Стриктно ли спазвате пропорциите вода-каша?

  • 1 609
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 118
От око на око вече си имам моя мярка

# 31
  • Мнения: 480
Те на Нестле всички каши са гадни. Харесвам на Милупа и Фризокрем. Но ги правя на око, в повечето случаи по-гъстички.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не!Ако е за чаша с накрайник го правя по-рядко ,за лъжица по-гъсто,всичко е на око.

# 33
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кашите на Хумана и Милупа са с точни пропорции, винаги са ми ставали с гъстотата на грис /да речем/, демек гъсти  Peace

# 34
  • Мнения: 418
Аз гледам да спазвам пропорциите и тези на Хип и Хумана се получават,но тези на Фризокрем стават много течни и трябва винаги да добавям още някоя лъжица отгоре.От Хип съм много доволна.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 706
И аз ги правя на око.

 Peace И аз

# 36
  • Мнения: 5 362
Не,винаги ги правех на око.

# 37
  • Мнения: 5 391
Ами не, чета какво пише на кутията, ама я правя по мое осмотрение.

# 38
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не. Затоплям водата в бурканче и след това слагам каша. В началото когато захранвах ги правех по-редки, особено на големия, че той ги пиеше със шише. Сега ги правя по-гъстички и добавям разни неща - бисквита, сок, плодово пюре.

# 39
  • Мнения: 887
Не,защото когато се опитам  да спазя точна пропорция кашата не става за ядене,а за пиене. Добавям около 1-2 лъжички в повече,за да добие необходимата гъстота.

# 40
  • Мнения: 432
Не.Правя я на око.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 426
Дори й не ги чета указанията, правя ги на око.

# 42
  • Мнения: 315
Не! Сипвам кашичката в купичка и доливам вода до желаната гъстота.
и аз
и аз така  Wink
И за разлика от другите каши, които сме пробвали, Милупа никога не става на бучки  Peace

# 43
  • Мнения: 107
Не. Сипвам вода в купичката и добавям каша до желаната гъстота.

# 44
  • Мнения: 59
Слагам вода ,колкото преценя.Никога не съм се ръководила от инструкциите,а и обикновено смесвам каша с плодово пюре.

Общи условия

Активация на акаунт