Палачинки,мекици и пържени неща-От кога??

  • 5 373
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Палачинки яде за пръв път на година и 5-6 месеца, мекици - малко след това, а пържени филийки - преди около 2 месеца. Естествено и трите неща са му любими

# 16
  • София
  • Мнения: 1 457
Още не съм давала такива неща - на 1,7 г. е. Но се замислям дали да не и направя палачинки като ползвам малко масло. Толкова ли е вредно тефлоновото покритие за малките деца  newsm78
Мекици и пържени филийки не смятам да давам скоро, както и пържени картофки  Simple Smile

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Толкова ли е вредно тефлоновото покритие за малките деца  newsm78
Тефлона отделя нещо канцерогенно... с това се ограничават знанията ми за него, но ми е достатъчно за да не приготвям храна на децата в съдове с тефлоново покритие.
Мисля, че къде-къде по-здравословно (пък и лесно) ще е да намажеш филийка с мед и масло Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 723
На голямата- не помня, но си спомням за малката.
Беше под година, когато в един ресторант се тръшна, че иска да опита от пържените картофи. Дадох й малко и така й се услади, че не спря да яде.
Отогава , полека- лека започнах да й давам по малко Wink

# 19
  • Мнения: 1 547
Аз съм изрод и тез ми ти вкусотии ги държа далеч от децата  Mr. Green Синът ми е на 3 и все още менюто му не включва пържени теста. Не, че не е ял, но е било по изключение, предимно при бабите. Мисля все така да я караме... докато не стане на възраст, в която ще може сам да си прави палачинки, разбира се  Crazy

# 20
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Палачинки и мекици пробва за първи път преди около месец, на Коледа;
баба му реши, че е крайно време да му даде. Ама детето така и не прояви желание и ги изплю.
Вчера реших да видя дали ще яде пържени филии - резултатът също е отрицателен, за моя най-голяма радост.
И най-важното е, че не проявява никакво желание към такъв вид храни.

# 21
  • Мнения: 537
Аз съм и давала пържени филии вече, яде ги, харесва й. Но тя много обича и салати тип руска, а може би не бива да и давам, но си иска. Пържени картофи съм и давала, но тя не иска. Не мисля, че с нещо ще и навреди пърженото, все пак то е разнообразие, а и не е всеки ден.

# 22
  • Мнения: 178
Още не съм й давала пържени храни.Стефи е на 1година и 7 месеца и е с алергия към яйца и поради тази причина и за нас не правя палачинки или пържени филии.Когато съм пържила мекици - което е много рядко Embarassed и давам само да опита. Ще изчакам още с пържените храни.

# 23
  • Мнения: 4 392
Не съм давала.

# 24
  • Мнения: 619
За дъщеря ми не помня,но на макия му давам вече.
Яде и мекици и палачинки. Wink

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Поне след навършване на 2г., ние по принцип не сме фенове на пърженото.

# 26
  • Мнения: 2 242
Още не съм, но тръгна на ясла преди месец и там се погрижиха за този мой пропуск Mr. Green. По принцип не готвя пържено и двамата с татито го избягваме Peace

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 823
Аз съм изрод и тез ми ти вкусотии ги държа далеч от децата  Mr. Green Синът ми е на 3 и все още менюто му не включва пържени теста. Не, че не е ял, но е било по изключение, предимно при бабите. Мисля все така да я караме... докато не стане на възраст, в която ще може сам да си прави палачинки, разбира се  Crazy

И при нас е така положението.В нас не се прави нищо пържено и дори съм казала в градината да не и дават мекици,когато имат за закуска.

Общи условия

Активация на акаунт