Въпрос за вградените фурни

  • 3 438
  • 28
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Интресува ме при поставените по-нависоко фурни, удобно ли ви е тикането и ваденето на тавите отвътре? Особено при по-нисичките мама, проблем ли е?
Трябва да решим къде да сложим фурната, и на двама ни ни харесва да е по-нависоко, обаче ми се струва, че ще ми е доста трудно да бъркам вътре.
Какво показва вашия опит?

# 1
  • Мнения: 14 471
хубаво изглежда, но една позната има и ми каза че шкафа който е отгоре /защото по принцип е вградена в шкафове отгоре и отдолу/ се разваля, по-точно почернява от горещия въздух когато се отваря фурната. затова и вкъщи си е по стандартния начин.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз съм за стандартния начин
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2096971

# 3
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
и аз съм със стандартния начин, но досега винаги ми се е искало да е по-нависоко, но кухнята ни е малка и имахме нужда от повече пространство работен плот, но досега не се бях замислияла че ако е на високо няма да ми е толкова удобно да бъркам вътре...хм... newsm78

# 4
# 5
  • Мнения: 1 045
Моята е горе и искам да кажа , че така е много по-удобно  Peace Не се навеждам постоянно което на мен личн ми е супер гадно  Crazy

# 6
  • Мнения: 1 564
И вкъщи е по стандартния начин.За мен не е проблем да се наведа за да изкарам тавата и т.н. Peace

# 7
  • Мнения: 46 436
Нашата е по стандартния начин и според мен не е удобна. Най-добре е да е на нивото на ръцете ти, а не да се навеждаш Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нашата е  на високо и ми е много удобна Peace

# 9
  • Мнения: 252
Моята е на нивото на ръцете и е много по-удобно! Peace

# 10
  • Мнения: 1 167
Моята също е на високо и е много по-удобно да наглеждаш и да бъркаш в манджата  Peace

# 11
  • Мнения: 215
И моята е нависоко и ми е много удобна . Освен това така малкият не може да се докопа до копчетата .

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ако имах място, бих я сложила високо - смятам, че е по-удобно. Но... като си купим къща, тогава  Wink
Засега е стандартно:

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
tilieva, Глухарче - страхотни кухни, браво!  smile3501

Хм, ще проверя как е в някой магазин с изложена такава кухня - с високо разположена фурна. Определено ми е по-красиво, ако е и удобно - ще е супер!

# 14
  • Мнения: 2 922
Моята е горе и искам да кажа , че така е много по-удобно  Peace Не се навеждам постоянно което на мен личн ми е супер гадно  Crazy

Да, и моята е горе и ми е много по-удобно така!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт