Година след убийството на сестрите Белнейски

  • 909
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
Разследването затъна, няма заподозрени, шефът на полицията е повишен  #Cussing out
http://mediapool.bg/show/?storyid=125553&srcpos=1

# 1
  • Мнения: 1 492
Да, гледах родителите на момичетата по телевизията в едно предаване. Казах, че от полицията не са ги потърсили вече 7 месеца.
Според мен няма и да търсят повече убиеца.
Жалко за момичетата. Много гозно убийство Cry

# 2
  • Мнения: 5 468
Жалко за сестрите..., както и за техните родители.
Не мога да повярвам, че в региона има една шепа народ, а не могат да открият, кой е извършил това грозно убийство. Cry

# 3
  • Мнения: 389
Случаят наистина е безумно грозен и тъжен, а преди седмица и Мартин Карбовски ходи да рови в мъката на хората с разни безсмислени въпроси.

Не знам дали съм права, имам чувството, че знаят кой е, но си траят, защото е от малцинствата и ще разбутат кошера.

# 4
  • Мнения: 4 629
Бог да ги прости момичетата  Praynig Не вярвам да хванат виновните  Cry

# 5
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
Случаят наистина е безумно грозен и тъжен, а преди седмица и Мартин Карбовски ходи да рови в мъката на хората с разни безсмислени въпроси.

Не знам дали съм права, имам чувството, че знаят кой е, но си траят, защото е от малцинствата и ще разбутат кошера.

И аз имам такова чувство.  ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Случаят наистина е безумно грозен и тъжен, а преди седмица и Мартин Карбовски ходи да рови в мъката на хората с разни безсмислени въпроси.

Не знам дали съм права, имам чувството, че знаят кой е, но си траят, защото е от малцинствата и ще разбутат кошера.

Кой кошер? А и да е така нямат право, самите следователи и полицаи и началници и сие са за съд в такъв случай! То по тая логика всеки може да убива, стига да има повечко нервни роднини зад гърба си! Баси тъпата държава!

# 7
  • Мнения: 332
Жалко за сестрите..., както и за техните родители.
Не мога да повярвам, че в региона има една шепа народ, а не могат да открият, кой е извършил това грозно убийство. Cry
Rolling Eyes Защо реши, че са една шепа???

# 8
  • Мнения: 5 468
Жалко за сестрите..., както и за техните родители.
Не мога да повярвам, че в региона има една шепа народ, а не могат да открият, кой е извършил това грозно убийство. Cry
Rolling Eyes Защо реши, че са една шепа???
За полицейските възможности са точно една шепа. Ти сега гледай да се засегнеш на град Sick.

# 9
  • Мнения: 1 002
изобщо нямам чувство , че ги крият ,
стана ясно , че са цигани или нещо такова ,
просто са се запиляли на някъде , иди ги търси из многобройната популация , в която не знаеш кой кой е ...

# 10
  • Мнения: 2 631
Не си спомням кой точно известен журналист беше изцепил в ефир, че поведението на родителите е прекалено странно, и че всъщност не са показали страдание... Казаха още, че родителите знаели нещо, което не казват....  ooooh!

# 11
  • Мнения: 997
Хванах малко от предаването на Карбовски. Там се споменаха подобни неща. Един вид, че не са се справили с децата си, че още гробовете им не били изстинали, а искали да стават приемни родители и т.н. Нямах желание да изслушам всичко. Които ги е писал или говорил тези неща явно не е губил наистина близък човек и му се струва забавно да търси конспирации и сензации.

# 12
  • Мнения: 1 418
Жалко за момичетата и за техните близки!А този,който го е извършил...незнам.Как живее тая гад?И какво оттова,че родителите искат да осиновят детенце?Да оплакват погубените до края на дните си?Ясно е,че никога няма да си забравят децата,както е ясно,че не могат и да ги върнат.Защо да не осмислят живота си отглеждайки едно изоставено дете?Намирам постъпката им достойна за уважение.И дано хванат изрода по-скоро.

Общи условия

Активация на акаунт