ВМ-НВХ Да си хапвам аз умея и превъзходно си слабея-10

  • 14 654
  • 368
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 873
Ванчето ни обичала, то  и ние
 те обичаме, ама вземи да рапортуваш
Убу де,сИга ,сИга...
Ванче понежи утри щи да си неработен ще очаквам да са изложиш по въпроса как цяла седмица са храни и пи и как са усещаш Laughing
Кейкче,тонич,отчитам голямата грешка,че не съм си писала менюто от няколко дни ooooh!.Но си ям както обикновенно
 мляко с овесени ядки
варени яйца
малко кашкавал
месо,печено или варено
салати с извара и сметана
и вода...поне по 3 литра Party
Мъчат ме едни гости циклични,дет трябваше да са си отишли вече,а те още не са пристигнали.. Close.Цяло кило ми дава отгоре,ма от кое -низнам Crossing Arms.Панталона ми е лабав вечИ, newsm78 туй ко ли пък значи.
Карам си по режима ,пък да става кот ще.
СИга едни чушчици ша извада от фризира-днес салатка ще хапвам... Crazy

# 46
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък се чудя утре или вдругидень за започвувам совершенно сериозън високо-мазнинен рьжим на охранване?  Thinking Утре ще видим в какво настроение ще е нашето тяло, но Понедельник задолжително съм нова! И въх - забравих, че обещал бях да ходя на торта с лешник... Амчи аз туй го бленувам от миналогодишния Гергьовден и все не стигам до сладкешницата.. Срам, срам! Понеделник съм сирьозен, точка!

Иначе пия доволно вода, кайфе, режа мезе от чуждо прасйе..  Naughty

Хади, чал и приятен почивен день!  Hug

# 47
  • Мнения: 360
Първо, здравейте всички!
Прочетох всичко до тук много внимателно и смело реших да пробвам.Обаче имам въпросче:Дали и мъжо ще заслабне от тази ми ти диетка.?Щото , ако загуби маса , може пък и да ми фръкне русата главица. Laughing

# 48
  • Мнения: 2 897
За зъби специално - здравната каса покрива 65% от цената на 3 пломби. Сигурна съм.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ако зъболекарят ти работи с Касата обаче Mr. Green
Пък моето не е точно пломби-т.е. пломби,ама не какви да е-от необикновените Joy
Тъй в чуденка съм-шефовете казаха да си поръчаме пици за обяд, да ям ли,или да търча за мляко или друга млечност?
Пък тъй тъй е на аванта Crazy-пък и пица от кога не е кръжала край мен, пък и няма да излизаме от офиса-ко да прая сига, да зема да ям а?

# 50
  • Мнения: 2 897
Бели си само "заливката на пицата" - тя е от месо, кашкавал и зеленчуци и от моя опит се бели лесно от тестото (това е по идея на Fergi от Black Eyed Peas).

# 51
  • Мнения: 2 897
Между другото в пицариите обикновено има салати - защо не помолиш да ти поръчат салата.

# 52
  • Мнения: 2 897
Знам, че ти не си от тея дето им е неудобно, или поне такъв вид даваш, Тони, но ако все пак ти е неудобно да си поискаш нещо различни от другите или да ядеш само заливката на пицата винаго си има много приятни оправдания, различни от "на диета съм".
"Нещо не съм добре със стомаха и докторката каза да спра бялото брашно за няколко сни да видим дали не е от това."/"Докторката каза да не ям суха храна и да наблегна на зеленчуци."
"Вчера преядох със сандвичи, не мога да погледна тесто днес."
"Ох, вчера ядох почти същата пица и днес не ме блазни."
"Вчера кой ме би по главата да меся тесто за питки/пици/хлебчета, така се измъчих, че направо развих непоносимост към тоя вид храна."
"Ау тая пица нещо не м изглежда добре, жалко, а така ми се хапваше."
"Ау тая пица вече е истинала, тя така не е вкусна."
"Леле цяла нощ сънувах кисело мляко и сега не ми се яде нищо друго. Просто трябва да ям кисело мляко. Луда работа."
"Вчера ядох много солено и днес само течности ми се приивиждат. Я да си купя малко кисело мляко, че тая моя уста само разхладителни и по-леки неща иска."

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 12:58 от Denichkata

# 53
  • Варна
  • Мнения: 5 193
"Леле цяла нощ санувах кисело мляко и сега не ми се яде нищо друго. Просто трябва да ям кисело мляко. Луда работа."
То туй си е баш тъй -всяка вечер го сънувам млякото и на другия ден все в устата ми Mr. Green
Няма проблем да поръчаме и салати и глупости-ама те тия салати са от гумените краставици домати, пък зели достатъчно ям вкъщи-тъй чи днес ще е тесто-стига сирьозност, да зема да отпусна душата-дажи не ме гризе ни съвест ни дяволи-нищо
Толкоз съм измъчена от този ми зъболекар, вчера 40мин ми стърга в устата, времи ми е да са наградя с някаква глюпост хранительна-утре съм стария Тихомир
Дени, ти големи оправдания спретна Joy  няма какво да им се оправдавам-аз съм ги насолила още лятото да не ми се месят в режима и никой сига копче не смей да кажи-се ми гледат в торбите ко съм пазарувал-вбесявам са, затуй крякнах и те млъкнаха
Тъй понякойс път са налага да ги турям по местата,че са големи клюкарнички

# 54
  • Мнения: 2 897
Аз ако ще ям тестено предпочитам спагети болонезе. Ако 2 седмци съм супер сериозна ще се наградя с 1 порция. Имат само 100 и малко калории на 100 грама, така че съвсем ме блазнят.

# 55
  • Мнения: 2 897
Е то и в пицата ако изядеш само 2 парчета има около 600 калории, ама аз изяждам по повече  Embarassed Как тaka само 2... Ау ама Болонезето в Pizza Hut много калорично било.. Няма там да го ям. В някой италиaнски ресторант ще се наградя.

# 56
Альоооо, тук е Фенската полиция-
ква пица- чувам тука Shocked
ц,ц,ц,ц,ц...
Хем казах,че ще наблюдавам. Rolling Eyes
Ама така е, като никой не ми обръща фнимание...м,да.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оо Фень ща да припадам от смях Joy Joy
Аз тесто не обича особено, дажи хлябови и подобни не ми требат, обаче с тез пици дето сички са разкудкудякаха, пък и днес има обучение и имаме гости -колеги от филиалите-едни мой обичан колегин е тука и ще си споделям обяда с него, не моа мисла 2 парчета -3 парчета-колкото толкоз, можи от едно да ми стани лошо-ама както съм заагладняла не мисля,че ще се откажа пица
и даже съм учудан що приех пица-не е като да са стискам и не ям вафли-ах вафли откога не е опитвал търбухао-ох мъка Sad

# 58
  • Мнения: 2 897
Аз да се оплача - умирам за китайско лимонено пиле Sad Искааааааааам!

# 59
Тонимире, "колегин"- викаш,
"ша споделяш обяда"-викаш,
хммм, въвежда та в изкушения тоя чиляк Thinking
туй дали е невинно-питам са аз. newsm78
Мярка ми се в спомените едно момче Джуниорно,
къмто теб...що ли туй значи!Мхъм... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт