су джок лечение

  • 16 390
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Гласувам с 2 ръце за СУ ДЖОК-а  sohappy Това е един от начините, които действат идеално при деца.
Всички майки знаят колко остро реагират повечето малки деца на всякакви манипулации, инхалации и пр. ... ации, с които се опитваме да ги поддържаме във форма Simple Smile
Чувала съм, че в Русия учат децата още от ранна детска възраст как сами да си помагат чрез СУ ДЖОК.
За начинаещи достатъчно на първо време е да си вземат книжка І-о ниво и някоя по-простичка диагностична сонда.

# 16
и мен д-р Пейчев ме лекуваше три години, т. е. ползваше ме за експериментите си. В началото бях доволна, но от няколко месеца личните му проблеми  прекалено много му пречат, поради което се държи изключително грубо с пациентите си, често вече и греши, но най-лошото е че заради грешките му пострада и детето ми! ДОБРЕ ПОМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ПОВЕРИТЕ ЗДРАВЕТО И ЖИВОТА НА ДЕЦАТА СИ ТОЧНО В НЕГОВИТЕ РЪЦЕ!Не искам да изпадам в подробнсти, нито да го клеветя, само искам да предупредя. Моля за координати или поне име друг ЛЕКАР в Бургас, занимаващ се с със су джок. Предварително Благодаря

# 17
  • Мнения: 13 512
Да споделя и аз нещо. Баща ми- болен...настинал, много го боли гърлото, не може да преглъща, суха кашлица. Запо4вам аз със сондата...тук,тук...то основна схема на съответствие. Дава болезнена то4ка в средата на дисталната фаланга на палеца, на възглавни4ката на палеца, което отговаря на носоглътка, гърло. Опитвам в страни, къдетъо са сливиците- няма б олка. А той ми казва, 4е и от двете страни го боли гърлото, има  секрети... и аз ве4е запо4нах да се съмнявам  в себе си/ не в метода/... Реших да му погледна сливиците- да видя дали има гной..а то- няма сливици! Още от дете са му извадени.Затова и не ми даде болезненост там по нито една от системите.
Но0 естествено, като пове4ето мъже предпо4ете веднага да отиде на лекар, защото се влошавал, температурата му била ужасно висока- 38С ... и в клиниката му предписаха Гентамицин! А той- доволен се прибра в къщи.
Много съжалявам,4е не можах да се преборя. юна сина ми и дъщеря ми настинкитъе ги парирах веднага със су джок.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Монда, приключи ли с курса, взе ли диплом? Покажи му бе, обещай му качествено лечение, пророкувай му спокойни старини на човека.. Мож да бъдеш убедителен, добър оратор, изнеси му лекция по здравеопазване.. Не оставяй человек сам с гентамицина, дарен от днешната опасна медицина.  Crazy
Аз страдам, че не можах да изкарам тоз курс. Мъх, ще чакам следващ път.
Ще ми е приятно да споделяте тука разни су джок факти.

# 19
  • Мнения: 4 392

Аз страдам, че не можах да изкарам тоз курс. Мъх, ще чакам следващ път.
И аз. Но и в Добрич кога ли ще ни огрее?! Confused

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ше дойдеш на гости в нашто село. Курсът е в рамките на няколко дни.  doctor

# 21
Когато не откривате болезнени точки, третирате цялата зона на съответствие т.е залепвате повече семена от черен пипер или елда. В случая с извадените сливици може да поставите загряващ компрес на гърлото, което се проектира малко над първата става на палеца (към нокътя) - в стандартна система на съответствие, и в основата на нокътната фаланга на всички други пръсти- откъм дланта - по система "насекомо". Прогрявате с мокса всички известни ви точки на съответствие в различните системи (след като сте минали курса, трябва да ги знаете) и също базисните енергийните точки. За загряващ компрес може да използвате специални загряващи пластири(продават се в аптеките);, семена от люти чушки, залепени в/у обикновен пластир, или просто обикновен компрес с ракия или млян черен пипер, какъвто нашите баби са правели, само че на пръста, а не на нагърлото.
Намалявате студа с магнитче на меридиан пикочен мехур, т.е. ЯН студ. Много важно е да мислите точно за това, което правите в момента. Су Джок е преди всичко мисъл и добро намерение и тогава резултатите са много бързи.
Успех при следващи подобни ситуации.
Лориан

# 22
  • Мнения: 13 512
За съжаление не ми дадоха възможност да направя  нищо пове4е...загрях с мокса и игли  гърлото, енергийните то4ки...само  на мередиан не отидох...
Мерси много все пак, полезно е е за вси4ки ,които си купиха книгата и са добили представа от Су Джок.

Общи условия

Активация на акаунт