнер-то нали е частно и е в Люлин.
Това 17-то ни е близо, но хич не искам да се мъчим с френски-той задължителен ли е и английски учи ли се.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт