Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Гледахте ли " Шоуто на Слави"  и вярвате ли в непреднамереността му за конкурса "танцувай с мен"?

# 1
  • Мнения: 1 533
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161554.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161253.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=161208.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154639.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159842.0

Пет теми за Слави само на първа и втора страница, без твоята. Не се заяждам, просто ме цепи главата.

# 2
  • Мнения: X
Не бяха обективни изобщо оценките на журито.  NaughtyПросто трябваше да даде ферари или на арменец или на турчин.  Crossing ArmsИ изведъж - хоп ! Изплува от някъде си някакъв си там и дели първото място със Метин. #2gunfire Еми нали иначе всички хвалби за българите и България, ще идат на кино... ooooh!Дано да сгреша, защото искам Метин да спечели, но все пак много лесно може да бъде ощетен от журито с 6 точки или пък.....кой в крайна сметка знае истинския резултат от гласуването с смс-и? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Според мен Слави държи да даде наградата на Лилия.И затова предприе новото оценяване на публиката.Това +6 точки за мен са много..нереално много...

# 4
  • Мнения: 481
И аз мисля, че ще е за Лилия. Не че не танцува хубаво момичето, но танцьорки - бол, а мъже танцьори цък. А Слави ще си реши на кой (той го дава, той си измисля и правилата).

Да попитам - онзи грозния, дето го избраха за артист - е какво върши тоз човек, каква му беше далаверата да го изберат??? За него - ни Ферари, ни нищо, пък и като гледам го пускат по веднъж в тримесечието по ТВ-то.

# 5
  • Мнения: 5 299
Не вярвам на нито един конкурс. Не само този на Слави. Wink

# 6
  • Мнения: 1 100
Ам аз да попитам... наистина ли ЛИЧНО СЛАВИ си бърка в джоба, за да подари на някой ферарито или неговите продуценти, а??

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз мисля, че ще е за Лилия. Не че не танцува хубаво момичето, но танцьорки - бол, а мъже танцьори цък. А Слави ще си реши на кой (той го дава, той си измисля и правилата).

Да попитам - онзи грозния, дето го избраха за артист - е какво върши тоз човек, каква му беше далаверата да го изберат??? За него - ни Ферари, ни нищо, пък и като гледам го пускат по веднъж в тримесечието по ТВ-то.

Да,на мен тя ми е фаворит-но пак си мисля,че не е много честно това с 6-те точки.

А за артистите-всичко е рейтинг,пари,реклами.
Вярно го дават веднъж на няколко месеца този тип.

Тъпа работа.

# 8
  • Мнения: 5 622
И на мен нещо ми намирисва тая работа с смс-ите....

А защо мислите, че иска да даде Ферарито на Лилия?  Thinking

Да не говорим, че тая работа с Ферарито е доста тъпа. Що? Ами щото струва два куфара пари и не всеки(да не кажа никой от участниците) може да го поддържа и ще трябва да го продаде. Той Слави сам си каза, че ще го продаде спечелилият..Е, за чий тогава дава Ферари, а не пари?! ЗА да се главоболи печелившият да го продава после, а Слави да е ефектен с "подаръка" си...  Stop

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми за Лилия,защото след всеки изпит все се заяжда с журито за оценките й/макар че съм съгласна с него/.
И понеже тя отиде много назад в списъка,затова избра чак 6 точки бонус.

А за ферарито,както ти казвашго прави точно за да е ефектен...

# 10
  • Мнения: 46
От където и да го погледнеш си личи че сме в КЛЮКАРНИК. Моето мото е "Докато очите ми не видят не вярвам."  Истината е 2 февруари. Нека да поговорим след тази дата. Сега просто клюкарим по адреса на всички.  Приемам всякакви нападки

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Еми клюкарим.Какво ще говорим след 2-ри.Айде да се обзалагаме.Аз мисля,че Лилия ще победи.

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103


А защо мислите, че иска да даде Ферарито на Лилия?  Thinking



защото "случайно" е племенница на Йордан Лечков;

# 13
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз мисля, че ще е за Лилия ферарито-а не е честно Naughty

# 14
  • Мнения: 2 229
Кирил ми хареса много!! Crazy

А Метин ми простее...като хамалин се държи. ooooh!

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Кирил го изпуснах.
Ама и Слави гадно се държеше с Метин...

# 16
  • Мнения: 2 386
Простееше момчето (Метинчо), но удари в десетката с призива за Дари....И с лафа за газовата уредба на Ферарито  Joy Joy Не беше лош. Аз имам симпатии към хора с говорен дефект.А и танцува наистина добре.А това е важното в случая.

Наистина има 100 теми по темата и се чудя къде по-напред да се изкажа  bowuu  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 547
защото "случайно" е племенница на Йордан Лечков

Горката Лилия... и конкурс за най-изкусно ръкоделие да спечели, все на Лечков ще да е заслугата  Laughing Ми красиво е момичето, чаровно, а и танцува супер добре - какво тук общо има племенничеството и?!

Аз фен на Самоел съм  newsm18, но не бих се потиснала, ако безсмисленото возило иде при Метин или при Лилия, или при Евгени Генчев, да речем. Ако говорим за безкрайно надценяване и насилствено извеждане на предни позиции обаче, за мен това е случая с набедената танцьорка Моника Бабикер  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Простееше момчето (Метинчо), но удари в десетката с призива за Дари....И с лафа за газовата уредба на Ферарито  Joy Joy Не беше лош. Аз имам симпатии към хора с говорен дефект.А и танцува наистина добре.А това е важното в случая.

Наистина има 100 теми по темата и се чудя къде по-напред да се изкажа  bowuu  newsm78

Като каза дефекти,ми направи впечатление че 3-ма от участниците заекват.А аз половината съм гледала само.Странна работа...

# 19
  • Мнения: 2 229
 Grinning Единственото с което ме изкефи Метин беше, че чистосърдечно си каза че ще продаде ферарито - ми правилно, какво да го прави това ферари човек, Лилия си го кара у Сливен, айде моля ви се...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884
Grinning Единственото с което ме изкефи Метин беше, че чистосърдечно си каза че ще продаде ферарито - ми правилно, какво да го прави това ферари човек, Лилия си го кара у Сливен, айде моля ви се...

 Joy
Ми то там къде ще го кара-по-главната ли hahaha

И аз се изкефих на Метин за газовата уредба rotfImbo

# 21
  • Мнения: 2 386
Хм...Метин,Евгени...кой е третия,Исайкова?

Аз имам теория по въпроса,но ми е много късно да я развивам..  ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 229
Ей какво каза за газовата уредба, че ми се губи? Grinning

# 23
  • Мнения: 803
Ей какво каза за газовата уредба, че ми се губи? Grinning

Слави го пита какво ще прави с ферарито, а Метин чистосърдечно го попита дали колата е дизел. След като разбра, че очевидно не е, каза че ако го спечели ще му сложи газова уредба Joy

# 24
Ами след Алекс-Лили,после пак конкурсиииииииииииииииииииии luvbed

# 25
  • Мнения: 606
Простееше момчето (Метинчо), но удари в десетката с призива за Дари....И с лафа за газовата уредба на Ферарито  Joy Joy
Мен ме учуди малко на края,като каза да помомогнете с някое смсче,очаквах да каже в негова подкрепа,и като чух за Дарина много се изненадох.Браво на него.
А с лафа за газовата уредба направо ме разби Joy
Стискам палци той да спечели Praynig

# 26
  • Мнения: 76
Кирил ми хареса много!! Crazy

А Метин ми простее...като хамалин се държи. ooooh!
Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 903
Мен ме учуди малко на края,като каза да помомогнете с някое смсче,очаквах да каже в негова подкрепа,и като чух за Дарина много се изненадох.Браво на него.

Дано  не съм права, но това с СМС-ите за Дарина ми прозвуча малко като  самореклама. За да може зрителите да видят колко е добър и да гласуват за него. Нещо от типа как някой бизнесмен подпомага някой дом за сираци и води със себе си телевизията, за да се изфука - вижте ме колко пари съм дал на бедните деца.

Ако наистина искаше да помогне на Дарина, мисля, че трябваше да го каже това след конкурса ( независимо дали е спечелил или не) - Слави сигурно щеше да му даде тази възможност.

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Аз лично харесах първо Самоел, но сега съм за Кирил Peace Все пак мисля, че Лилито ще го грабне и то не защото може или не може да танцува, а защото Данчо Лечков й е чичо Wink Ама то какво е виновно момичето като е хубаво и Слави също е забелязал Wink

# 29
  • Мнения: 817
Не го следя много този конкурс ,не за друго ,но самия водущ последните години много ми се изтърка като образ................ .Но от това което съм гледала ,най много ми се откроява Моника някоя си ,просто като външност ,без да претендирам ,че съм запозната с танцовите и умения а и тези на другите участници, а то все пак конкурса е за това Laughing
А иначе съм много съгласна с Буба ,че тази награда е по- скоро ефектна от колкото практична,ще се получи същата ситоаци като тази преди известно време с Хамара във "Вот на доверие"

# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
На Метин му отидоха половината фенове снощи... Че и повече от половината... А това последното беше за да закърпи положението, вярно че ако наистина го мисли трябваше да го каже след края.  Всъщност той със сигурност го мисли, не виждам как един нормален човек няма да иска да се помогне на болно дете, но не биваше да го казва така. Изкуствено изглеждаше.

# 31
А защо мислите, че иска да даде Ферарито на Лилия?  Thinking

За да му се качва на "кривия"  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 284
а какво ще танцуват на финала  newsm78

# 33
  • Мнения: 2 229
Утре ще разберем. Peace Свободна програма, но танцът трябва да е до 2 минути, те си избират музика, костюми, стил, партньори и др. Надявам се да е интересно.

А за Метин, малко е просто момчето наистина, но пък добродушен ми се вижда... Thinking
Аз съм за Кирил принципно. Но който и да спечели от Лилия, Метин, Кирил, Самоел ще се радвам! Crazy

П.П. А някой пуска ли смс-и? Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 371
Не, не вярвам в непреднамереността му.
Ще повярвам ако колата отиде при Самоел, а не при Лилия Rolling Eyes
Иначе е логично, че който и да вземе колата, ще я продаде. С тези пари човек може апартамент да си купи примерно, а не да държи кола, която взима много, а не дава нищо.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
Хм...Метин,Евгени...кой е третия,Исайкова?

Аз имам теория по въпроса,но ми е много късно да я развивам..  ooooh!


Живко Laughing

# 36
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз не вярвам, че иска да даде конкретно на някой наградата, който и да е той. Той се държи мило не само с Лилия, флиртува с всички момичета, и нормално.

# 37
Не вярвам на нито един конкурс. Не само този на Слави. WinkГ
И аз така. Защото ако трябва да съм откровена всички играха добре, всички се постараха, но истински майстор на танца бяха Самоел с неговата пластичност и Евгени Генчев с теговата изящност Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Ам аз да попитам... наистина ли ЛИЧНО СЛАВИ си бърка в джоба, за да подари на някой ферарито или неговите продуценти, а??
Той де факто сам си е пордуцент. Продуцентска къща "Седем осми"  - 7/8, като музикалния размер, е на Слави, Росен Петров и, ако не се лъжа, Евтим Милошев.
Не съм се интересувала от конкурса и не ме интересува дали е бил или не, преднамерен...

# 39
Не го следя много този конкурс ,не за друго ,но самия водущ последните години много ми се изтърка като образ................ .Но от това което съм гледала ,най много ми се откроява Моника някоя си ,просто като външност ,без да претендирам ,че съм запозната с танцовите и умения а и тези на другите участници, а то все пак конкурса е за това Laughing
А иначе съм много съгласна с Буба ,че тази награда е по- скоро ефектна от колкото практична,ще се получи същата ситоаци като тази преди известно време с Хамара във "Вот на доверие"

Много си права, самия водещ вече наистина се позахаби. Нещо му се изтъркаха лафовете. А ето, че  излязох права като попитах дали Слави не е преднамерен с избора. Оказа се, че е изтекла информация от достоверен източник, че Метин ще получи "ферарито".

# 40
  • Мнения: 5 539
Стига с тия конспирации Tired Вярвам, че конкурсът не е нагласен. Каква полза имат да го нагласят???

Общи условия

Активация на акаунт